SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Copernicus troche bezsensowne robienie miejsca bo ta oferta to +- 270mln
0
@Skila_nie_kupisz kup skilla do polskiego pls
3
@czółkovsky Zaciagac dlugi jest latwo... ;)
0
Bardzo bym chcial Neymara u nas, ale jesli plotka o 100 bańkach Cou i Rakiecie to prawda, to ich chyba poebaobao w zarzadzie
0
@Copernicus koloryzowane *
1
@mesi8191 Była, więcej chce żeby wrócił :)
7
Komentarz usunięty
1
@kibicsportu przyszli sie pewnie nażreć chorizo z Bartkiem, a bo akurat byli przejazdem
0
@betonito Nie wiem kto bardziej meski, Neymar z tymi wloskami czy ty samcu alpha oceniający wyglad innego faceta XDDD
0
Jest tu wielu koneserów zegarków.
Nie orientuje się może ktoś co to jest za model? (zdjęcie jest beznadziejne, ale takie tylko mam (: )
https://imgur.com/G27XHRP
0
@Messibestplayerintheworld kwestia tego ile kabzy jest w stanie zaoferować Reala ile Barcelona
4
@Grzesior667 oj powiem prawdę - warto warto ahahhaa
@snoopdegie dzięki mordko, najlepszego
@Gall nie wiem czy było ale to co napisał @Grzesior667 mnie jakoś wkręciło dziś :V
0
@Grzesior667 Nie pamiętam już jak się rozstaliśmy. Dawno temu i dużo kobiet temu
@snoopdegie Mordo jutro będe tego żałował, ale po ośmiopaku i prosecco nie wiesz co czynisz 1000% pozdro
12
@Colon Donek bez żadnych wątpliwości
0
Dyskusja odpowiednia do godziny. Co myślicie o pisaniu do kobiety z którą było się np. 5 lat wcześniej??
0
@czółkovsky Ja własnie na Disclosure ale dopiero teraz sobie uświadomiłem, że będzie krąg Smolna więc już wiem gdzie dovixuje :D
0
Ktoś się wybiera na fest festival ;)?
0
@KmN Jeśli chodzi o nowsze to zapraszam priv :)
1
@masq Mama mówiła, spirytus w mniejszych dawkach.. i nie posłuchał :)
0
@l0Messini Nie, cały zespół nie trzepie się jak dostaje piłkę, BA cały zespół nawet na tym "beznadziejnym" poziomie potrafi przyjąć piłkę, żeby nie odskoczyła na 2 metry. Cały zespół potrafi podejmować racjonalne decyzje, a nie wbijać się w 4 zawodników tracąc piłkę i nie wracając za kontrą.
Ps. Gdzie tam dopiero Neymar połamaniec, który gra w śmiesznej ogórkowej lidze francuskiej. On przyjmuje piłkę jakimiś dziwnymi fikołkami, bo to liga taka ogórkowa tfu i tam można wszystko.
A nie zaraz, zaraz:
0
@l0Messini "ostatni mecz to zapowiedź wejścia na wyższy lvl, musi mu się chcieć." to mogłoby być w kompilacji pod tytułem XD MOMENTS
On takich ostatnich meczy miał pare w sezonie, ale to jest ciągła gra w kratę. Koleś nie ma samodyscypliny, nie ma jaj po prostu - czegoś, co ma Neymar z którego każdy się tutaj śmieje. Czas zwetyfikuje (miejmy nadzieję, że na waszą korzyść, bo im lepszy on, tym lepsza Barca, ale tak jak w prostytutki o złotym sercu nie wierze, tak samo jak w Dembele zmieniającego się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki) :)
13
@l0Messini 2 słowa: "Jak odpali:" XDD
3
@fajny_football Zobaczymy za sezon ;) Już dużo tutaj było takich co pisali kto to jakiego potencjału nie ma ;)
0
@Mizander bo wystarczy logicznie pomyslec. Gdzie, jak, za co, za kogo obecnie przyjdzie? Tak jak transfer byl mozliwy, ale malo prawdopodobny, tak teraz jest juz niemozliwy. Niech ktoś da dobre kursy ze zostanie w paryzu to stawiam 100k na to
0
Neymar.... i po Neymarze ;)
0
@zdrowyrozsądek mialem ci coś odpisać, ale dea razy przeczytałem twój tekst bo myślałem, ze mi się przewidziało, ale Ty naprawdę napisałeś, ze Neymar nie byl liderem w Barcy i !sic BRAZYLII
1
@zdrowyrozsądek dlatego kiedy tylko Messi mial kontuzje to on ciagnal ten wozek?
Powaznie ludzie, nie osmieszajcie sie pls
0
@BigShaq Dlaczego jak sie oglada te urywki ekstraklapy i sie widzi tych pseudo pilkarzy, to człowiek ma warzenie jakby oglądał jakichs opóźnionych w rozwoju??
2
@EsTut ale herbatka dobra
0
@Jacu327 Kasa misiu kasa. Mysle ze Lionel kocha.. hmmm ile to on ma? 40 (80) baniek na czysto? Tak chyba to mu zdecydowanie pomaga w miłości.