0

@Mixtape A dziękuję

0

Notatnik+ nie do przeglądania z adblockiem xD? Ktoś w ogóle tam jeszcze przebywa?

0

@bartekvisca to jest legitne?

Nie nazwiska które chce + nie da sie wybrać - odpada :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Gdzie kupie wyjazdowkę 20/21? Na oficjalnej Nike nie ma ani M, ani L...

0

Jeżeli w tym okienku pożegnamy chociaż 2 piłkarzy +30 to będę zaskoczony.

1

top gear botswana, pad thai, horse fallen mozna zyc w niedzielne populudnie

12

@Bartunek Dziwne że cie stara baba na pasach nie przejechała w odwecie

1

@Pilka_jest_okragla fajny tshirt. Do kupienia?

0

@dominik127pl płacząc po tym jak mu dojechałeś, wytarł łzy banknotami 500€ i mu przeszlo

0

@Gargamel01 pewnie go zapytali xd

0

@ksobi juz Arthur takich szukal, to kazdy narzekał. O Ivanie mie wspomne. Lepszy niz w.w. bo holender xD?

0

@Blantozaur lubię Niemcy, nienawidzę Bayernu od kiedy pamiętam więc im nie kibicuje. Nie lubie PSG, ale wole ich z pucharem niz Mullera z bandą (sorry Robert)

0

@Encore po co kd woja do expa
Szycie/powtorka jak body

0

@l0Messini W tym sezonie strzelał w LM i i tak gówno to pomogło - jak kolektyw nie działa to Luis, Messi ani MATS nic nie zrobia.


żeby bylo jasne - dla mnie sporo chłopaków jest do outu ze składu, ale Suarez jest na końcu listy.

0

@Stanio87 Moim skromnym zdaniem na chwile obecną lepszej 9 nie kupimy - bo nas nie stać, a wszystko co poniżej pewnej linii finansowej nie da nam tyle co Luis. Oczywiście, możemy kupowac jakieś wynalazki po 10-30mln euro i liczyć, że magicznie nam odpalą.

0

@SeeleyBooth Nie rozśmieszaj mnie mordko, a druga - Depay to nie klasyczna "9". Kolejne półśrodki - for real?

0

Tak realnie - który napastnik na którego możemy sobie pozwolić wykręci nam takie liczby jak ten słaby Suarez? Dużo ludzi chyba zapomniało czasy Cesca na "9" i wczesniej bez typowej "9".

Kierując się oczywiście doświadczeniem z super ekstra zastępców Neymara których kupiliśmy ;>

2

@Coutinho007


To moj ulubiony filmik.. czas zapierdziela

3

@Mario96w tak, troche boli - zalezy gdzie dostaniesz

0

@Kamiloza91 a jaki to jest nowy? Bo przyznam szczerze ze w ogole tego nie uzywam juz xd

9

@18wojtek99 afellay xdd

0

@szymon6847 o boze ten przyglup xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Niech ludzie którzy uważają, że Xavi bedzie super git trenerem i musi tu być podadzą argumenty które za tym przemawiają. Czas start no offense

0

@MESSIah16 5:2 Bayern

5

@Zoker kto zostanie na kolejny sezon w barcelonie?

5

Budze sie codziennie.. otwieram oczy. Urwa znowu ten Bartomeu. I juz mi sie nie chce niczego

0

Mamy tu kogos kto ogarnia BDO? Prosiłbym o priv - ważny temat :)

0

@AllBundy xdddd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?