3

@JurnyGerwazy Pseudo inteligent z YT jakoś nie bardzo na mnie wplywa.

0

@Mizander Nie jestem fanem agresywnych rozwiazan, tym bardziej jezeli chodzi o kobiety. Jezeli nie chce, to nie daje chocby najmniejszych znaków komuś kto sie do niej dobiera, tym samym nie dając powodów Tobie do rozwiązywania tego po swojemu.
Bo w sumie jak Ty musisz komus pieprznac zeby nie dostawial sie do twojej kobiety, a ona sama nie potrafi tego „uciać”, to to skończy sie tylko w jeden sposob.

0

@Azi Powiedz mi o jakie - chociaz mniej wiecej szczegóły Ci chodzi, to postaram wymyślić powiedzmy dwie wersje do obgadania :)

0

@kamilos1214 Właśnie poszła mega spina. Nie chodzi o mnie, po prostu bylem ciekaw jaką opinie będą mieli użytkownicy LR

0

@Ibra9PSP Ale ja nic nie robie :D
Zadalem tylko pytanie

3

@Azi Nie kazdy musi byc szczęśliwy w zwiazku w ktorym jest obecnie. Czasami ludzie sa ze soba, bardziej dla bycia; w obawie przed samotnością etc. Anizeli z checi spedzenia z kims zycia.

0

@Ghandi Tego nie znalem

0

Dyskusja na dziś:
Opis: Dziewczyna ma chłopaka.
Pytanie do opisu: Chłopak nie murek, da sie przestawić?
Gorąco zapraszam do dyskusji.

6

@kenneth99 Do utylizacji.

0

@Suzu Przecież taką babę to tylko kijem przez łeb

0

@Skaramuczi Na 10 lub LŚP by wymiatal, ale nie ma opcji na to, wiec trzeba go odpalic jak najszybciej zeby nie stracić za duzo.

0

@Skaramuczi Coutinho bedzie gral piach bi to nie jest skrzydlowy lol

0

@Bagsik88 Mam wrazenie, ze puchary i styl mimo wszystko nadal bardziej bronia Pepa wiec XD?

7

@konrad1661 jak nam wpakuje kilka brameczek to ciekawe jak wtedy bedziesz śpiewał

4

@fajny_football Ronaldo w tym roku to nawet nie powinien być poruszany jako kandydat do ZP.

0

@POLNEYMAR "Chuy z tą suką przyjdzie lepsza, tamta szła tylko na pieska"
Cytat, więc uprzejmie prosze o brak bana

1

Tez macie jakaś dziwna czcionkę na LR?

7

@fajny_football prezes cie w chu zrobil

0

@zodiak_10 przeciez mi sie agresja uruchamia jak ja cos takiego widze

0

@dlugi20 zmien slowo kontuzjogenny bo cie zabija

1

@dlugi20 ta znow polsrodki typu Dembele, a potem czekanie 10 sezonów az odpali bo przeciez ma potencjal

0

@Skaramuczi Chyba przesadzasz z najbardziej niedocenianym. Po prostu w obecnej chwilii nie daje tyle ile może dać ktoś inny, jak byl w formie był przekotem.

0

@kubix05 mysle jednak ze hotel 5* i lazurowe wybrzeze, anizeli wies xD

0

@FanBarcy22 Widzisz, on nie ma 12 lat i przeklada biznes ponad osobiste porachunki ;)

0

@avanes mysle jednak, ze CN bedzie wniebowziete ;)

12

@kibicsportu 250kilo chyba tuszki świniaka

0

@czółkovsky podaj dokladny tytul :)

1

@bart_azz cieszysz sie z trofeow jakbys Ty wygrywal

2

@FCMichalo tiki taka.

0

@Copernicus 100-120

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?