SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq Wygłaszanie swojego niezadowolenia na głos to rozpraszanie? Przecież oni na pewno wszyscy wiedzą jak wygląda sytuacja, a to że Lionel napisał to publicznie nie zmienia nic wewnątrz.
Ci których to wku*wia w klubie nadal będzie wku*wiać, Ci po których to spływa wciąz będą to mieli gdzieś...
#edit
Księgowi rozliczają chyba, prawnicy go bronili z tego co odwalili księgowi. Ale mogę sie mylić :)
1
@Keson https://static.openfoodfacts.org/images/products/335/170/006/2971/front_fr.4.full.jpg
nawet to mi obrzydzili
3
Na fcbarca.com stworzyło się kółko amigosow, którzy każdego krytykującego ten najpiękniejszy zarząd świata nazywają amigosami.
To miłe że tak dużo rzeczy z zachodu chłoniemy :)))
3
@RosjaninBut kim on jest ze ma dawac zarobic klubowi XD? Wy zbyt emocjonalnie traktujecie sport który jest biznesem
1
@RKS1979 problemy z rozumieniem tekstu ewidentne
0
mam plan
chodźmy się wczołgać do nory i zdechnąć
3
@Katalończyk 99 Mówisz że oglądasz każdy mecz Barcy i pytasz skąd wiemy że Antoine nie strzeli tyle samo bramek co Suarez?
0
@Abominacja Kto jest legendą Barcy wg. Ciebie? Czysta ciekawość :)
0
@Bykunn Wymień proszę legendy Barcy kumpel wg. Ciebie. Czysta ciekawość :)
0
@insp1re Oj dużo jest, spojrz wzwyż i w dół od tego wątku ;d
0
@cules100pro Jak po szkodzie jak nawet na tym forum każdy jeden laik pisał że transfery sa beznadziejne i za zbyt duże kwoty ze zbyt dużymi wypłatami xD?
1
@JimMorrisonFCB człowiek sie uczy codziennie :)
0
@LuisSalvano ale czy oni we dwoch to nie holendrzy xd?
8
Śmiać to mi się dopiero będzie chciało, jak z tego chojrakowania, pokazywania kto rządzi i paru niezrozumiałych decyzji Koemana nic nie wyniknie i go pożegnamy po pol roku/sezonie :D Ale pompujta balonik jaki to on nie jest miszcz. Tak samo jak Dest to nowy Alves (bo juz cos takiego tu zdazylem przeczytać kilka razy).
Życzę im jak najlepiej, ale mam dziwne przeczucie jak to się skończy :)
0
@Tales_Omletu sauce???????
5
@Odcinkowy morze i kradnom ale bynajmniej dali dzieciom
4
@HavertzKai Przeczytaj proszę artykuł paxa, bo piszesz brednie.
0
@robsesh No bo nie ma innych opcji na odejście z tego co mi wiadomo procz AM.
0
@robsesh ale to Bartek chce go wypieprzyć, a nie on odejść
0
@dominik127pl XD??????????????? Jeżeli jesteś trollem to przyznaję, udało Ci się. Ten Douglas w avatarze powinien mi dac do myślenia wcześniej.
Chapeau bas
0
@dominik127pl Czy Ty używasz mózgu? Barca chce go wyp**rdolić na zbity pysk, a on ma jeszcze im iść na rękę xDDD? Czy Ty widzisz co Ty piszesz?
Luis sam z siebie to chciał tu zostać, więc o czym my dyskutujemy? A że oni go traktują jak go traktują, to "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" :)
0
@robsesh No i co w związku z tym? Tym bardziej jak chce może zostać, jak nie chce może nie zostawać i odejść tam gdzie mu pozwala umowa.
Rozwiń myśl, bo może czegoś nie załapałem :)
1
@dominik127pl Luis ma zapis w kontrakcie, że nie może odejśc do: PSG, Man City, Man UTD, Realu.
To że Bartek jest debilem i nie potrafi sformułować dobrze umowy która broni mu (Barcy) dupę, to nie wina Luisa. To że chce go wypchnąć siłą z klubu, to nie wina Luisa. To, że Luis chce to co mu się należy jako pracownikowi nie jest jego winą.
To że Ty nie chcesz tego zrozumieć - to twoja wina.
0
@dominik127pl Nie rozumiemy się.
Wyrzucają Cię z pracy. Należy Ci się odprawa, ale pewnie jesteś takim honorowym gitem, że ja odrzucisz. Ale idziemy dalej... Załóżmy, że pracujesz w General Electrics, chcesz przejść do AB, bo NIE MIAŁEŚ żadnej klauzuli lojalności w kontrakcie który podpisywałeś (więc możesz), a oni robią Ci jeszcze pod górkę bo widzą swoją niekompetencję.
Luis jest pracownikiem i mu się należy, to o to walczy + chce jeszcze pograć w Europie więc tym bardziej Bartek mu nie będzie kariery układał w MLS czy w lidze chińskiej - prosta piłka.
ps. ON NIE CHCE ODCHODZIĆ, BARCA (bartek) CHCE ŻEBY ODSZEDŁ
Dziękuję za uwagę
0
@Tomo1989 A o oczywiście jest druga strona medalu. Ale nie chcę na razie z góry nikogo oczerniać, bo to niegrzeczne :)
1
@ksobi No ale z tego co widzę, jakaś firma ma sie podjąć probie odzysku z tych pyłów, także jeżeli prywatny przedsiębiorca sobie ogarnął temat a organ wydał zezwolenie bo pewnie zostały mu przedstawione dokumenty, że da się coś z tym zrobić (a nie jest to tylko wałek) no to zmienia to interpretację całej sytuacji ;d
6
@dominik127pl Nie wiem skąd ten cynizm. Chcą go wyrzucić z klubu i to jeszcze na ich warunkach, które nomen omen nie są zapisane w kontrakcie. Kolejny wstyd dla klubu.
0
@Brusu dostępność sie znajdzie, za pewnie tysiaka ale sie znajdzie
1
@Uukasz_93 Bylo sie na tym meczu. Az sie lezka w oku kręci ze Luisito już nie ubierze koszulki, ale ważne że miałem okazje brameczke tą i wiele innych widzieć :)
0
@osa91 Znaczy rozumiesz. Jedno, że ktoś zgłosił (wrażliwiec), a drugie że moderacja jakby nie wiem? Nie chcę nikogo obrazić, ale się niezbyt wysiliła w interpretacji, zobaczyła że ktoś prowadzi jakąś dyskusję między sobą i stwierdziła że usunie. Serio - upomnienie PW czy w poście od moderatora jak to bywało na starych forach "nie przeginajcie/przystopujcie bo to i to robicie źle" naprawdę by lepiej wpłynelo, niż wypieprzenie całego wątku.