3

@barcelonaLM Oczywiście że mają inne wyjście. Do tej pory olewali Trumpa i dla głosów taie coś. Jako entuzjasta partii republikańskiej jestem rozczarowany

12

@barcelonaLM Republikanie się tym Trumpem pogrzebią niestety. Najgłupszy prezydent jakiego USA miało.

0

@Joaquin88 Generalnie, pamiętam piękne czasy 2-3% - tyle ich kiedyś było i mam nadzieje że to wróci do tego poziomu i tak zostanie na zawsze.

0

@Joaquin88 Jak to mawia moja mama 'tylko krowa nie zmienia poglądów". Tym bardziej w dzisiejszych dynamicznych czasach cieszyć się, że polityk głosi swoje ideały przez przeszło 40 lat to niekoniecznie powód do dumy xd.
Dobry polityk niestety musi być wyrachowany. A tacy sa właśnie JK i DT. I w sumie większość polityków (tych "dobrych" czy tych "złych") :)

Co do jego szachowych ekscesów - nie wiem, bo się tym nie interesowałem, a z dziećmi to mam swoje zdanie na ten temat, ale nie komentuję - z grzeczności :>

0

@Joaquin88 Korwin Mikke uprawia populistyczne pierdalamento. W debacie z JK lub DT dostaje na dziure tak tbh. Odklejony rozemocjonowany gość, kontra dojrzali politycznie ludzie z dokładnością wykonujący swoje plany (jakiekolwiek by one nie byly)

0

@Tomo_95 Byłes kiedyś w domu dziecka choćby, ośrodku poprawczym, MOPSie czy jakimkolwiek podobnym miejscu? Oczywiście wizytacja, nie pobyt :)

2

@Kubox Jeżeli tarcze są w cenie ponad 1000zl - to myślę, że nie jeździsz sejczneto. Jak chcesz ryzykować życiem, żeby oszczędzić śmieszne 900 zł (przetoczenie pewnie 100-200zł) to nie wiem co mogę podpowiedzieć :V

0

@D1OS ale przynajmniej zachowała godnosć!!!

0

@Kajtek77 nie XD tylko tak. Duzo cudów w wwe juz odawalali, zeby słupki poszły do gory. Nie wiem jaki jest obecnie storyline, ale na forach w USA nie wątpią w tą teze o scenariuszu :)

0

@Tomo_95 Mam super pomysł! może wszystkie dzieci ze skrzywieniami, rękami wyrastającymi z pleców adotpujesz i zagwarantujesz opieke i poswiecisz cale zycie na to, kapitanie ameryko?

4

@Bykunn zapomniałeś dodać ze beda modelować dzieci na homoseksualistów

0

@Kajtek77 pozyjemy zobaczymy

@Zoker zdjecie jest od przodu, „kikut” oparty jest na podstawce. Imo to wyglada jakby noga byla zgieta do tylu

2

@Ojciec5tkidzieci Krystynka to już dawno powinna byc wypi***olona w kosmos - była petycja podpisana!! Chcemy sprawiedliwości - nie puścimy ignorowania petycji płazem!

1

@Hopner15 A, to jeszcze masz czas.
Ciepło pozdrawiam

0

@Hopner15 Ile masz lat? Ciekawość - nie ofensywa.

0

@Barca1992 Trzeba zgonić hotele i siłownie, żeby potem spólki mateuszka i rydzyka mogły podkupować sobie majątki za 5-10% wartości :)))

0

@Tasde Może Ty idź do jakiegos laboratorium, albo na uczelniach wykładać albo być wróżbitą zefirem, jak bez żadnej merytoryki i wiedzy potrafisz podważać oficjalne statystyki. Jak taki umysł może się marnować?

0

@Zoker 100% scenariusz. Gdyby autentycznie miał amputowaną nogę to by się tam raczej nie pojawil.

1

@tomek8756 prof. Belka z rigczem

4

Dzień bez gównoburzy na LR dniem straconym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

bawi się ktos obecnie w bitcoiny? Jakie giełdy polecacie? Bitbay chyba bym odpuścił bo czytając o niektórych wybrykach właściciela wolę odpuścić sobie puk puk o 6 rano w drzwi.

3

@GeneralXavi o kierwa co za idiotyczny komentarz popełniłeś

0

Komentarz usunięty

1

ja to 8 razy więcej wszedłem na K2 od Nepalczyków bez tlenu bez pasa bez neoprenów oraz butów

0

@Tomo1989 dorzeczy.pl/wrealu//wczymkolwiek=/=dziennikarze
tak tbh

3

@skakun95 oj aż się muszę wtrącić bo głupota w tym komentarzu mnie poraziła. Co ma wspólnego poziom jaki ktoś prezentuje w dyskusji a zdana matura? Znam bardzo duzo ludzi z maturą ktorzy są... no nazwijmy „opóźnięci w rozwoju” i znam sporo bez matury którzy są oczytani, obyci i prowadzą firmy. Matura to bezsens by far

4

@Ojciec5tkidzieci nawet bez godzin szczytu tego nie kumam. Rozumiem jak nikogo przy rondzie nie ma, ale jak widze samochód zawsze uzywam.

0

Mamy tu jakiegoś pracownika Poczty Polskiej? Prosiłbym o wiadomośc prywatną.

0

@FC1899Barca m8 w kompocie lepsze. Polecam sobie posiedzieć, pojeździć i to rs6 bedzie dla Ciebie wygladalo staro i w srodku i na zewnatrz :p

Porownanie to do nowej M5 to konkretne XD M5 to przelom w kazdym aspekcie. Rs6 moze possac siorbel. Fura stworzona do modowania. BMW by far.. by far

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?