SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
polska dla polaków zagranica dla zagraniczniaków i polaków
0
@michal26 adblock i wygrywasz
10
@Aaron10 https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_hQLcfcOTTvxV4mljjLfAxcFskogyCz6S,w1200h627f.jpg
0
Zagraniczne waluty trzymacie w banku, w sejfie czy revolut? Wiem że oni chyba mają najciekawsze kursy. Zapraszam do dyskusji
1
@Encore myślę że gratis to uczciwa cena
0
@msmsms No właśnie idę na rekord i wnosząc po komentarzach chyba go będę śrubował :)
0
Nie ogląałem Barcy od jakichś 10 meczów, jest sens dziś włączac czy nadal ostre gówno grają?
1
@Gwyn ale w hurtowni Ci sprzedadza taką ilośc po niższej cenie. To że cos się nazywa hurtownią nie koniecznie oznacza, że sprzedają najmniej paletę :)
0
@clyde no to trochę tej ironi nie czuć ;)
0
@Gwyn Podejrzewam, że w najbliższej hurtowni alkoholu w twojej okolicy xD?
1
@clyde okaże się za jakieś 15/20 lat :)
0
@Janas11224 dlatego najlepiej byc posiadaczem kałduna taktycznego i miec w dupie paychoze poprawnosci zywieniowej essa
4
@Encore wzór hajty, ale nie wiem gdzie mu uciekł pierwiastek
0
@Prezes_sycylijczyk ty, nie obrażaj mnie. Mamy tutaj samicę beta - lepiej brzmi
10
a bym se tak poszedł do klubu pochlać i pobajerować panienki
0
Piosenka z dedykacją dla polsatu
2
@MESSIah16 odpowiadam: europa będzie wyglądała tak samo, tylko że z zalegalizowanym tym, co do tej pory było nielagalne ale istniało :)
0
Czy wykupując pakiet na playerze obejrze mecz Real-Atletico dzis?
3
@macio_944 Przecież to widać że b8 który idzie ogarnąć w 10sekund. Kredyt na ponad bańkę żeby kupić akcje na giełdzie?
Po 1 Taki idiota nie mialby zdolności kredytowej na taką sumę
2. Po prostu nie xD
3
"Lekceważy" nas Levant.
Chyba nas Chrystus opuścił
4
@MESSIah16 mimo wszystko brak Pele a chocby modric w pierwszej 10 to turbo beka
2
@tobiasson92 Meksyk i Bangladesz Europy dalej w formie.
2
Widze ze Barca bez zmian. Dobrze bylo wybrac fame mma w tle + pracę :)
5
Nasz rząd po raz kolejny (kogo to w sumie dziwi) sie błaźni.
Niebezpieczni psychopaci z kompleksami u władzy to najgorsze co polowa naszego cudownego narodu nam zgotowała.
0
Na jakiej zasadzie zliczane sa dzienne testy na koronke? Mama znajomego ostatnio 5 dni czekała na wynik. To wlicza sie to uznajmy w 22.10 czy w 27.10?
0
Wymienia ktoś opony w ASO - konkretnie BMW i lokalizacja konkretnie śląsk. PRIV :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Najman serio gadal z nimi dZis w hejtparku? O jakiej porze mniej wiecej
42
@Shapiro zajmiesz się takim dzieckiem? Zaadoptujesz takie? Będziesz dawał multum sianka co miesiąc na takie dziecko?
1
@baczmus pan właściciel z nazwiskami po żonach musi przytulać dobry becel od partii rządzącej :)