1

@Hiacynk co on taki szybki!!???

5

@Criss18Barca gdyby to wszystko było tak piekne jak na papierze, to ny sie nie nazywalo Polska. Polowa to stary sprzet ktory sie do niczego nie nadaje

2

@LuisSalvano Myślałem, że jak dorośli faceci możemy się założyć, a Ty mi z bukmacherką wyjeżdzasz - trochę szacunku.
Piszesz caly czas, że Neymar do Barcy wróci. Od 2 okienek ziomie. To naprawdę dla wielu z nas wygląda jakbyś trollował, aniżeli poważnie to pisał.

1

@LuisSalvano Wierzysz, że Ci sami ludzie co sa w klubie od dekady nagle coś zmienia w swoim podejściu?
Zazdraszczam wizji

Ps. jesteś już dużym chłopcem, własnie rozdzieliły się niebiosa i GOD HIMSELF powiedzial mi, że Neymar nie przyjdzie.
Dziękuję
co więcej - mogę się założyć z Tobą - tutaj, na forum - jak Neymar przyjdzie DO KOŃCA SWOJEJ KARIERY do Barcy, wpłacam tysiąc na wybraną przez Ciebie fundacje, ale jak nie przyjdzie to Ty to robisz. Jak jesteś taki pewny swego, to chyba nie odmówisz tak szczytnemu celu?

0

@DonMatteo901 o co tu chodzi

0

@masq Ktoś kto może naprawdę być kluczowy na skrzydle: Messi

0

@Mesi12 Jak dobrze że nie kupuje nic z knorra :)

1

@Jaca27 Czego burza w klubie :D? Przeceniasz ich

1

@Kusco15 Rozumiem, że te zdjęcia Koemana z lotniska El Prat to też mi się przyśniły, czy akurat przyleciał na wakacje i spotkanie z Bartomeu żeby sobie pogadać jak to piekny jest świat?

10

Oni naprawdę zatrudnią Ronalda xD Chryste boże niech mnie uj zastrzeli. Joseph avee Mariaaa Bartomeu to musi być jakaś marioneta, bo nie da się być takim debilem na tak poważnym stanowisku.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Pilka_jest_okragla żyjmy przeszłością nadal, to może za 40lat ten klub coś ugra. Powrot Guardioli to bezsens, a Xavi to jedna wielka niewiadoma który swoją postawą jako kapitan nie zachęciłby mnie osobiście aby wybrac go na posadę trenera.

2

@pinasmeister Mówisz Neymar by nam obronił te 8 brameczek co dostaliśmy na dziure?

0

@Roobo anitfa =/= ludzie z marszu
Ja ich nie bronie jak cos, bo mam ich w dupie w sumie - no ale z tekstu jasno wynika, że to jakieś inne pajace zaczęły robic cyrk xd

0

@Criss18Barca To troche jak logika rządu, że wesela be, a 41241415 ludzi na plaży ok ;>

1

@Roobo "Lewactwo ponownie zebrało się pod Polish Embassy UK.

Chcą uwolnienia pana występującego pod pseudonimem „Margot”.



Zebrali się w dniu święta narodowego, a my jesteśmy tu, żeby przeciwstawiać się głupocie i degeneracji!"

brzmi pokojowo. Na pewno nie przejawiał homofobii będąc tam. Jak każdy prawak siedzi za niewinnośc xDDDD

0

@DonMatteo901 Szukam newsa i nic takiego nie znalazlem. Sauce or didn't happened

1

@MesQueUnClub96 kto to jest?

0

A powinien Lio odejść z Barcy jak bartlomieju tak uparcie się trzyma stolka. Wtedy socios by sie zesrali pod siebie z zachwytu co stworzyli

0

@ronni37 Such is life ¯\_(ツ)_/¯

0

@against_modern_football Wychodząc z twojej logiki - skoro samochód jest wszystkim, to znaczy że Max jednak takiego zlego bolidu nie ma ;)

Śmiesznie sie czyta to, że Hamilton ma samochód który sam jeździ, FIA zawsze dla niego łaskawe, deszcze zawsze pada za jego bolidem, jego mieszanka lepiej się klei do asfaltu niż innych.. blah blah blah... Gość jest przekotem i nie ma dyskusji co do tego, a żaden z kierowców realnie jest jest mu w stanie zagrozić - nie tylko przez bolid - ale też i przez umiejętności.

Co do jego instagramowych wyczynów -sam go obserwuję, czasami chce mi sie smiać z głupot jakie udostępnie w dość ważnych kwestiach, ale to jest jego zdanie, jego opinia. Jeżeli sumienie mu tak podpowiada - niech sobie żyje :)

0

@against_modern_football A jaki mieli problem ostatnio, żeby wyprzedzić Lew jak mu 3 koła zostaly? Nawet w takiej sytuacji jest lepszy od innych i wygrywa ;)

No jak ten Mercedes to taki "samograj" to ciekawe czemu Bottas nie jest zaraz za Hamiltonem? Co za pieprzenie głupot.

3

@Hosh to iście polskie podejście. Po co ja mam sie poprawić/zarobić - niech inny będzie gorszy lub straci.
dX

5

@against_modern_football Nie rozumiem ujmowania Hamiltonowi. Chlopak ma dar do jazdy i jest od kilku lat najlepszym kierowca w F1 change my mind.

4

@BarcaInfo jak to ktoś wczoraj napisał - z deszczu pod wodospad xDDDD

3

@pax Z góry podziwiam że chce Ci się babrać w gównie którym był ten mecz, ale tez mam w sobie kawałek masochisty bo chętnie przeczytam :)

1

@Bamboleo To, że ktoś tym zarządzac nie potrafi to inna kwestia. Tor Poznań sobie dobrze radzi, bo ludzie którzy tym zarządzają cały czas jakieś nowe tematy dogadują ;)

1

@myscooter A Mercedes u Hamiltona ponad 4 sekundy ;V

1

To jest taki ból w dupie, że my nie wybudowaliśmy nigdy jednego fajnego toru, żeby u nas F1 mogło się odbywać... Nawet takie śmieszne Węgry mają miejsce.

0

@SuperPatsonFCB no to szkoda, bo to byli oczywiscie dobrzy piłkarze, ale tak jak wspominam od 2 lat - nie ma u nas dla nich pozycji. Wiec kupowac i liczyc „a moze sie uda” to troche nieodpowiedzialne i wlasnie wybilo szambo z tego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?