3

@Mns21 ale masz swiadomosc tego, ze wlaściciel choćby tvn mógł to sprzedać, bo to prywatne przedsiębiorstwo, a jemu moze najzwyczajniej w swiecie nie chcialo sie juz w to bawic i chcial spieniężyć to co zbudował?
Kasa misiu kasa i to nie wina rządu bo rząd nie ma nic do gadania, czy ja sprzedam swoją firmę niemcom, grekom czy wodnikowi szuwarkowi. Co innego publiczne, ale tutaj za dużo w pyrlandi tego nie było żeby sprzedawać.

0

@HeinzDundersztyc Na ludzi z europy wschodniej (ukraina, pl, rus etc etc) mowią na zachodzie, w usa i innych zakątkach slavic, więc też w sumie można powiedzieć że określają jakby pochodzenie etniczne.
To tylko nazewnictwo, ffs..

2

@HeinzDundersztyc
Wikipedia która w tym przypadku okazuje się sensowna:
"Afroamerykanie – czarnoskórzy Amerykanie pochodzenia subsaharyjskiego. W głównej mierze są potomkami sprowadzanych od XVII do XIX wieku jako niewolnicza siła robocza Afrykanów, niektórzy wywodzą się z późniejszej imigracji z krajów Afryki oraz Karaibów i Ameryki Łacińskiej."

1

@Janiama Opcja warnów jak na starych forach :) 3 warny i lecisz z permem :D

2

@LuisSalvano I nawet tu nie omieszkałeś milczeć, o losie (:

0

@don'T.R.I.P.e Od kiedy wyżej wspomniane małpy rozpoczęły jakiś czas temu bal na LR, to masz rację. Takie uroki, ale jak chcę patologii to sobie odpalam stare streamy Rafonixa, a nie wchodzę na to forum.

@dominik127pl kc

20

Kolejny dzień z rzędu wchodzę w okolicach godziny 24, ledwo jestem tutaj 5 minut, a już mi się odechciewa być przez to co tu sie dzieje. Po co robić takie cyrki, przecież tu jest gorzej niż w klatce z małpami w ZOO.
PS. jak mi ktoś napisze ignoruj/scrolluj, to bym musiał chyba wszystkich zignorować (z małymi wyjątkami), albo przescrollować do dyskusji sprzed kilku lat, bo nie ma tu od dawna quality contentu w postaci postów użytkowników.

@Moderacja reaguj na #gnojuwe pls, bo chyba niektórzy za dużo wiatru w skrzydła dostają herbami dla postów wywołujących shitstorm.

0

@tobiasson92 nie chciał go wpuścić bo nie miał maseczki? Jeżeli nie miał maski i sie wykłócał to jest pajacem, debilem i rakiem.
Dziekuje.

1

@macio_944 93,5% pewności ze to bejciki

3

Co tu sie xD

0

@Kuczek ludzie mylą gangi afroamerykanów (dość prymitywnie zorganizowane podmioty) z kartelami z meksyku/kuby xd
Innymi slowy - gowno mu zrobia

11

@Veb1233 out. .

1

@FC1899Barca jeżeli świat ma wyglądać tak, że nie potrzeba człowieka do takiej czynności jak powyższa, to idziemy w dobrym kierunku.

0

Chciałbym mieć swoje zdjęcie w kartotece Interpolu

0

@JimMorrisonFCB chyba pobieranie z zatoki zostaje obecnie. Sam tak obejrzałem całą filmografię*.

0

@Janas11224 bob marley rip - bob marley

1

@CatalanVeBFCB vin diesel

1

Tak jak za tedzikiem nie przepadam, tak za zdrowe podejście propsik ;)



Pozwolę sobie podkraść jeden komentarz z YT:
"Kur(cze)a do czego to doszło,żeby jedynym głosem rozsądku w "polskim rapie" był Jacek. (...)"

1

@NaFazieHitman Czytałem o nim, że to aktor, który właśnie odgrywa rolę - pewnie dlatego go jeszcze nie wsadzili.

0



hmmmm

0

@Mns21 Rok przed wsparciem szejkera? Dobrze pamiętam, że po tym sezonie Robinho + Tevez?

0

ogląda ktoś K1ck vs LDLC? Ale lee sin intuje O.o patola max

1

@Szreko
>Ja uważam że wszystko zależy wyłącznie od ludzi
>często przypadku czy zbiegów okoliczności
???? Imo zaprzeczasz sam siebie

1

@Chakalaka long tall sally na zawsze w serduszku

2

Milowicz? Kolec? Bolek? w dupie mam twoje lotto.

0

@ArdoFCB myślisz, że oni ich tam za darmo bili :D? Mołotowy same sie rzucały, a Paryż się sam zdemolował?

0

@mkord Pellet, a pellet z gówna od zioma z obórki to dwie różne rzeczy. Za dobry pelet, trzeba zapłacić dużo więcej, a i dużo trudniej go znaleźć. Inaczej po piecu - dlatego polecam gaz :)

1

@Piotr89Sand wątpie, że pracownicy tych ludzi są dostępni 24/7 caly czas mysla jak rozwinac firme, jak nagrac tematy zeby Ci „biedni i pokrzywdzeni” pracownicy mogli chodzić do pracy, wątpie ze Ci pracownicy poświęcają nierzadko zdrowie i zycie rodzinne na rzecz tej firmy - więc nie uwazam, ze ktos kto calym sobą jest w to zaangażowany ma nie zarabiać 40kafli miesięcznie, a ktoś kto przychodzi na 8h, nie wykazuje inicjatywy i wraca do domu zapominając o firmie max 3k.
Sorry, taki jest ten darwinistyczny układ życia :)
Ps. Pracodawca kombinuje, bo polski rząd rzuca kłody pod nogi, a jak widzi że jest za łatwo to jeszcze rozsypuje gwoździe i rozlewa smar :)

3

@Piotr89Sand mówisz Polski przedsiębiorca ma jeździć maluchem i ledwo wiązać koniec z koncem? Bo nie rozumiem. Ludzie posiadający własną DG utrzymują to państwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?