SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@neymarjr_143 Papito Neymara był na bimbrze i się wygadał
3
Pewnie wszystkich rozczaruję, ale Neymara nie będzie u nas :
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Grubson06 chyba zartujecie XDDDD
0
@kulek22 #napiwno tak bedzie
2
No to jak tem heheh po co ta baletnica z paryzanek nieeee? Dembele odpali sterowanie lozka szpitalnego i pokaze mu gdzie Dembele zimuje
3
La Rambla 2044: Za rok Bombele odpali
0
@Sebix897 xD ta nienawiść to polakow kiedys wykonczy.
0
@Sebix897 mowisz humor gituwa, ze nie mamy ofensywy?
0
@student97r no oddanie Cou to glupota. Ale oddanie Cou i nie sprowadzenie Neymara to jakas bomba atomowa z kretynizmem, spuszczona na budynki Barcelony
0
@Sebix897 zamknieta kadre
Lub znow jakis Douglas z brazylii
0
@Mati90fcb yup, kupmy kolejnych no nameów za kupe siana, a później wypychajmy ich do zenitu
0
@Gaucho Dramatycznie tu jest
0
@Pawlak1992 Real Sociedad
0
O Cie hu jaki płacz xDD
Płakłę
0
Jak tam po co Neymar heheh
@hoeniker
0
@BarcaInfo Uwazam, ze nie wiem
0
@hoeniker 4 pilkarzy na 3 pozycje. To sa tylko ludzie i jak ludzie sie rozjada na wiosne jak beda grali, a beda musieli grac.
2
@Rewolucja123 na pewno wygraja nam mecze o stawke :V
4
@Gaucho juz lepiej trzynastka jak Polanski, nie przesadzajmy
0
@hoeniker no pieknie. Atak znow na oparach na wiosne. Ale co tam, lepiej znow gowno znaczyc na arenie miedzynarodowej niz miec baletnice w skladzie, nie?
0
W sumie robi sie teraz ciekawa sytuacja od nowa. Neymar nie przyjdzie, bo nie mamy juz co za niego zaoferować, a atak znow zubożał. That’s nice
0
@Kamil92 nie strasz
12
Z debilnych posuniec, wybrali to najdebilniejsze xD
0
@czółkovsky Tak
0
Pardon, widze info, że w poniedziałek Barca ma usiąśc z szejkami od nowa do negocjacji. Czy przypadkiem dzisiaj nie mieli też usiąść? :V
0
@BarcaInfo Według moich informacji strzelają informacjami, żeby temat nie umarł.
0
@Criss18Barca Jaki kurs na to, że do Realu/Zostanie w PSG? Na którąś z tych opcji bym tałzena postawił.
2
@NaFazieHitman Co to za syf