0

@hank_moody w niedziele gdzie nikt nie pracował 100% sure ( Oczywiście ze mam obowiązek i sam uderzylem sie w piers przy policjancie, jednak są niektore przepisy, oznakowanie itd tak absurdalne, ze nigdzie w europie i na swiecie sie z tym nie spotkalem.

@edit nie chce oceniac, ale duzo ludzi z ktorymi rozmawialem i mowili jak Ty - jezdza tak dramatycznie niepewnie i słabo, ze mogliby jechac nawet 15kmh a i tak stwarzaliby wieksze zagrozenie od potencjalnych piratow ;)

0

@MysticCat Na jezdzac po swiecie rzadko spotykałem sie z tym, ze droga pomiedzy jednym duzym miastem a drugim jest glownie w obszarach zabudowanych.
Gdybyśmy nie mieli deficytu drog ekspresowych (nadal - mimo wszystko) to moze i bym sie z Tobą zgodzil.
Ale jak mam trase 150km gdzie 100km to obszary zabudowane, to dziekuje postoje.

0

@Sysia11 uwaga - rozwiaze twoj problem - zabieranie prawka =/= mniej wypadkow

0

@hank_moody na dwupasmowej drodze z ekranami kogos potrącic? Ktos tam sie powinien w ogole znajdowac XDDD?

0

Wow Kelly Preston nie zyje

0

@Geble jakby powiedzial ze nie utrzyma, to by mial 40%.
Jak to Kurski powiedział: Ciemny lud wszystko kupi.

Ps. Wybory wygrywa sie w centrum wiec taka gadka musiala pojsc

1


Hmmm

1

@Sysia11 ostatnio robili studzienke w Katowicach na dwupasmowej drodze. Wpieprzyli ograniczenie do 40 100metrów przed końcem obszaru zabudowanego. Złapali mnie 15metrów przed znakiem z 83, bo to bylo dla mnie tak wolno, ze sie rozkojarzylem i nawet nie mialem swiadomosci ze jestem takim piratem co o 43kmh predkosc przekracza.
Przepisy sa z dupeczki wiec mandaty powinny zostac, a jak sądzisz inaczej to znaczy ze samochodem nie jezdzisz

0

@elmayakos bo kazdy zna odpowiedz: here comes the money, here we go money talk, here comes the money money money money money money

0

@dasouzar11 widlami? Traktorami? Czy kapusta kiszona

3

@rust monopol vs brak monopolu wladzy? Dzuma vs katarek

0

@heniek168 nie bedo niemce nam el presidente wybierac herr general

0

@masq Jak chcesz wygrać musisz mowic co glupi lud kupi. Sory, wygrywa sie w centrum i mysle ze to rozumiesz, ale na sile tak piszesz a zeby napisac, tak o

6

@masq trzasku ktory mial krotsza kampanie i nie wydal na nia 2mld + socjale? Masz racje - dramat XDDD

1

@PopekMonster ma sie lac krew

1

@macio_944 ludzie zrobienie gówniaka traktują jako największe osiągnięcie w swoim prymitywnym zyciu, to co sie dziwic

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@VamosRakieta Długo się zastanawiałem, ale po tylu latach Cristiano Ronaldo jednak. Jak odszedł z Realu to mi ulżyło bo miałem „rozdarte serce”. Dzięki niemu czekałem kiedyś na każdy mecz Czerwonych Diabłów :)

0

@Geble tej, tej za Martino pilka chodzila ok, tylko wyników nie bylo - przynajmniej ja to tak pamiętam :)
Mam na mysli ze styl nie byl tak męczacy jak teraz. O ile teraz jest jakis styl

3

@Majkel12 Chyba nie pamiętasz co Kurtuła robil przed koronką skoro tak piszesz xD

2

@tobiasson92 to piśet plus nie dziala? Jak to

3

@Chlebej Po Christianie Paulu, po propagandzie na tvp, po biciu przedsiębiorców w Wwa i innych cyrkach?
Jakoś szczególnie nie byłbym zaskoczony jakby twój żart okazal się prawda, ale lepiej niech moje predykcje sie w "gowno" obrócą :)

@zapomniałem dodać o zwyrodnialcu Ziobrze, który za nic ma ludzkie życie to jedno, ale tez jakieś wartości - więc nawet jeżeli (to tylko domysły) to ustawka, to mogą go wyratować z czego chcą ;). Duduś tak samo nie jednego bandziora już wykupił z więzienia - mają chłopcy wprawę.

0

@Hushovt Ja nic nie sugeruję, tylko sobie rozmyślam na forum :)

2

@macio_944 Podobno opracowali tam koło ostatnio :V

3

Wyjde na ebanego teoretyka spiskowego, ale narkoman-gej (gdzie TVP bardzo uparło się na ich orientację - jakby to miało jakiekolwiek znaczenie) prowadzący autobus i powodujący wypadek tydzień przed II turą? co więcej, 2 narkomanow robiących wypadki W JEDNYM MIEŚCIE, w ciągu 2 tygodni?? WTF

0

@sokot to jak to było? Że przesadziłem z porównaniem do holocaustu?

0

@sokot Stereotypów i generalizowania u mnie nie znajdziesz - chłodne wnioski z tego co on pisze. Co od obrażania już Ci odpisalem i nie mam nic więcej do dodania. Także nadal jesteś w blędzie, jeżeli uważasz że to ta sama retoryka ;)

0

Komentarz usunięty

2

@AV0CAD0 W każdym kraju sa jednostki homofobiczne - to jest jasne, jednak polska w skali wypada średnio (co tez wyżej wspominali).
Nie lubię się opierać na własnych odczuciach, bo one często są przekłamane, ale jednak - pochodze z małej miejscowości, tutaj osoba homoseksualna = szatan i nie, że jedna osoba tak mówila, tylko praktycznie wszyscy znajomi + ich rodziny + ich znajomi. Mieszkam i bywam w dużych miastach w PL, gdzie oczywiście sa one bardziej rozwinięte więc jest tego mniej, ale jednak w porównaniu do tego co mamy w hiszpanii, portugalii, francji, włoszech, chorwacji, anglii to tam jest niebo, a ziemia jesli chodzi o podejście ludzi do osób homoseksualnych. I to jest moje empiryczne doświadczenie. Nawet te zniesławione już przez was USA, to nadal okrutnie okrutnie mniej homofobiczny kraj niż polska.
To tak jak jakość powietrza. Każdy kraj ma lepszą/gorszą jakość, ale my jesteśmy na czele rankingu - oczywiście tym haniebnym :)
Proszę, zachowujmy się jak dorośli i nie wychodźmy z zalożenia 'a bo gdzieś to też jest", to jest na tym samym poziomie co zawody w tym kto najwyżej nasiusia na ścianę.

1

@MesQueUnClub96 Oj widzę, że bardzo optymistycznie patrzysz na Barcelonę. "zazdraszczam"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?