SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 wlasnie sprobowalem - Misja przerwana. Wroc pozniej bla bla bla
1
@Striker Nie pamietam nazwy, ale to ta co Dla FIB wlamujesz sie do laboratorium jakąś broń gazową ukrasc, co wczesniej trzeba bylo obronić bank w Palomino Bay. Rozpoczyna sie ją w miejscu oznaczonym na mapie „Latarnia El Gordo”
0
GTA V
Podjezdzam do misji i jakies ~100 metrów od wyskakuje „Misja została przerwana(...)” przelogowywałem z 5 razy, próbowałem kazdą postacią i caly czas to samo.. Miał ktoś podobny problem?
20
@Munio mniej niż 30 tysięcy to wstyd
1
@IronSanHybrid Suweren wybrał, to wreszcie suweren dostaje po dupie za bycie niezbyt myślącą częścią tejże krainy.
Tak ma byc :)
5
Mój ulubiony komentarz po walce Pudziana:
Ciekawe co sobie Tyberiusz (Kowalczyk) myślał po walce. Zawsze o krok za Pudzianem.Jestes w StrongMan a tam pudzian wielokrotny mistrz świata,niekwestionowany najsilniejszy człowiek na ziemi.Przychodzisz do MMA a tam Pudzian prawie łamie ci nogę kopnięciami. Hodujesz jedwabniki a tam Pudzianowski hoduje większe.
4
@FC1899Barca jesz mięso byczq?
5
Karbownik rzadziak obsrany
0
@ronni37 Ciekawostka: Da się obejść :)
0
W Polsce ludzie tak naprawdę mają pieniądze, ale cały czas narzekają na ich brak dla zasady i chyba żeby "nie zapeszać" i się nie chwalić. Zapraszam do dyskusji.
2
Gość 404 not found dostał
0
Jasny uj MAMED
0
Nudne te walki w tym KSW od kilku gal..
0
@lucca87 Nie, wasze foliarskie podejście nie ma sensu.
0
@lucca87 Chce cokolwiek co mi naprawdę udowodni że maska powoduje duże ilości CO2 co się automatycznie odbije na zdrowiu. Badania or didn't happen
0
@lucca87 sauce daj to sobie poczytam i sam wyciągnę wnioski
0
@michal26 niektórzy mają je po 16godzin i żyją nadal
@ShowMe szkoda ze Ci wielcy obrońcy praworządności miałczą w sprawie tak błahej
@l0Messini nie widziałem żadnych badań żeby szkodziły, tak jak nie widziałem że pomagaja takze tego :)
0
Komentarz usunięty
1
@A4ron "Kiedy siła do walki o własne zdrowie przestaje istnieć, oznacza to koniec prawa do życia w tym świecie walki. Ona należy do silnej całości, nie słabej połowy"- Adolf Hitler
I ma to taki sam sens jak to co wkleiłeś Ty.
2
@RadekACCA Musisz zrozumieć, że na poziomie na którym oni żyja nie zwracasz uwagi na pieniądze, tylko na wszystkie pozostałe aspekty życia. On się nie traktuje jako piłkarza który zarabia 200 kafla tygodniowo, tylko jako po prostu piłkarza. It's that simple.
1
@Janiama Trzeba do Łukasza dzwonić żeby odwołał ten swój przekręt, bo przegramy... życia obywateli :)
0
@Czarny19 Jeżeli ziomek stwierdził(a tak wynika z tego co mówi w wywiadzie), że powiedział im że nic nie zrobił to oczywiste że policja sprawę skierowała do sądu - to jest prosta piłka. Sam sobie ukręcił bat na dupę, bo jakby powiedział - "Tak zjadlem" to by mu żadne wezwanie ani nic nie przyszło, tylko dostałby mandat.
Nie napisałem, że takimi sprawami nie zajmuje się sąd - nie przypisuj mi czegoś. Napisałem, że nikt nie ciąga nikogo po sądach za batonika - jeżeli ktoś nie jest kretynem i nie obstaje przy swoim że "hehe no przeca sie nic nie stao panie komisarzu"
ps. to że czytasz policja sąd i przyjmujesz do wiadomości, to nie jest mój problem. Jeżeli z nagłówka wyciągasz wnioski to Ci współczuję. Lenistwo/brak znajomości tematu tym bardziej nie obliguje Cię żeby siać fake news i pisać głupoty, bo później podobni Tobie przesyłają dalej takie cudowne "fejk-łańcuszki"
1
@Czarny19 ta w dupie. Reportaż chyba na demotywatorach. Nikt nikogo przed sąd by za batonika nie ciągnął bo to kw a nie kk. Podstawówka
6
@Coutinho007 To przez drużynę, oni blokują jego potencjał
0
Grosik po Finlandii jedzie ostro :>>
82
Gdyby Domagalik pisala ksiazke o Hajto, to podwoziłby on w niej staruszki do kościoła prawdopodobnie
Tytuł książki: Na pasach :V
0
Mamy tutaj kogos kto przechodził COVID'a? Poprosiłbym o priv :)
2
@Bamboleo Uspokoję Cię. Daaawno temu, jak ciąłem stalowe pręty przez cały dzień pracy to 2 dni huku w głowie. Przeszło, ale co sie umęczyłem to moje. Na nastepny raz okulary + nauszniki to podstawa :)
Po prostu nadwyrężyłeś słuch, organizm musi to unormować teraz.
0
@tobiasson92 Przecież "nie-siłą" wywalczyli sobie tą władzę. Jak to lecialo? Suweren wybrał.
34
@tobiasson92 Co za łby xD Mam nadzieje że im przy*****lą takie mandaty, że sie zesrają :)