1

@lukas10 Fatalny to te jesteś

hehe

3

@lucca87 ide dzisiaj wsadzic komus kose w plucko. Co z tego ze mamy prawo w polsce, te chamy i buce nie sa od tego zeby mi mowic i rozkazywac co mam robic z moim ulubionym nozem mysliwskim!

4

@Hushovt shrek nie ma do nikogo podjazdu

0

@zodiak_10 wyobraz se jakie ja mam zadowolenie w niezadowoleniu, bo bylem dzis na CN, a nic więcej nie moglem zobaczyć :(

3

@sbp13 Chcesz, zeby drugi najlepszy pilkarz świata trafil do naszego glownego przeciwnika?
Co

3

Odpocznijmy od polityki i obejrzyjmy króla życia


0

@Faun W sumie to masz rację. Dzięki za to

3

@Bykunn Do łagru mnie wysłać za te tfu kapitalistyczne poglądy

5

@19cukier48 Spółek które są nierentowne? mordo pls Cb niech to robią ;))))

4

@FC1899Barca Czy to przypadkiem nie ten sam profesor, który mówi, że ekonomia to przeżytek xDDDD?

8

@FC1899Barca Widzisz, ja wiedzę czerpię z książek, artykułów i od doktorów i profesorów określonych dziedzin z uczelni, którzy nomen omen jednak mają też trochę większe pojęcie niż chłopy oderwane od wideł i mianowane posłami sejmu RP w partii PiS.
Jak ja lubie kiedy wszyscy są najmądrzejsi tylko ja nic nie wiem, wiem teraz, że przynajmniej coś wiem.

2

@Janiama Ja tylko chciałbym zobaczyć miny osóbek, które by się dowiedziały kto jest większościowym posiadaczem naszych obligacji. Oj chyba by tym "bombelkowym patriotom" miny zrzedły :D

33

@FC1899Barca Bo prawda jest taka, że na to nie było i nie ma pieniędzy. Ciągłe dokręcanie śruby ludziom którzy to państwo utrzymują, czyli przedsiębiorcom w którymś momencie przegnie pałkę.
Pomijam to, że za rządów Doncia ja szedłem do sklepu i za 30zł robiłem spore jak na tą kwotę zakupy, tak wczoraj kupiłem 2 paczki chrupków, ajax do podłóg i sos BBQ ;)))

0

@lucca87 widzisz, mnie smieszy

3

@lucca87 w odróżnieniu od pińcetplusów oni przynajmniej ten VAT potrafią wyłudzić :V

0

@OzzyFCB w weekend to ja jestem w Hiszpanii to mi pogoda w Polsce humoru nie poprawi :V

46

Dejcie mnie 30stopni w cieniu prosze o litosc

0

@kubix05 tak XD co zmienia ta bramka jak gra gowno

1

@ProMILs Skąd wiedziałeś?

0

@Gacu95 uwielbiam to zdanie xDDDDD

0

@Antimadridista~ Chyba kluczem hydraulicznym

9

Bombele już jest nowym Neymarem czy potrzebuje sezonu? :>

0

ale by było przepysznie jakby w końcu na legalu było Valverde OUT :V

2

0

@kubix05 Gimby nie znają ;))))

Chciałem upolować mamuta, ale nie naostrzyłem grota


5

@Gaucho o ile się nie złamie na rozgrzewce, to może nawet uda mu sie pobiegać po boisku

0

@Cave i kible remontuja jak to zwykli w madrycie

1

In Trance We Trust

4

@Chaoss po co ci buty do rzutu mlotem

2

Tak w ogóle to, jakiego trenera byście widzieli teraz w Barcelonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?