SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukas10 Fatalny to te jesteś
hehe
3
@lucca87 ide dzisiaj wsadzic komus kose w plucko. Co z tego ze mamy prawo w polsce, te chamy i buce nie sa od tego zeby mi mowic i rozkazywac co mam robic z moim ulubionym nozem mysliwskim!
4
@Hushovt shrek nie ma do nikogo podjazdu
0
@zodiak_10 wyobraz se jakie ja mam zadowolenie w niezadowoleniu, bo bylem dzis na CN, a nic więcej nie moglem zobaczyć :(
3
@sbp13 Chcesz, zeby drugi najlepszy pilkarz świata trafil do naszego glownego przeciwnika?
Co
3
Odpocznijmy od polityki i obejrzyjmy króla życia
0
@Faun W sumie to masz rację. Dzięki za to
3
@Bykunn Do łagru mnie wysłać za te tfu kapitalistyczne poglądy
5
@19cukier48 Spółek które są nierentowne? mordo pls Cb niech to robią ;))))
4
@FC1899Barca Czy to przypadkiem nie ten sam profesor, który mówi, że ekonomia to przeżytek xDDDD?
8
@FC1899Barca Widzisz, ja wiedzę czerpię z książek, artykułów i od doktorów i profesorów określonych dziedzin z uczelni, którzy nomen omen jednak mają też trochę większe pojęcie niż chłopy oderwane od wideł i mianowane posłami sejmu RP w partii PiS.
Jak ja lubie kiedy wszyscy są najmądrzejsi tylko ja nic nie wiem, wiem teraz, że przynajmniej coś wiem.
2
@Janiama Ja tylko chciałbym zobaczyć miny osóbek, które by się dowiedziały kto jest większościowym posiadaczem naszych obligacji. Oj chyba by tym "bombelkowym patriotom" miny zrzedły :D
33
@FC1899Barca Bo prawda jest taka, że na to nie było i nie ma pieniędzy. Ciągłe dokręcanie śruby ludziom którzy to państwo utrzymują, czyli przedsiębiorcom w którymś momencie przegnie pałkę.
Pomijam to, że za rządów Doncia ja szedłem do sklepu i za 30zł robiłem spore jak na tą kwotę zakupy, tak wczoraj kupiłem 2 paczki chrupków, ajax do podłóg i sos BBQ ;)))
0
@lucca87 widzisz, mnie smieszy
3
@lucca87 w odróżnieniu od pińcetplusów oni przynajmniej ten VAT potrafią wyłudzić :V
0
@OzzyFCB w weekend to ja jestem w Hiszpanii to mi pogoda w Polsce humoru nie poprawi :V
46
Dejcie mnie 30stopni w cieniu prosze o litosc
0
@kubix05 tak XD co zmienia ta bramka jak gra gowno
1
@ProMILs Skąd wiedziałeś?
0
@Gacu95 uwielbiam to zdanie xDDDDD
0
@Antimadridista~ Chyba kluczem hydraulicznym
9
Bombele już jest nowym Neymarem czy potrzebuje sezonu? :>
0
ale by było przepysznie jakby w końcu na legalu było Valverde OUT :V
2
https://www.facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN/posts/2647328798652709
Mocny tekst od Wojewódzkiego - polecam
0
@kubix05 Gimby nie znają ;))))
Chciałem upolować mamuta, ale nie naostrzyłem grota
5
@Gaucho o ile się nie złamie na rozgrzewce, to może nawet uda mu sie pobiegać po boisku
0
@Cave i kible remontuja jak to zwykli w madrycie
1
In Trance We Trust
4
@Chaoss po co ci buty do rzutu mlotem
2
Tak w ogóle to, jakiego trenera byście widzieli teraz w Barcelonie?