SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zadaje pytanie bo nie wiem - Depay to skrzydlowy z tego co sie orientuje. Czemu mowi sie ze sprowadzamy go na 9? Jaki ten klub ma problem ze sprowadzeniem kompetentnych ludzi do niego?
0
@Ghotti ja za to widzę od 2 tygodni kilkudziesięciu malkontentów wręcz obrażających Leo (pomijam umniejszanie tego co dla tego klubu zrobił). Imo w takiej sytuacji też powinien odejść dla wlasnego swietego spokoju, ale pisac ze woleliby zeby odszedl bo on jest przyczyną niepowodzen Barcy to jedno wielkie XD
0
@Pyziol od 4 lat nie ma zadnej taktyki, zadnych niekonwencjonalnych zagran, niczego. Sprowadza sie ludzi nie na ich pozycje, brakuje obroncy kupuje sie pomocnika, brakuje skrzydlowego kupuje sie 10. O jakim projekcie sportowym mowisz?
0
@tbas zapomniłeś dodac, ze Messi zagroził wybiciem rodziny Bartomeu jeśli ten nie sprowadzi Pasterza z Betisu
0
@koksik2700 To teoretycznie jak patrzymy na zdanie tego prezydenta to Messiego już tu nie powinno być bo powinni mu pozwolić odejść, Więc nie byłoby mowy o niechodzenie na treningi
2
@RosjaninBut Drużyna Wybiera kapitana dziękuję za uwagę
0
@Ghotti bardziej chciałem tu podkreślić jak chłystki z LR z każdym kolejnym komentarzem umniejszają Lionelowi i traktują go jak jakiegoś podrzędnego grajka którego można zastąpić
18
socios, trenerzy, piłkarze, tuzy ze świata sportu, dziennikarze:
>Dobrze że Messi zostaje, UFFF
malkontent z LR:
>wolałbym żeby odszedł
4
@bartekvisca gole rozumiem z dupeczki?
1
@`Sin a pojdz do polskiej szkoły jak w klasie nie ma nauczyciela...
0
@asfghb Jako że jestem laik zapytsam - czemu nie 244hz?
0
@Tomo1989 Myślę że okolice 1000 kawałek poza może. Głównie gram w Rust i pewnie jak wszystko poskładam to dojdą te nowsze produkcje - jakieś strzelanki fifka itd.
0
Panowie - pytałem o procek, spytam o monitor. Mianowicie jaki monitor do gier polecacie?
0
@Tomo1989 @Azi @Thomas99PL @aras17_VeB Głownie gry + programy do projektowania/wizualizacji.
0
Który procek lepszy?
Procesor AMD Ryzen 5 3600 AM4 vs Procesor Intel Core i5-10400F Comet Lake 2,9 GHz s.1200 Box
21
Zapłaczemy jeszcze po Luisie i Leo nie raz i nie dwa. Nie zapraszam do dyskusji
0
@Lucky_Luke dla mnie oni do Barcy to jak wybor pomiedzy Po Pis
0
@Hasszz na Arthurze gówno zarobili. Po prostu tak sie umowili z Juve zeby dopiąć budżet.
4
@Hushovt za wysokie progi...
1
@PatrychoO daj znac bo poluje na ta wyjazdowke Suareza 2 tydzien jak sam wiesz, a chcialbym zdazyc...
2
Co wam ta Barcelona zrobila kibice z tej strony, ze chcecie Depaya u nas?
0
@PatrychoO gdzie zamowiles?
1
@PatrychoO 2 wrzesnia pajace z nike od 2 tygodni nie uzupelnili wyjazdowek o rozmiary M,L
0
@Seniorex gdzie CR7 gdzie Lionel z calym szacunkiem. Jaki Real mial skld gdy odchodzil CR jaki ma Barca.
0
@VeiliaFCB 5 lat siedzenia w gownie i przyjmowanie na swoje nazwisko wszystkich porazek sciągajac presje z innych przed calym swiatem? Masz racje, gowno wart ten messi
0
@FCB_Vito4 prawdę mówiąc Barcelona jest sama sobie winna, że Leo tak odchodzi. Ludzie mający klub w garści na to pozwolili. Bartomeu pod przyzwoleniem zgnoił dobre imię klubu. Jedno zdanie właściwie podsumowuje obecną sytuację z Camp Nou "Skoro przeciwko obecnej sytuacji przychodzi do Megastore’u pod Camp Nou poprotestować 150 osób, ciężko ocenić, co będzie z Barçą. Nikt tego nie wie.
"
2
@Neymarinho Ten statek tonie od 5 lat i myślę, że wystarczająco koł ratunkowych i szalup kapitan ogarnąl, żeby wreszcie samemu móc stąd zasłużenie spier***ić :)
0
@Tridente2015 @Triplete
te dwa nicki, ta piosenka :)
4
@Wilczeq Testoviron - król życia ;) Razem z Pershingiem.
2
@Unf Mów za siebie, Lionel rozpasł nas jako kibiców przez ostatnie 14 lat.