SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@JurnyGerwazy Pseudo inteligent z YT jakoś nie bardzo na mnie wplywa.
0
@Mizander Nie jestem fanem agresywnych rozwiazan, tym bardziej jezeli chodzi o kobiety. Jezeli nie chce, to nie daje chocby najmniejszych znaków komuś kto sie do niej dobiera, tym samym nie dając powodów Tobie do rozwiązywania tego po swojemu.
Bo w sumie jak Ty musisz komus pieprznac zeby nie dostawial sie do twojej kobiety, a ona sama nie potrafi tego „uciać”, to to skończy sie tylko w jeden sposob.
0
@Azi Powiedz mi o jakie - chociaz mniej wiecej szczegóły Ci chodzi, to postaram wymyślić powiedzmy dwie wersje do obgadania :)
0
@kamilos1214 Właśnie poszła mega spina. Nie chodzi o mnie, po prostu bylem ciekaw jaką opinie będą mieli użytkownicy LR
0
@Ibra9PSP Ale ja nic nie robie :D
Zadalem tylko pytanie
3
@Azi Nie kazdy musi byc szczęśliwy w zwiazku w ktorym jest obecnie. Czasami ludzie sa ze soba, bardziej dla bycia; w obawie przed samotnością etc. Anizeli z checi spedzenia z kims zycia.
0
@Ghandi Tego nie znalem
0
Dyskusja na dziś:
Opis: Dziewczyna ma chłopaka.
Pytanie do opisu: Chłopak nie murek, da sie przestawić?
Gorąco zapraszam do dyskusji.
6
@kenneth99 Do utylizacji.
0
@Suzu Przecież taką babę to tylko kijem przez łeb
0
@Skaramuczi Na 10 lub LŚP by wymiatal, ale nie ma opcji na to, wiec trzeba go odpalic jak najszybciej zeby nie stracić za duzo.
0
@Skaramuczi Coutinho bedzie gral piach bi to nie jest skrzydlowy lol
0
@Bagsik88 Mam wrazenie, ze puchary i styl mimo wszystko nadal bardziej bronia Pepa wiec XD?
7
@konrad1661 jak nam wpakuje kilka brameczek to ciekawe jak wtedy bedziesz śpiewał
4
@fajny_football Ronaldo w tym roku to nawet nie powinien być poruszany jako kandydat do ZP.
0
@POLNEYMAR "Chuy z tą suką przyjdzie lepsza, tamta szła tylko na pieska"
Cytat, więc uprzejmie prosze o brak bana
1
Tez macie jakaś dziwna czcionkę na LR?
7
@fajny_football prezes cie w chu zrobil
0
@zodiak_10 przeciez mi sie agresja uruchamia jak ja cos takiego widze
0
@dlugi20 zmien slowo kontuzjogenny bo cie zabija
1
@dlugi20 ta znow polsrodki typu Dembele, a potem czekanie 10 sezonów az odpali bo przeciez ma potencjal
0
@Skaramuczi Chyba przesadzasz z najbardziej niedocenianym. Po prostu w obecnej chwilii nie daje tyle ile może dać ktoś inny, jak byl w formie był przekotem.
0
@kubix05 mysle jednak ze hotel 5* i lazurowe wybrzeze, anizeli wies xD
0
@FanBarcy22 Widzisz, on nie ma 12 lat i przeklada biznes ponad osobiste porachunki ;)
0
@avanes mysle jednak, ze CN bedzie wniebowziete ;)
12
@kibicsportu 250kilo chyba tuszki świniaka
0
@czółkovsky podaj dokladny tytul :)
1
@bart_azz cieszysz sie z trofeow jakbys Ty wygrywal
2
@FCMichalo tiki taka.
0
@Copernicus 100-120