SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape A dziękuję
0
Notatnik+ nie do przeglądania z adblockiem xD? Ktoś w ogóle tam jeszcze przebywa?
0
@bartekvisca to jest legitne?
Nie nazwiska które chce + nie da sie wybrać - odpada :/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Gdzie kupie wyjazdowkę 20/21? Na oficjalnej Nike nie ma ani M, ani L...
0
Jeżeli w tym okienku pożegnamy chociaż 2 piłkarzy +30 to będę zaskoczony.
1
top gear botswana, pad thai, horse fallen mozna zyc w niedzielne populudnie
12
@Bartunek Dziwne że cie stara baba na pasach nie przejechała w odwecie
1
@Pilka_jest_okragla fajny tshirt. Do kupienia?
0
@dominik127pl płacząc po tym jak mu dojechałeś, wytarł łzy banknotami 500€ i mu przeszlo
0
@Gargamel01 pewnie go zapytali xd
0
@ksobi juz Arthur takich szukal, to kazdy narzekał. O Ivanie mie wspomne. Lepszy niz w.w. bo holender xD?
0
@Blantozaur lubię Niemcy, nienawidzę Bayernu od kiedy pamiętam więc im nie kibicuje. Nie lubie PSG, ale wole ich z pucharem niz Mullera z bandą (sorry Robert)
0
@Encore po co kd woja do expa
Szycie/powtorka jak body
0
@l0Messini W tym sezonie strzelał w LM i i tak gówno to pomogło - jak kolektyw nie działa to Luis, Messi ani MATS nic nie zrobia.
żeby bylo jasne - dla mnie sporo chłopaków jest do outu ze składu, ale Suarez jest na końcu listy.
0
@Stanio87 Moim skromnym zdaniem na chwile obecną lepszej 9 nie kupimy - bo nas nie stać, a wszystko co poniżej pewnej linii finansowej nie da nam tyle co Luis. Oczywiście, możemy kupowac jakieś wynalazki po 10-30mln euro i liczyć, że magicznie nam odpalą.
0
@SeeleyBooth Nie rozśmieszaj mnie mordko, a druga - Depay to nie klasyczna "9". Kolejne półśrodki - for real?
0
Tak realnie - który napastnik na którego możemy sobie pozwolić wykręci nam takie liczby jak ten słaby Suarez? Dużo ludzi chyba zapomniało czasy Cesca na "9" i wczesniej bez typowej "9".
Kierując się oczywiście doświadczeniem z super ekstra zastępców Neymara których kupiliśmy ;>
2
@Coutinho007
To moj ulubiony filmik.. czas zapierdziela
3
@Mario96w tak, troche boli - zalezy gdzie dostaniesz
0
@Kamiloza91 a jaki to jest nowy? Bo przyznam szczerze ze w ogole tego nie uzywam juz xd
9
@18wojtek99 afellay xdd
0
@szymon6847 o boze ten przyglup xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niech ludzie którzy uważają, że Xavi bedzie super git trenerem i musi tu być podadzą argumenty które za tym przemawiają. Czas start no offense
0
@MESSIah16 5:2 Bayern
5
@Zoker kto zostanie na kolejny sezon w barcelonie?
5
Budze sie codziennie.. otwieram oczy. Urwa znowu ten Bartomeu. I juz mi sie nie chce niczego
0
Mamy tu kogos kto ogarnia BDO? Prosiłbym o priv - ważny temat :)
0
@AllBundy xdddd.