SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Nie rozumiem podjary tym nowym rokiem, sylwestrem i w ogóle.
Dla mnie dzień jak co dzień, zmienia sie tylko jakaś śmieszna cyferka na która w życiu nie zwracam uwagi. A jak słyszę argumenty o tym, ze to czas kiedy można sie pobawić, to tylko chce przypomnieć, ze bawić się można zawsze, wszędzie i o każdej porze.
Idgaf
10
@Encore puchar tymbarku moze se odhaczyć
1
@NaFazieHitman faktycznie na fazie mordo
0
@Gaucho Nie pamiętają lub nie chcą pamiętać czasów Fabregasa na 9 :>
2
@sidzej Co do pierwszych 4 linijek a właściwie do pytania z pierwszej, to mogę tylko się uśmiechnąć, bo nie chcę potwierdzać ani zaprzeczać - z grzeczności, ale myślę, że Ty wiesz jakie ja mam zdanie na ten temat.
"Jedyne co mnie dziwi, to że osoby, które są tu bardzo długo i mają łeb na karku dają się w to wciągnąć."
Kiedyś starałem się im to wytłumaczyć, ale jak mnie jeden użytkownik któremu za to jestem wdzięczny wyprowadził z błędu - że to nie ma sensu, bo ja się produkuję, a oni jak katarynka - to odpuściłem.
Od siebie mogę tylko dodać, że sam przez to zacząłem rzadziej się tu udzielać, a raczej jestem tylko biernym obserwatorem od dłuższego czasu. Czasami jak jest jakiś sralnik to się pośmieje w komentarzu, lub jak jest jakaś quality dyskusja to się odezwę. Jest to właśnie skutek tego, co ujęłaś w pierwszej części komentarza :)
0
Ten klub to żart
0
@kerouac Jak w całym internecie, poziom spadł z rowerka i nie widać, żeby się miał podnieść. Ale gdybyśmy się mieli tym przejmować, to popękałyby nam głowy.
3
@kerouac Te herby to jest znak naszych czasów. Masz bodziec masz nagrodę, a teraz kiedy przez technologię i internet, człowiek potrzebuje szybkiej reakcji (mam na myśli zwrotu informacji w postaci nagrody - herbu). Myślę, że to też w jakiś mniejszy lub większy sposób wpłynęłoby teraz na ruch na stronie. Po pierwsze przez to co wyżej napisałem, bo drugie bo to wygląda fajnie i fajnie działa - nowoczesne jest innymi słowy. Tak samo LR gdyby zniknęła - też by się skończył sralnik, ale wtedy liczba użytkowników ponownie by spadła do 1000, a nie 3k jak bywa teraz.
Jest dobrze jak jest, ja tu siedzę ostatnimi czasy sporo, bo mogę i jak widze jakąś głupotę, to ją olewam, bo nie mam potrzeby się uprawdzać, ani ochoty wkur**ać przez coś nieistotnego - to proste, wystarczy chcieć :)
3
@kerouac ruch=$$=strona
Musita to zrozumieć, takie czasy, a poza tym śmieszki wskazane w tym smutnym jak izda internecie.
5
@Esteban_
3
Dziś nie będzie lulu bo dopadła mnie insomnia
1
@mrboom Myślę, że po prostu lubi robić wokół siebie szumu. Jak coś zaczyna, to niech coś skończy. A nie mityczne nagrania/kartki/czy inne świstki ma na każdego, a jak przychodzi co do czego, to na nikogo nie ma nic ;)
2
@kamilos1214 Od tylu lat pier***i jakieś kocopoły, a nigdy nic nie wypuścił. Dużo szumu robi koło siebie typek.
0
@Witekk10 tak dokladnie o to
0
ale kretyński spalony
14
@busquets5 słodkie jest to, że ja podobne teksty o tym, że kontuzje dadzą mu spokój i że będzie ważnym ogniwem słyszałem już 2,5 roku temu xD
0
@LuisSalvano Ktoś kiedyś wrzucał wykres, może przez cały swój pobyt tutaj Neymar by zarobił na siebie marketingowo - na czysto dla klubu oczywiście - z 1% z kwoty transferu.
2
@MarioVeB! Roberto to u nas nominalny PO w ważnych meczach, więc nie wiem czemu zaliczasz go do ataku. Semedo to jest chodząca padaka w większości meczy, a Wague to dzieciak. Zostaje 4 pomocników + kolejny dzieciak z rezerw, którego wpuszczenie na boisku w meczu z gigantem pokroju Man C, Live, RM by najzwyczajniej w świecie zniszczyło psychicznie. Ja wiem, że Aleńa do kadry się nie łapał, ale jak Arthur tera ma tą mityczną kontuzję, to jakoś się zaczął łapać.
0
@IAmBackCules Neymar to przynajmniej 4/5 lat jakości, so?
0
@LuisSalvano prawie 2020 ludzie nadal myślą, że piłkarze zwracają się z opcji marketingowych
proszę nie pisz tak bo to wygląda mega komicznie i całość twojej wypowiedzi przez takiego wysrywa będzie poddawana wątpliwości
0
@jeyx77x bo zarząd to patałachy?
2
@Chwytliwy jak u nas dostawal szanse to ładnie chodził
0
@Chwytliwy a może to po prostu Barca w brzydkim obrazie się przedstawia i robi jakieś machloje, bo kolejny zawodnik już który ma problem z premią :>
Przy Bartusiu wszystko możliwe
3
@Pilka_jest_okragla porażka wypisana na twarzy
0
@LuisSalvano a może komuś się po prostu bardziej podoba ta koszuleczka za 2000 niz za 20 ziko xddd? Nie pomyślałeś o tym? Po co jeździć audicą za 700 tysięcy, lepiej jeździć astrą bo przecież audica jest dla snoba banana i śmiecia kapitalisty prywaciarza TFU
1
@Lord_Vader ja sie nie smieje z premium bo sam w nich chodzę - nie jestem debilem, ale po prostu daję nazwijmy to anegdotkę, że czasami - i to jest bardzo ważne tutaj słowo - bluza za 20ziko jest lepiej wykonana niż ta za 3 koła
0
@AdrianStoku Śmieszne nie śmieszne, są to fajne firmy z fajnymi produktami, ale czasami warto się zastanowić nad zakupem. Są rzeczy droższe z których jestem zadowolony, są te z których zadowolony jestem mniej. Mam parę ulubionych marek który jakością mnie do tej pory z niczym nie zawiodły, a do takich na pewno w.w. nie należy.
1
@Lord_Vader No z Vitkaca pewno fejk 100%.
Prane było tak jak na metce mordziaty.
0
Jest jakaś polska strona jak kiedyś meczyki.pl która oferuje streamy PL z polskim komentarzem? Bo z tego co widzę, wszystkie tego typu stronki są ogarnięte przez jakieś zakłady bukmacherskie albo inne playery :V
0
@AdrianStoku Mam balenciagę i poza fajnym znaczkiem jest "średniuwa" mordo. Czy to t-shirt czy bluza.
Co do prosto się nie wypowiadam bo w życiu nie miałem, jedni polecają inni nie polecają z uwagi na jakość :) Chociaż więcej pozytywów niż negatywów słyszałem.