0

Jak mi sie chce śmiać, po raz kolejny, gdy osoby ktore mnie od najgorszych jechaly, gdy se pisalem, ze Firipo sie tu nie nadaje, teraz jada po nim.
La Rambla im lovin it

1

Jak to szło? Człowiek z porażką wypisaną na twarzy?

0

@kubix05 z cyklu: kto kurcze pieczone milo wspomina wstawanie o 5 rano i stanie w kolejce zeby kupić chleb??

0

@MarioVeB! Napoli Napoli Ci taktyke spier...

9

@Dr Joint mordo oni tryb eko wlaczaja nawet grajac w weekend z Elche

1

Jak Valverde odejdzie, to bedzie jeden z piękniejszych dni w dziejach współczesnej Barcelony.

1

@daff1992 ostatnie 15minut......

4

@bartoszekkk serio xddd? Pompujcie jak kiedys dembelke. To nie są pilkarze na Barcelone

0

@NaFazieHitman moze od razu w 8 sezonie?

5

Generalnie, Dembele kiedy odpali? :D bo słyszałem cos w wakacje, ze to jego sezon.

0

@VamosRakieta Vamos Ty! Trzymajcie sie tam w tym kamp noł

1

Smolarek no i sie zgadza wszystko

1

Wlasnie teraz zauwazylem, ze w TVP Live-Napoli. Ale lipa

0

@Bykunn staje sie mocno niewystarczające, jak minutowy film nagrany w 4k Wazy ~500mb :B

0

@DonMatteo901 yup, za mało mamy alkoholików I nikotyniarzy w Polsce, dołóżmy sobie do tego bajzlu jeszcze narkomanów i będzie ideolo. W tym kraju ludzie nie znają umiaru, więc nie będzie legalizacji marihuany rekreacyjnej.

4

@IronSanHybrid thank you from the mountain

0

@Encore gowno ci zweryfikują te mecze.

0

@xVENUMx oddawaj 30 tysięcy plików

0

@NeroTFP Za te chodniki na początku to podejrzewam, że kierowca Zbysia bedzie miał mega lipę.

2

@ciema Technicznie rzecz ujmujac to jest troche mąki pszennej z wodą, so...

0

@Hushovt juz dawno sie rozsypal

8

@Suzu "Najlepiej gra u siebie, na stadionie, który zna, a to olbrzymi komfort. "
Santiago Bernabeu też dobrze zna ;))

3

Lefreks hudego byka

9

@Odesseiron Dymają cały naród i nawet się z tym nie kryją :)

0

@WisniaKala priv pls

0

@Elosek Tylko 33 razy

0

Widzę, że Warriorsi dalej w formie :V

1

@MesQueUnClub96 Nie interpretowałem tego w ten sposób, ale aż smiechłem :D Za ten uśmiech masz herb

1

Jak swędzą mnie zęby jadę na Herby

0

Czy mecz 8 grudnia z Mallorcą może zostać przełożony, czy raczej nie ma czym sie martwić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?