2

Pierwszy raz od tygodnia wpadłem przypadkiem na strone główną i jedyne co mam na mysli patrząc na tą tiki-takę pomiędzy artykułami to:
http://www.2x45.info/images/news/62602.gif

7

@IronSanHybrid Łyknęła jak koleżanki z branży Johnnego :V

0

@ranger3120 klimatyzacja

0

@escarabajo tu jest POLSKA!!! Wiec jesteśmy polaczkami nieznającymi dobrze języka XDDD

2

@Chaoss To aż jestem ciekawy jak skomentujesz obecne rządy? "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"? Czy za mało "D"?

0

@puyol_presidend5 furgonetka.pl karton+stretch i po sprawie. Chyba ze masz dobry karton to bez stretcha.

0

Ktoś poleca jakąś stronę gdzie kupie 100% naturalne/wyciskane soki (najbardziej pomarańcza, ananas), jakieś pierdoły typu dżemy i masło orzechowe organic?
Chodzi mi o coś naprawdę legit, a nie bullshit :)

0

@dorszyk22 Naprawdę wierzysz w to, że ktoś zejdzie z poziomu życia az tak drastycznie? Sprzedaż auta żeby mieć kasę to jest jakaś abstrakcja myśleniowa.

0

@FDJ oczywiście ze jest debilem, ale ja
tylko wytłumaczyłem, bo padło stwierdzenie „Sorry ale nie jestem wstanie tego zrozumieć.”

0

@bartekvisca po prostu nie doświadczyłeś nigdy większych pieniędzy - z tego to wynika. Glupi przyklad, jak masz wiecej pieniedzy, to nie jezdzisz maluchem, tylko audicą za 600 tysięcy, wiec musisz do niej więcej wlać, więcej zapłacić za ubezpieczenie i nie zaparkujesz tego pod blokiem.
Tak samo to wygląda z innymi sprawami mniej wiecej, a jak dodasz do tego konsumpcyjny styl zycia, to już w ogole - hulaj dusza, piekła nie ma :)

0

@MNSbEstEver metin2, tibia, rust, lol, cs, aion w każdej z tych gier się gotowałem spotykając polaka. Naprawdę, ludzi którzy byli ok moznaby policzyć na palcach jednej ręki. Jedyna gra w której nie było toxiców to LS-RP.net na sampie gdzieś z dekadę temu.

6

@Rewolucja123 Powie mi ktoś, czemu polacy w każdej grze są tacy toksyczni?

41

@Ratamahatta i 13 i górników i innych darmozjadów. Na tym polega ustrój który ukochał sobie pis

0

@ksobi w tym szpitalu czeka sie tylko na smierć. Znam sytuacje dobrze, bo często jeździłem tam z uszkodzonymi pracownikami - 10h czekasz na przyjęcie z mega uszkodzonym ciałem

0

@HansLanda twoja logika po raz kolejny zawodzi, ale specjalnie dla Ciebie przychodzę z pomocą
pobić
1. zadać wiele ciosów, uderzyć kogoś lub coś wiele razy; zwyciężyć kogoś w czymś, pokonać;
2. bijąc, uderzając, wcisnąć, umieścić coś głębiej;
3. pobić się - brać czynny udział w bójce, zadać ciosy jeden drugiemu

:)

0

Pamiętam, że na początku roku, była afera bodajże z Kołtoniem (tudziez innym dziennikarzem o podobnym usposobieniu), który kopał dołki pod współpracownikami, żeby być na szczycie jakiejś redakcji.
Mógłby mi ktoś przypomnieć o co to chodziło?

A może to nie chodziło o Kołtonia, tylko o kogoś z Przeglądu Sportowego - anyway, nikogo tam nie kojarze, także i tak prosiłbym o wsparcie :)

1

@Fawrf Yea, jest oglądane

1

@ArdoFCB co wy sie tak tych imigrantów boicie. Ktos ci czerep niezle sprał xD

A jestes czlowiekiem typu konfederacja zbawi swiat. Składam rękwice, bo będe się babrał w intelektualnym szambie.
Pzdr

0

@Lenioq exactly, już ulice mialy być puste po 2015 roku i wszystkim nam juz znanych zamachach, oraz po 2016 :)

0

@MrShakira


Ale przeciez juz jest :V

0

@kamiVeB XDDDD mordo bez kitu, ładnie to rozegrał

0

@Colon Przykazanie się nie myli.
Honor ma zostac zwrócony w postaci papieru, vouchera czy na konto herbów?

1

@Colon Myslę, że już mamy tyle powagi w sobie wszyscy w ostatnim czasie, że pora wyjąć kija z dupy, się uśmiechnąc i wyczilowac :)

4

Oby tylko Borka nie zmiotło z planszy po tym telefonie, bo dużo by Hejt Park stracił bez niego

1

Jak kogoś to interesi za 1H wjeżdża wywiad Wojewódzkiego z Quebonafide na PLAYER

1

Chciałbym aby ten live trwał wiecznie

1

@PanZagadka wczoraj na fabijańskim było max 18k chyba, więc myśle że Borek+Najman+Stano robią robote

8

Internet w ciągu 10 lat zje telewizje. To by nigdy nie przeszło na polsacie/canal+

0

@MichalZZZ Chyba do jakiejś baby miało iść a poszło na insta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?