0

Wjechalem na McDrive o 00:40. Dopiero zlozylem zamowienie bo takie oki. Co za uj wymyslil zamykanie McDonalda na noc w srodku?

4

Teraz ponarzekam, ale z tą stroną jest jak z niektórymi naszymi piłkarzami. Kiedyś Suarez, Busi, Pique byli super. I człowiek tak żyje wspomnieniami i ma sentyment. I ta strona też, kiedyś była super, a na przestrzeni ostatniego roku (może kawałek dłużej?) poziom spadł na tak żenująco niski poziom że nie che się tu wchodzić.

1

@zadafcb wreszcie bedzie co ogladac :) niedziela zapowiada sie pysznie

4

@baczmus po to pan jezus dał nam oczy, żeby robić na oko

kto używa poziomicy ten jest chyba z zagranicy - też istotne

5

@BarcaInfo Mógł przeprasować do fotki :)

0


ale go nosi, jak janosik

2

@kuz gdzie zamawiales?

0

@Szreko Od S czy 7 oczywiście nie - bo podałeś ekstremum, ale tak jak napisałem wyżej - jak ktoś Suvem na trasie nie ma potrzeby lecieć powyżej 200 to obecne suvy sa wporzo :)
Ps. kto kto kupuje samochód, zastanawia się czy komuś innemu on będzie odpowiadał bo duzo miejsca zajmuje xd?

0

@Irmscher10 czym ty jeździsz, że egr i dpf to problem xD? Faktycznie - start stop którego nie da się wyłączyć z pozycji komputera raz na zawsze to kretynizm - i tu się nie mogę nie zgodzić. Fanem downsizingu tez nie jestem, ale dla kogoś kto potrzebuje furki na miasto albo jako firmówka dla przedstawicieli handlowych to jest git. Duże silniki przecież też sa nadal produkowane.

Pomijam aspekty techniczne tego co napisałeś - bo tak jak wspominałem - nie znam się na tym, ale samochody robi sie po to żeby jeździc, a nie po to żeby robić uklon w strone ludzi którzy samochody chcą tuningowac. I znów - co chcesz tuningować? RS6, GTR'a, M4, czy honde civic? Bo to tez ma znaczenie i te pierwsze da się mega porobić ;)

Hybrydy znów - kto tego potrzebuje ten kupuje - nie rozumiesz jednej rzeczy nadal. Auta sa odpowiedzią na to co potrzebuje rynek. A rynek potrzebuje fajnych aut z małym silnikiem które palą 5 litrów w miescie i 3 litry na trasie która ma 50km.
Masz hybrydy, ale masz też 4.4 V8 na dwóch turbinach.

Jw. ja nie widze problemu mimo że dużo samochodów mi przez ręce przechodzi. Są samochody z gówno silnikami i są samochody z normalnymi silnikami.
Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

0

@IronSanHybrid
Girls 1 Cup to nieoficjalny pseudonim przyczepy dla Hungry Bitches , brazylijskim filmie pornograficznym 2007 scat fetysz produkowanego przez MFX Media. Przyczepa posiada dwie kobiety kału do kubka, na zmianę w tym, co wydaje się być spożywania odchodów i wymioty sobie w usta .

Tytuł przyczynił się także do tytułów i pseudonimów innych filmów uderzeniowych, w tym 2 Girls 1 Finger , 8 Dziewczyny Nie Cup , 1 Guy 1 Jar , 1 Guy 1 śrubokręt , 3 orangutanów 1 Blender i 1 dziewczyna 1 Ciasto
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Szreko Gdyby nie to, że na codzień potrzebuję miejsca w samochodzie na różne pierdoly i po prostu jak jeżdże lubie mieć miejsce - a jeżdżę bardzo dużo - to od razu bym miał na daily jakieś coupe typu M4/C63 amg.

Z tego samego powodu dla którego ja mam sedana, dużo moich znajomych właśnie ma jakies Jeepy, jakieś GLE, merce x klasy, bmw X(..) - kwestia potrzeby miejsca, i wygodnego samochodu do miasta i w trase- a takie są dzisiejsze SUVY (przynajmniej te które ja mam przyjemnośc znać i jeździć) :)

0

@Irmscher10 Nie - nie znam sie na mechanice. Mam mechaników którzy serwisują moje nowe samochody, samochody znajomych salonowe i prócz tego że sobie momentami ponarzekają na downsizing i jakieś inny rodzaj wtrysku to elektronika nie jest według nich żadnym upośledzeniem samochodu. Oczywiście, że auta robią księgowi, oczywiście że gro silników będzie miało pewnie problem nawet w spokoju 200k dojechać - ale ja patrzę na to trochę szerzej niż Ty i mogę Ci też liste samochodów starych wymienić, które miały problem 100k przejechać - bo takie też były. Gówno-samochody były, sa i będą co jest normalne, ale takie generalizowanie jakie uprawiasz Ty + narzekanie na to co nowe to troche zalatuje splakiwaniem sie tzw. "boomera".

