SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kolo123 Pique to może być nietykalny na ławce. Niestety ale przy moim uwielbieniu do niego, jemu zbyt często odcina już prąd. To nawet nie kwestia fizyczności - on zawsze był wielkim dwumetrowym klocem. On po prostu w głowie ma kołowrotek na którym jest tenis, shakira, deale w USA Japonii i cholera wie co jeszcze - no i gdzieś pomiędzy tym wszystkim gra na obronie.
0
@Pawlak1992 nadal, stawianie koronki i choćby tej kwarantanny obok śmiesznego sportu i w tym przypadku śmiesznego klubu, to troche nie na miejscu xd
To tak jak dzieci potrafią porównać zakaz na komputer do holocaustu - autentyk.
Z tym że... my nie jesteśmy dziećmi :) Chyba
9
@cules100pro Allegri, Henry, Koeman to jedno wielkie xD
Pimienta to jedna wielka niewiadoma
Pochettino ma sens tylko w przypadku wywalenia Bartka na głupi ryj z klubu, bo inaczej i tak decyzje bedzie podejmował zarząd a nie trener.
2
@Pawlak1992 generalnie zazdroszczę spokojnego zywota, jak potrafi Ci tak w zyciu namieszac tylko śmieszna piłka nożna na czele z klubem na który nie masz wpływu :p
0
@LuisSalvano do zimnej anglii tym bardziej Leo nie pojdzie z dwojka dzieci i psem. Sam CR wspominal kiedys ze miec psa w anglii jest trudniej niz w hiszpanii ze wzgledu na pogode - jakikolwiek by to mialo miec wplyw :)
0
@NismoFCB jak będzie na nich dobry kurs to aż postawie chyba tysiaka, bo to jest więcej niż pewne
a byłby to pierwszy bet w zyciu ;]
1
Czyli Bayern wygrywa LM. Jeszcze tego brakowało żeby oni to wygrali xD
0
@masq zabanowano uzytkownika THC
0
@Kusco15 No wychodzi na to, że Bartek posługuje sie swoim widzimi się, a nie opinią innych. Już mu Stoiczkow chciał Davisa doradzić, to odpowiedzial "Kanadyjczyk? Nie, dziękuję"
0
@Kusco15 coutinho który jest 10 - pozycją której obecnie w barcy nie ma, mial być za iniestę - własnie o tym kurna mówię. Dembele - PS za LS - naprawdę, mam tu tlumaczyć podstawówkę? Griezzman to tez pozycja Messiego/10.
6
@Kusco15 Kupił zawodników którzy nie pasują do Barcy bo nie ma dla nich pozycji. No naprawdę - KTO SIE MOGL SPODZIEWAĆ ŻE TO NIE ZADZIALA
Gość jest pryszczem i go tu nie powinno w ogóle być.
7
@BarcaInfo Może lepiej już nie oglądajmy tego ponownie. Dla naszego komfortu psychicznego :D?
Apeluję, żebyś oszczędzil nam wrzucanie jakichkolwiek filmików z tego meczu :V
1
@semafor świński blondyn Świńskitajger nawet mi tak na nerwy nie działał jak w.w.
42
Ryj kierowcy czołgu Mullera nigdy jednak nie przestanie mi działać na nerwy
0
@Coutinho007 Rok temu Rakieta z tego co pamiętam tez opróznial :)
0
@PatrychoO a, no to jak stara to można usunąć żeby gównoburzy nie robić, ale widziałem, że to po twitterze zaczęło śmigać grubo.
7
@MichVeB nie wierze już w tą La Ramble xDDDD
0
@MrRipley Ale mordo, skąd Ty to możesz wiedzieć jak będzie z Xavim jak nikt z nas nie wie jakim on jest trenerem xDD Sory ale Al Sadd z niewiadomo ktorego miejsca na kuli ziemskiej nie jest żadnym wyznacznikiem poziomu. Możemy wziąc jednocześnie Probierza i mowić, że będzie zajebiście bo jest podobny do guardioli xDD Zejdź na ziemie, prosze Cię
1
@MrRipley Nie rob z Xaviego niewiadomo kogo, bo na razie nie pokazał nic + nic za nim nie stoi że ma coś pokazać. Widziales go jako kapitana? Zero charyzmy, zero krzyku, zero jaj - jedynie płakanie, że murawa za długa. Otrząśnij się i niech wyobraźnia nie wygrywa z rzeczywistością...
0
'Alba: We have spoiled people so much that when we suffer a small defeat they cannot cope with that. But we will come back stronger than ever next season and will fight for the triplets as usual' - MD
Alba serio to powiedział? Jak tak to on pierwszy powinien na zbita morde do Elche wylecieć
0
@Hanok wnioski byly takie, że co roku trzeba dostawać jeszcze wiekszy oklep, to może bartek w koncu odejdzie ;D
1
@Shapiro Alisson jest dobry. Więcej - jest bardzo dobry, ale to wciąz nie poziom MATS'a
2
@icon3520 Załóżmy im jeszcze chomąto i niech ciągają turystów po barcelonie w bryczkach.
0
@Pilka_jest_okragla dopóki to gówno z metra cięte w zarządzie nadal będzie, nic się w tym klubie nie zmieni
5
@MESSIah16 Stawianie Ter Stegena na poziomie Szczesnego i Alissona xDDDDDDDDD Chyba nic głupszego dziś nie przeczytam. Idźcie się ochłodzić, bo tak jak wczoraj pisałem - z gównem sie na rozumy niektorzy z was pozamieniali.
A szczególnie dziwi mnie, że takie coś piszesz Ty..
4
@Klimach fan A w 14/15 sezonie kto byl lepszy jak Neuer dostał chyba 7 bramek w dwumeczu? Marc czy Neuer? Nie piszcie takich wysrywów bo jak 10letnie przygłupy się zachowujecie..
Neuer ostatnie 3/4 sezony to był paralityk, więc o czym my rozmawiamy :)
0
@FC1899Barca już widzę jak ktokolwiek z tutaj cisnących piłkarzy sam z siebie w pracy chce obnizki pensji po tym jak coś zje**e. Same gity i prawilniaki tutaj których zasady sa do rozpierdzielenia w 15 sekund.
10
@IronSanHybrid xDDDDD
0
@klaudiusz_blau a czy ja jestem za tymi idiotami? Jezu
4
Pragnę tylko przypomnieć, że zmiana trenera nie zmienia kompletnie nic dopóki nie zmieni się cepów w zarządzie.
Więc w sumie możecie przestać się cieszyć.