SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i zepsuliście zabawę ze straszeniem tym banem :(
Ale piekne jest to jak spolecznosc LR dba o siebie bo nie chca aby ziomeczki patrzyły na świat zza krat. Kc
0
@Kepojus mysle ze nie wiem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jeden Szejk powie tak drugi Szejk powie nie
5
Bartek prócz Neymara powinien kupić jeszcze La Rambli płaszcze przeciwdeszczowe i chusteczki :V
2
@Rewolucja123 LaRambla they go crazy for football
1
@Remik0000 Znając Barce to nie :V
0
@dafik85 Przeciez jest
0
@Tales_Omletu my mamy takie presezony od wielu lat. Poza tym.. po raz kolejny. Niech ktos z klubu da znak, ze trzeba przyhamowac z wydawaniem, to sie zgodze, inaczej wróżenie z fusow.
Ps1. Skoro dzieki takim tournee mamy kase na chocby 1/3 pensji Neymara to w czym problem?
0
@Grubson06 to w koncu 160 czy 170 xD?
0
@MESSIah16 nie gral sporo czasu + ma ich w dupie. Co wplywa na wieksza cene niz ta ktora podobno jest przez nich do zaakceptowania?
1
@Tales_Omletu Malkontent nie bylo kierowane konkretnie do Ciebie, tylko do ogolu wypowiadajacego sie na LR nie majac zadnych informacji jak wyglada budzet klubu. Ps kto pisze? Mundo? Sport? As? No ja zadnego info z klubu nie slyszalem ze sie sypie.
1
@Tales_Omletu Skad Ty to możesz wiedzieć z czym sie wiaze? Moze po prostu na to maja rozpisany plan, lel. Tam nie pracują malkontenci z LR znajacy sie na wszystkim i na niczym.
2
@Krystek9318 ptaki lataja kluczem
0
@IAmBackCules za darmo.
1
@Tales_Omletu My chcemy cos zniszczyc xD? Nikt z nas nie ma wgladu w finanse klubu. Jesteśmy biernymi obserwatorami spektaklu z ktorym mozemy sie zgadzac lub nie lol. Niektorzy z was serio maja paranoje
3
@HansLanda to ze go ogladaja dziesiatki tysiecy ludzi jest wyznacznikiem, ze nie jest chorągiewą, ma rzetelne info do przekazania etc.?
Daniel Magical rozumiem tez jest autorytetem bo go ogladaja miliony ludzi?
5
@BartqRKO hmmm moze to nie te same osoby pisza, tylko w zaleznosci od sytuacji odzywają sie coraz to inne? Przeciez tutaj nie wchodzi 10 osob, tylko kilka tysi
0
@HansLanda Jak sie nie zbliza jak mu z ta kontuzja wybije 252 o ile dobrze pamietam XDD?
0
Nie wiem po co ta nic nie zmieniająca ankieta o Neyu, ale widze ze gorący dzien na LR to zróbmy ją
https://www.strawpoll.me/18548170
0
@Cave Dembele ze swoim podejsciem mega by tam pasował + w sumie jemu też by pasowała taka złota klatka ;)
1
dzięki dzięki za te djengi djengi
3
@JackPtak pompuj pompuj, pozniej bedziesz znajac zycie tym ktory najglosniej bedzie plakal
0
@krzychu1526 priv place zielonymi
0
@4drian0 kek xDDDDDD
0
@fcbarcafan19 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_BeMlzBTtXU3olAQdD0vEaqCpIieZIfEA.jpg
0
nie było nikogo co chciał mi pomóc, teraz dzieciak błyszczy jak milion złotych
0
Byli na nowym Tarantino? Jak sie podoba? ;)
0
@bartoszekkk gówno sraka szejk odrzuci, róbcie screeny stawiajcie domy
4
@Cule92 xD Jak my zagramy 3 obrońców przy Valverde to klękajta narody xDD