3

@wawrzyn1 Po ~5 praniach, bluza czy t-shirt z Balenciagi po kilku praniach może się nie rozwala, ale wygląda jak szmata wyciągnięta psu z gardła + wątpliwa jakość użytego materiału w stosunku do ceny jest zabawna, więc obecnie będe wybierał tańsze, bez loga, a rozsądniejsze produkty i takie w sumie też będę polecał, jak ktoś nie ma parcia na markę.

2

@AdrianStoku Polecam t-shirt za 19.99 z HM który jakośc ma taką samą jak Balenciaga czy Fendi za 3koła :V

6

@DaPi myślę, że nie wiem. Ale alkomat na komedzie będzie wiedział

0

@emeu na masę to raczej mega dodatni bilans kaloryczny w czym pomoże gainer jeżeli jesteś ekto. Odżywka białkowa to nie jest jakiś cud świata który zadziała jak omka z teściem :D

2

chwila wolnego z okazji świąt i złapałem grypę
zawsze uj w oczy i piach w dupe czy cos takiego

2

@PatrykBarcelona pogodynka.pl - chyba najlepsza jaka istnieje

0

@daniel32778 Barcelona która odpadła jest przed Liverpoolem który wygrał z nią i wygrał LM...

0

@koksik2700 Ronnie w okresie swojego prime’u nie kazdy mecz mial dobry, nie wiem czy to pamiętasz, u Messiego nie znajdziesz słabego meczu kiedy jego zadaniem było tylko strzelanie goli i niszczenie rywali dryblingiem.

0

To i ode mnie:


0

@shaun Dembele to my potrzebujemy sprzedac :)

0

@Danny Gaucho jak without messi co on pier

2

@FanLuisaSalvano kocham xD.

0

Gdzie w Katowicach będzie jutro mozna pooglądać mecz?

5

Lekarz: Zostało Ci 10 godzin życia
Ja:


3

Napoli nam LM spier.. :V

0

@Szreko też się najeździłem po EU i poza mega konserwatywną w tych sprawach Austrią w większości państw kierowcy sobie dają. Nie wyobrażam sobie mojej trasy do Wwa ~300km z czego 50km mam poza zabudowanymi, a resztę ekspresówką, jechać 50/90/120 bo bym chyba za 3dni nie dojechał. Wolałbym żeby mandaty były wyższe, bo odbieranie prawa jazdy poza zabudowanym to jest s&&rwysyństwo.

0

@Szreko To ze mozna teraz jezdzic nie znaczy, ze kazdy leci na autostradzie dwie paki, ale to jest ukręcanie bata na dupe ludzi ktorzy grzeją bo mają czym i wiedzą jak.
A jeszcze tak na marginesie wspomne, ze wiecej zagrozenia wlasnie sprawiają Ci ktorzy jeżdzą z małą prędkością, niz odwrotnie ( osobiste obserwacje na autostradach i ekspresówkach)

0

@VenoM W sumie moze byc to przez to, ze zawodnicy ktorych wymieniles maja zadania defensywne xD

0

@Szreko W niezabudowanym/na autostradzie/drodze ekspresowej 50 wiecej to ani nie jest za duzo, ani nie jest jakas kosmiczna prędkość

0

@Chaoss plan z zabieraniem prawka o przekroczenie 50kmh gdziekolwiek tez jest poroniony.

2

@PanRol Racja, to ze jakiś gościu ma wyrok to z góry uniewinnia tych, z którymi nomen omen zasadnie ta organizacja walczy.
Litości ludzie

1

Chodzcie sie uchlac jak swinie koniecznie tanim winem

0

@kubix05 ten tweeterowy profil Nostalgia przyprawia mnie o sraczkę :G

1

@4drian0 z tym, ze tej benzyny, której zapach duża wiekszosc z nas lubi/toleruje, nikt nam przed nosem na przykład przy stoliku w restauracji nie przepompowywuje :V

1

@Avada Kedavra co z avatarem

103

Za palenie papierosów w miejscu publicznym powinno sie dziurawić włócznią.

1

Komentarz usunięty

0

Wpuszcza mnie na CN z plecakiem? Lot sie opoznil a nie ma czasu na pierdoly w hotelu

0

@kuz tangens cotangens

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?