I oczywiście - jest kalkulacja, ale nie przesadzajmy tak jak robisz to Ty.

0

@Szreko Ale ja tu nikogo do niczego nie chce przekonywac, co więcej - ja nawet nie wiem czego jest więcej, ale nie zauważyłem jakoś drastycznie dużej ilości Suvów na ślaski, ani w świętokrzyskim. Dużo hatchbacków, sedanów, coupe i suvów. Tak bym to ująl ilościowo gdzieś hothatch najwięcej a suv najmniej z obserwacji.
No a ludziom się to podoba tak jak Tobie nie wiem, koszulka Barcelony uznajmy w kratkę (to tylko przyklad). Każdy ma swój gust i to chyba normalne. Ja sam mam sedana, ale jeździłem coupetami i sam się zastanawiałem ostatnio nad tym żeby sobie sprawić jakiegoś Suva bo mi się spodobał po prostu.

@Irmscher10
Oczywiście, że kiedyś silniki byly bardziej wytrzymałe, ale wciąż - zależy czym jeździsz. Jak masz salonowy samochód do uznajmy tych 10 lat to prócz standardu nie trzeba w niego niewiadomo ile wkładać - no chyba że naprawdę będziesz miał niefart ;)

0

@Irmscher10 Jak sie kupuje szczura 1.4 albo 2.0 no to co ja mogę powiedziec mądrego xd?
@Szreko Przepraszam, że to napisze - ale gadasz glupoty. Coupetek jeździ od skurzysyna - zaczynając na BMW, przez toyoty, hyundaie, infiniti, audi, aż po Mercedesy. Nie napisze, że tego jest więcej od tego - myslę, że te wartości są podobne, ale rozrzut samochów jest teraz większy. Zwróć tez uwage na to, że kiedyś Suvów po prostu się nie produkowało w takiej skali jak kiedyś bo te samochody nadawały się tylko w teren. Kiedyś chciałes Suva to kupowales TOYOTE, LR, Jeepa - the end, the end - move on. A teraz każdy produkuje SUVy bo to są samochody którymi wskoczysz na S8 i możesz te dwie paki pociągnąć bez przeżywania koszmaru w środku.

0

@Szreko o co chodzi ze wszedzie suvy? Samochody w tych czasach to kozaki, przecie to logiczne ze kreska u projektantow sie zmienia na przestrzeni lat xd

9

@SnieguPlock kocham was jestescie najpiękniejsi na tym forum wszyscy

0

@kamilop jeżeli zgodzi sie obniżyc pensje i jemu to pasuje to co za problem? On wszystko co sie da osiągnął w pilce. Z tego co mi wiadomo jemu i jego rodzinie Barcelona jako miasto sie podoba, kase i tak bedzie trzepał - każdy ma inne wymagania wobec życia, wiec tym bardziej in plus dla niego.

0

@kamilop przeciez chyba sam mowil ze bylby w stanie byc rezerwowym
#edit
Yup nie myle sie
„Zaakceptowałbyś rolę rezerwowego w przyszłym sezonie?

Oczywiście. Miałem już w swojej karierze takie momenty i nie robiłem żadnego problemu. Rywalizacja zawsze jest dobra i jeśli trener uzna, że muszę zacząć mecz na ławce, ta rola mi nie przeszkadza. Myślę, że wchodząc z rezerwy nadal mogę pomagać drużynie.”

3

@Kvothe07 Myślałem że to żart, ale nie. Ciekawe jak kobiety zareagują na to że zostawiło się je na tym samym poziomie co osoby LGBT niepełnosprawne niedosłyszące i mniejszosciami rasowymi XDDDD

2

@BarcaInfo jak to szło? Rm.pl największy portal o pilce noznej w Pl? XD

1

@chorhe12 pisanie tego publicznie, do tego na forum gdzie tylu prawilniaków to niezbyt rozsądny pomysł xd

1

Oj długo czekałem na kolejny taktyczny kunszt Jurka. Wyszło jak zwykle, bez niespodzianek - średnio!

4

Dziś wszyscy za Arsch Arsch Kulen

3

@IronSanHybrid Zdjęcie z dziś? Niekoniecznie zadowolona mina

1

@PatrychoO ojojojoj klopoty najmana

0

@Hubso czy ja wiem. Pomijajac go w klasykach to takich charyzmatycznych i mega dobrych obroncow malo w obecnym pokoleniu mamy, a im wiecej tym lepiej :)

1

Ramos wszystko z dyni wcisnie

2

Ze sie komus chcialo rm.pl na ksiazke przekladac to w szoku jestem

0

@masq Ale ja nie mówiłem o jego epizodzie w więzieniu (który nomen omen też średnio wygląda w CV) :)

0

@masq Raz w roku to i świnia gwiazdy zobaczy, a Bartomeu kłamie od ilu? 6 lat? Nie zapominajmy o jego cudownym koledze Rosellu który tez ma swoje za tymi uszami ala Urban :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?