SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MaziFCB Uczestniczyłem w tej dyskusji. Nikt po nikim nie cisnal, nikt nikogo nie obrażał. Bylo poróżnienie światopoglądowe i wymiana argumentów. Nic więcej. Odechciewa się tu o czymkolwiek powyżej przeciętnej dyskutować bo od razu jest delete. Najlepiej jak to napisałał @FC1899Barca wkleic cycki, głupi mem, lub zapytac o odcinek serialu i elo zycie sie toczy.
@osa91 Bez przesady. Ludzie naprawdę grubo tu po sobie jadą, prowokuja się i posty potrafią wisieć.
43
To co się odwala na tym forum to jest jakiś festiwal żenady. Nawet dyskusji z odmiennymi zdaniami (jakkolwiek bym się z kimś nie zgadzał) nie można prowadzić, bo moderacja od razu usuwa wątek.
Jaki to ma sens? Wszystko podpinacie pod tworzenie shitstormu/prowokacji czy czego? Gdzie dyskusja bez obrażania zawadza o regulamin lol
@Moderacja Prosiłbym o odpowiedź co było nie tak - może na przyszlośc się nauczymy. Bo wy karacie ale nie edukujecie nas tutaj :)
1
@Ghostface Uf dziekuję :D
1
Między bogiem a prawdą, gratis to uczciwa cena
4
@Kusco15 z artykułu na głownej wynika że nawet szybko biegać nie potrafi :)
16
@burixgm nie, nie zatęsknimy. Gość jest rzadki
0
@messicocacola gdzie ja napisalem „nie ma koronawirusa”??
Chyba oczywiste że napisanie „tego nie ma” odnosi sie do epidemii. LOL
0
@Foton „nie ma epidemii koronawirusa(...)”
Naprawdę muszę Ci na to odpowiadać?
5
@Foton mówienie, że tego nie ma jest skrajnym idiotyzmem. Można powiedzieć że nakręcanie się na to jest bezsensowne, ale mówienie że tego nie ma jest obrazą dla rodzin zmarłych.
Pozderki :)
3
@l0Messini współczuję środowiska w jakim przebywasz.
Ps. Moze to problem z Tobą, a nie z ludźmi? :D
0
@koksik2700 Bardzo współczuję skrzywienia
0
@fracek13 Zabawne, że herbują to pewne osoby, które są dokładnie wyśmiewanymi w poście xD
Wyższy poziom matematyki to jest juz.
5
@Mario96w W takim razie niech usuną wszystkie posty wyrażające aprobatę na zamykanie ferm futerkowych.
Raz raz. Nie ma równych i równiejszych :)
2
Nie wierzę że moderacja usunęła post o tym, co jest podstawowym prawem zwierząt. Co tu sie :V?
3
@NeroTFP Drzewa bez liści... bieda straszna. Przykro patrzeć na takie obrazki
1
@Ghotti Czy takiego samego newsa (albo nawrt ostrzejszego) nie bylo przy okazji dymów z Messim? Przecież ta gnida bedzie sie trzymac stolka do ostatniej mozliwej chwilii
1
@Ghotti chyba 10% minimum
0
@FC1899Barca No Messi niekoniecznie wyglądał na zadowolonego w meczu. Oby nam się to czkawką nie odbilo w sezonie ;)
7
@DonMatteo901 przecież niJaki to marionetka takich samych dziadków po 60, więc o czym mowa
44
@DonMatteo901 Jeżeli Jaki to jeden z lepszych polityków w PiS to cienko z nimi :)
1
@Serek Kurła żadną xD Error 404
0
@Chandler_Bing Ale ja nikogo nie pozdrawiam. Podziwiam za oglądanie tak jałowego sportu jakim jest tenis w mojej opinii.
1
@Hushovt O, ex aequo bym dal. Moze jeszcze siatkowka. Takie niechlubne podium sportow u mnie :)
1
Tenis to tak nudny sport, że nawet tak bananowa dyscyplina jak golf jest dla mnie ciekawsza. Podziwiam wszystkich którzy to oglądają z własnej nieprzymuszonej woli.
0
Gronk coś grał dziś?
0
Co tym razem się stało że znów przerwa, bo na chwilę odszedłem od komputera?
5
Hamilton ma jaja.
1
@draxidox niech matka dzieci zmieni prace na lepsza albo sie wyksztalci
2
@EsTut rozumiem, że pracują tam charytatywnie? Są na nich jakieś zrzutki może, bo faktycznie za darmo to tak słabo pracować ;)
1
@Witam podejrzewam ze z moim mcdonaldem w nocy raz na rok mam lepsze wyniki w badaniu krwi i tężyznę niz Ty.
Ciezko dorwać restauracje Gesslera o 1 w nocy w trasie :)