15

polska dla polaków zagranica dla zagraniczniaków i polaków

0

@michal26 adblock i wygrywasz

0

Zagraniczne waluty trzymacie w banku, w sejfie czy revolut? Wiem że oni chyba mają najciekawsze kursy. Zapraszam do dyskusji

1

@Encore myślę że gratis to uczciwa cena

0

@msmsms No właśnie idę na rekord i wnosząc po komentarzach chyba go będę śrubował :)

0

Nie ogląałem Barcy od jakichś 10 meczów, jest sens dziś włączac czy nadal ostre gówno grają?

1

@Gwyn ale w hurtowni Ci sprzedadza taką ilośc po niższej cenie. To że cos się nazywa hurtownią nie koniecznie oznacza, że sprzedają najmniej paletę :)

0

@clyde no to trochę tej ironi nie czuć ;)

0

@Gwyn Podejrzewam, że w najbliższej hurtowni alkoholu w twojej okolicy xD?

1

@clyde okaże się za jakieś 15/20 lat :)

0

@Janas11224 dlatego najlepiej byc posiadaczem kałduna taktycznego i miec w dupie paychoze poprawnosci zywieniowej essa

4

@Encore wzór hajty, ale nie wiem gdzie mu uciekł pierwiastek

0

@Prezes_sycylijczyk ty, nie obrażaj mnie. Mamy tutaj samicę beta - lepiej brzmi

10

a bym se tak poszedł do klubu pochlać i pobajerować panienki

0

Piosenka z dedykacją dla polsatu


2

@MESSIah16 odpowiadam: europa będzie wyglądała tak samo, tylko że z zalegalizowanym tym, co do tej pory było nielagalne ale istniało :)

0

Czy wykupując pakiet na playerze obejrze mecz Real-Atletico dzis?

3

@macio_944 Przecież to widać że b8 który idzie ogarnąć w 10sekund. Kredyt na ponad bańkę żeby kupić akcje na giełdzie?
Po 1 Taki idiota nie mialby zdolności kredytowej na taką sumę
2. Po prostu nie xD

3

"Lekceważy" nas Levant.
Chyba nas Chrystus opuścił

4

@MESSIah16 mimo wszystko brak Pele a chocby modric w pierwszej 10 to turbo beka

2

@tobiasson92 Meksyk i Bangladesz Europy dalej w formie.

2

Widze ze Barca bez zmian. Dobrze bylo wybrac fame mma w tle + pracę :)

5

Nasz rząd po raz kolejny (kogo to w sumie dziwi) sie błaźni.
Niebezpieczni psychopaci z kompleksami u władzy to najgorsze co polowa naszego cudownego narodu nam zgotowała.

0

Na jakiej zasadzie zliczane sa dzienne testy na koronke? Mama znajomego ostatnio 5 dni czekała na wynik. To wlicza sie to uznajmy w 22.10 czy w 27.10?

0

Wymienia ktoś opony w ASO - konkretnie BMW i lokalizacja konkretnie śląsk. PRIV :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Najman serio gadal z nimi dZis w hejtparku? O jakiej porze mniej wiecej

42

@Shapiro zajmiesz się takim dzieckiem? Zaadoptujesz takie? Będziesz dawał multum sianka co miesiąc na takie dziecko?

1

@baczmus pan właściciel z nazwiskami po żonach musi przytulać dobry becel od partii rządzącej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?