SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@wawrzyn1 Po ~5 praniach, bluza czy t-shirt z Balenciagi po kilku praniach może się nie rozwala, ale wygląda jak szmata wyciągnięta psu z gardła + wątpliwa jakość użytego materiału w stosunku do ceny jest zabawna, więc obecnie będe wybierał tańsze, bez loga, a rozsądniejsze produkty i takie w sumie też będę polecał, jak ktoś nie ma parcia na markę.
0
@BarcaInfo https://zpopk.pl/wp-content/uploads/2015/11/Shut-up-and-take-my-money.jpg
2
@AdrianStoku Polecam t-shirt za 19.99 z HM który jakośc ma taką samą jak Balenciaga czy Fendi za 3koła :V
6
@DaPi myślę, że nie wiem. Ale alkomat na komedzie będzie wiedział
0
@emeu na masę to raczej mega dodatni bilans kaloryczny w czym pomoże gainer jeżeli jesteś ekto. Odżywka białkowa to nie jest jakiś cud świata który zadziała jak omka z teściem :D
2
chwila wolnego z okazji świąt i złapałem grypę
zawsze uj w oczy i piach w dupe czy cos takiego
2
@PatrykBarcelona pogodynka.pl - chyba najlepsza jaka istnieje
0
@daniel32778 Barcelona która odpadła jest przed Liverpoolem który wygrał z nią i wygrał LM...
0
@koksik2700 Ronnie w okresie swojego prime’u nie kazdy mecz mial dobry, nie wiem czy to pamiętasz, u Messiego nie znajdziesz słabego meczu kiedy jego zadaniem było tylko strzelanie goli i niszczenie rywali dryblingiem.
0
To i ode mnie:
0
@shaun Dembele to my potrzebujemy sprzedac :)
0
@Danny Gaucho jak without messi co on pier
2
@FanLuisaSalvano kocham xD.
0
Gdzie w Katowicach będzie jutro mozna pooglądać mecz?
5
Lekarz: Zostało Ci 10 godzin życia
Ja:
3
Napoli nam LM spier.. :V
0
@Szreko też się najeździłem po EU i poza mega konserwatywną w tych sprawach Austrią w większości państw kierowcy sobie dają. Nie wyobrażam sobie mojej trasy do Wwa ~300km z czego 50km mam poza zabudowanymi, a resztę ekspresówką, jechać 50/90/120 bo bym chyba za 3dni nie dojechał. Wolałbym żeby mandaty były wyższe, bo odbieranie prawa jazdy poza zabudowanym to jest s&&rwysyństwo.
0
@Szreko To ze mozna teraz jezdzic nie znaczy, ze kazdy leci na autostradzie dwie paki, ale to jest ukręcanie bata na dupe ludzi ktorzy grzeją bo mają czym i wiedzą jak.
A jeszcze tak na marginesie wspomne, ze wiecej zagrozenia wlasnie sprawiają Ci ktorzy jeżdzą z małą prędkością, niz odwrotnie ( osobiste obserwacje na autostradach i ekspresówkach)
0
@VenoM W sumie moze byc to przez to, ze zawodnicy ktorych wymieniles maja zadania defensywne xD
0
@Szreko W niezabudowanym/na autostradzie/drodze ekspresowej 50 wiecej to ani nie jest za duzo, ani nie jest jakas kosmiczna prędkość
0
@Chaoss plan z zabieraniem prawka o przekroczenie 50kmh gdziekolwiek tez jest poroniony.
2
@PanRol Racja, to ze jakiś gościu ma wyrok to z góry uniewinnia tych, z którymi nomen omen zasadnie ta organizacja walczy.
Litości ludzie
1
Chodzcie sie uchlac jak swinie koniecznie tanim winem
0
@kubix05 ten tweeterowy profil Nostalgia przyprawia mnie o sraczkę :G
1
@4drian0 z tym, ze tej benzyny, której zapach duża wiekszosc z nas lubi/toleruje, nikt nam przed nosem na przykład przy stoliku w restauracji nie przepompowywuje :V
1
@Avada Kedavra co z avatarem
103
Za palenie papierosów w miejscu publicznym powinno sie dziurawić włócznią.
1
Komentarz usunięty
0
Wpuszcza mnie na CN z plecakiem? Lot sie opoznil a nie ma czasu na pierdoly w hotelu
0
@kuz tangens cotangens