5

@MaziFCB Uczestniczyłem w tej dyskusji. Nikt po nikim nie cisnal, nikt nikogo nie obrażał. Bylo poróżnienie światopoglądowe i wymiana argumentów. Nic więcej. Odechciewa się tu o czymkolwiek powyżej przeciętnej dyskutować bo od razu jest delete. Najlepiej jak to napisałał @FC1899Barca wkleic cycki, głupi mem, lub zapytac o odcinek serialu i elo zycie sie toczy.
@osa91 Bez przesady. Ludzie naprawdę grubo tu po sobie jadą, prowokuja się i posty potrafią wisieć.

43

To co się odwala na tym forum to jest jakiś festiwal żenady. Nawet dyskusji z odmiennymi zdaniami (jakkolwiek bym się z kimś nie zgadzał) nie można prowadzić, bo moderacja od razu usuwa wątek.
Jaki to ma sens? Wszystko podpinacie pod tworzenie shitstormu/prowokacji czy czego? Gdzie dyskusja bez obrażania zawadza o regulamin lol
@Moderacja Prosiłbym o odpowiedź co było nie tak - może na przyszlośc się nauczymy. Bo wy karacie ale nie edukujecie nas tutaj :)

1

@Ghostface Uf dziekuję :D

1

Między bogiem a prawdą, gratis to uczciwa cena

4

@Kusco15 z artykułu na głownej wynika że nawet szybko biegać nie potrafi :)

16

@burixgm nie, nie zatęsknimy. Gość jest rzadki

0

@messicocacola gdzie ja napisalem „nie ma koronawirusa”??
Chyba oczywiste że napisanie „tego nie ma” odnosi sie do epidemii. LOL

0

@Foton „nie ma epidemii koronawirusa(...)”
Naprawdę muszę Ci na to odpowiadać?

5

@Foton mówienie, że tego nie ma jest skrajnym idiotyzmem. Można powiedzieć że nakręcanie się na to jest bezsensowne, ale mówienie że tego nie ma jest obrazą dla rodzin zmarłych.
Pozderki :)

3

@l0Messini współczuję środowiska w jakim przebywasz.
Ps. Moze to problem z Tobą, a nie z ludźmi? :D

0

@koksik2700 Bardzo współczuję skrzywienia

0

@fracek13 Zabawne, że herbują to pewne osoby, które są dokładnie wyśmiewanymi w poście xD
Wyższy poziom matematyki to jest juz.

5

@Mario96w W takim razie niech usuną wszystkie posty wyrażające aprobatę na zamykanie ferm futerkowych.
Raz raz. Nie ma równych i równiejszych :)

2

Nie wierzę że moderacja usunęła post o tym, co jest podstawowym prawem zwierząt. Co tu sie :V?

3

@NeroTFP Drzewa bez liści... bieda straszna. Przykro patrzeć na takie obrazki

1

@Ghotti Czy takiego samego newsa (albo nawrt ostrzejszego) nie bylo przy okazji dymów z Messim? Przecież ta gnida bedzie sie trzymac stolka do ostatniej mozliwej chwilii

1

@Ghotti chyba 10% minimum

0

@FC1899Barca No Messi niekoniecznie wyglądał na zadowolonego w meczu. Oby nam się to czkawką nie odbilo w sezonie ;)

7

@DonMatteo901 przecież niJaki to marionetka takich samych dziadków po 60, więc o czym mowa

44

@DonMatteo901 Jeżeli Jaki to jeden z lepszych polityków w PiS to cienko z nimi :)

1

@Serek Kurła żadną xD Error 404

0

@Chandler_Bing Ale ja nikogo nie pozdrawiam. Podziwiam za oglądanie tak jałowego sportu jakim jest tenis w mojej opinii.

1

@Hushovt O, ex aequo bym dal. Moze jeszcze siatkowka. Takie niechlubne podium sportow u mnie :)

1

Tenis to tak nudny sport, że nawet tak bananowa dyscyplina jak golf jest dla mnie ciekawsza. Podziwiam wszystkich którzy to oglądają z własnej nieprzymuszonej woli.

0

Gronk coś grał dziś?

0

Co tym razem się stało że znów przerwa, bo na chwilę odszedłem od komputera?

5

Hamilton ma jaja.

1

@draxidox niech matka dzieci zmieni prace na lepsza albo sie wyksztalci

2

@EsTut rozumiem, że pracują tam charytatywnie? Są na nich jakieś zrzutki może, bo faktycznie za darmo to tak słabo pracować ;)

1

@Witam podejrzewam ze z moim mcdonaldem w nocy raz na rok mam lepsze wyniki w badaniu krwi i tężyznę niz Ty.
Ciezko dorwać restauracje Gesslera o 1 w nocy w trasie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?