SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Oby nie, bo niedługo wybieram się na mecz :)
4
Komentarz usunięty
2
@SuperVegeta a pep jako asystent to 15:0 potrojna manita i raczki i stopy do gory
2
@Colon przecież to wieje fejkiem na kilometr
1
@pep10 Chyba w cuda wierzysz, jeśli uważasz, że Pep zadziałałby tak samo dziś, jak 12 lat temu obejmując Barcę :) On sam teraz ma tu ziomków z którymi zdobywał wszystko.
7
@Hushovt Jak jesteś starszą osobą (z osłabioną odpornością), lub masz infekcje/choroby to istnieje prawdopodobieństwo, że się przekręcisz. W innym przypadku - nie ma co się martwić, ludzie nie umierają - chociaż patrząc na debili ulegającym panice i odwalającym cyrki takie jakie odwalają, to może szkoda, że tylko tak to działa :)
0
@patrykzmc2000 Generalnie polecam jakąkolwiek kawę w ziarnach powyżej 30zł do zmielenia - zaufaj mi, że żołądek i jelita Ci podziękują za parę lat, mimo że i tak je obciążysz.
8
@DanielOOL nieba nie ma. Dziękuję za uwagę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kodi77 o hu* ale smieszka tutaj mamy, zawodowiec okrutnik hehehehe
5
@lucca87 Wow, złapałes mnie za słówko. Ceny poszczególnych produktow - chciałbym dalej pisac do Ciebie, ale nie chce mi się pisać jak do idioty - którego nomen omen z siebie zrobiłeś dla zasady - a żeby ino coś napisać - więc elo.
3
@lucca87 Ja widzę, że mięso mega podrożało, jakieś snacks etc, a też powiedzmy, że zarabiam jakieś tam większe pieniędze niż inni. Jak będziesz chciał konkretne przykłady, to możesz mi napisać na priv - mam znajomych, co mają po kilka żabek, po kilka normalnych delikatesów, to zaraz się ich wypytam, jak ceny im się zmieniły na przestrzeni, nawet już nie ostatnich 4 lat - bo zaraz jeden z drugim ćwierćinteligent napisze, że to za duży interwał - więc na przestrzeni ostatniego roku.
Tak, żeby oszczędzić nam czas dodam tylko, że od wszystkich z którymi rozmawiałem na przestrzeni ostatnich 2 miesięcy, mówili, że co miesiąc podnoszą cenę produktu o średnio 13-17% procent, bo jest słabiutko :)
0
@LuisSalvano U nas z reguły zawodził lol
0
Posiadaczy/ludzi mających styczność z BMW 7s F01 prosiłbym o priv :)
0
@kerouac boss i fortuna? Przecież oni się zamykają w większości zapachów w 400zł.
Pomijajac kase ich zapachy są mega srednie, to samo ck. Obecnie taka liga rossmanowa
6
@Prezes_sycylijczyk Kłoda z walijskich lasów przynajmniej wygrała kilka pucharów śmietankowym
8
Złota Piłka 2020 - and the winner is... @zawsze_barca
7
@DonAndrzejos nie.
3
Kikego, Pikego co on za grochy zapodał?
3
you spin me right round baby right round like a record baby right round round round
0
Generalnie te mecze pokazują ile wart jest Luisito :D Pewnie by zmarnował taką setkę w 70 minucie, ale w 90 by strzelił przewrotką z 30 metrów.
4
Nie przybartrzył na szczęście
0
Alba troche przymulił banie teraz
0
@barcelonaLM Dawno takiego ścieku tu nie było chyba xd
0
@MesQueUnClub_87 czilera total i utopia
7
a ja se wpierdzielam kasze i jest pieknie
0
Ej o czym piszecie, że MaTS się niby spiął z Messim?
7
Szuka Messi tego Neymara na LS, ale do Paryża to chyba nie da rady dorzucić tej piłeczki
2
Śpią nasi w wanienece na golasa z ojcem na plecach
0
czy sa gdzies pokazane zarobki w ekstraklasie? Chocby na przyklad ile zarabiaja/jakie są widełki w takim gorniku zabrze?