SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca
„Wolność słowa jest kluczową wartością dla funkcjonowania liberalnej demokracji. Jak większość wartości konstytucyjnych nie jest jednak absolutna i może być ograniczana. A gdy jest wykorzystywana do zachęcania do przemocy, nie mamy do czynienia z wolnością, ale z przestępstwem.”
1
kurde, powchodziłem sobie właśnie na jakieś stare fora typu kfd insomnia itd i nostalgłem.
Z jednej strony piękna młodość, że człowiek mógł w tym uczestniczyć, z drugiej smutno że czas takich stron przeminął.
1
@kubix05 jak cos zdjęcie jest z rosji czy jakiejs innej estonii
0
@Janas11224 Ostatnio tankowane było za 4,39 na CRAB i na BP 98 za 4,75 w Kato. Gdzie Ty tą cene masz O.o
0
@panczo Podwójne KO sobie zrobiłeś, mimo że kolega wyżej Cię chciał z tej pomyłki odratować. Opowiedz mi proszę - jaki to ten huge mr president Trump miał wpływ na to że nam wizy znieśli?
0
@tobiasson92 polfejs XDDDD jezu czemu tego nie znałem
1
@panczo za rządów Trumpa w Polsce zostały zniesione wizy
xDDDDDDDD PODSTAWÓWKA
nawet nie wdaje sie w dyskusje
2
@NaFazieHitman No tak, Trump sie z nami liczy xDDD Naopowiadać prawakom bajek i jak te baranki ram pam pam
0
@Herato ios by far.. bez dyskusji
3
"Ja wiem, ze się jakiś kredytobiorca (czyt. przeciętny polak) za chwile obrazi ale szczepienia powinni zacząć od najbogatszych (najwiecej wnoszą do społeczeństwa) a bezrobotni powinni zostać szczepieni na końcu bo są bezużyteczni albo w ogóle nie szczepić pasożytów.
Ewentualnie zaczął szczepienia od Ukraińców pracujących w Polecę bo to ostoja tego kraju.
Zapraszam do dyskusji"
hmm
0
@DaPi podatek od kostki już jest :) Firmy które mają utwardzone place przed zakładami pozdrawiają
1
@Pilka_jest_okragla ŚREDNIA HAWAJSKA DLA KAŻDEGO
0
@Rust_Cohle nie jestem sluchaczem popka :(
0
Skoki były dla mnie nudne, ale klimat kibiców mnie do tego jeszcze przyciągał. Włączyłem teraz transmisję i wytrzymałem minutę. Podziwiam każdego kto to ogląda z zaciekawieniem wymalowanym na twarzy.
4
Dzis nie bedzie lulu, bo dopadła mnie insomnia. Rozumiecie? Spanka nie będzie bo insomnia. Także tego
0
@odja Wiem wiem, ale pytalem Cię o smak tego. Czy jest ok czy jak kapeć niskobudżetowy smakuje?
0
Po przeczytaniu jak naliczne będą te opłaty cukrowe to w sumie moje żydowskie ja cieszy sie z kupna kilku kartonów kolki w szklanych opakowaniach ostatnio hehe
0
@odja nie smakuje to jak kapeć?
3
@VamosRakieta chyba kogoś chrystus opuścił xD
0
@Persyfl Z dużą łatwością korelujesz niechęć do braku komfortu jaki wynika z jazdy z kartonami zniczy i kwiatami komunikacja miejską do jazdy pod wpływem alkoholu czego jestem absolutnym przeciwnikiem. Ale do własnej interpretacji i emocjonalnego wydźwięku twojej wypowiedzi idealnie się to wpasowuje.
I ofiary na polskich drogach i Ty i ja łamiemy przepisy, więc naprawdę moralizujące teksty możesz sobie zostawić dla siebie.
Ostatnio zginał mój znajomy jadąc z ultra małą prędkością, bo była gołoledź i na prostej drodze wpadł w poślizg pod ciężarówkę która również jechała z prawidłową (małą) prędkością.
Ludzie giną na chodnikach, na drogach, w sklepach, na magazynach wszędzie. I dla mnie to jest normalne. Normalne jest dla mnie przestrzeganie prawa i normalny jest dla mnie zachowanie zdrowego rozsądku i bycie człowiekiem jeśli chodzi o filmik o którym mowa - bo widzę, że Ty w dalszym ciągu nie rozumiesz o co mi chodzi, albo nie chcesz zrozumieć.
Ja nie popieram jazdy po chodniku, ale ten filmik to jest dla mnie bardziej robienie komuś na złość i próbowanie udowodnienia swojej chorej racji, aniżeli cos głębszego.
0
@Persyfl 1. Odnosiłem to do tego filmu, więc ciezko zebym mial badania. Pozostai uczestnicy ruchu mają w dupie to ze tam jezdza samochody po tym chodniku.
2. No to faktycznie w innych światach.
3. Jak rycerzyki ją pozwą to pewnie dostanie jakies smieszne 1000zl kary i moze godziny spoleczne o ile sąd tego nie oleje kompletnie.
4. No widzisz, a ja rozumiem ten argument bo kazdy uczestnik ruchu popełnia błedy i jest to normalne w zyciu. Nie wiem skąd argument ze strzałką, bo rozmowa w ogóle tego nie dotyczy.
I znów - ja sie nie stosuje do przepisów ruchu drogowego, podejrzewam że dość często. Czasami umyślnie, czasami zupelnie przypadkiem dlatego dla mnie jest to normalne żeby w takich sytuacjach nie spinać dupy tylko być człowiekiem :) ale to już kwestia podejścia do zycia.
Ps. Nie chce mi się z kwiatami i kartonami zniczy jeździć komunikacją tak tbh
0
@Bykunn Ale ten ruch generują ludzie którzy nomen omen też źle parkują (wzdłuż chodnika) xD. Gdyby nie to ze Ci ludzie wlasnie stoja tam niezgodnie z przepisami samochodami, to nie byłoby tam nikogo, bo z buta raczej malo osob chodzi przy tym cmentarzu.
Mi chodzi tylko po prostu o to, ze kazdy dla kazdego powinien być czlowiekiem i tak jak rozumiem pietnowanie ludzi ktorzy jada chodnikiem zeby ominac korki, czy inne cuda robią, tak ta sytuacja jest zeobiona wylacznie dla klikniec.
0
@Persyfl Tak jak pisałem - niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy przepisów nie łamie :)
Przeczytaj odp moją to moze zrozumiesz dlaczego ten filmik i nagrywający są dla mnie rakiem.
0
@Bykunn zauwaz proszę, ze jedynymi osobami ktore maja problem z tym ze przy tym najwiekszym cmentarzu w polsce są tylko nagrywajacy chcący zrobic gownoburze dla wyswietlen. W okolicy cmentarza nikt normalnie nie chodzi, bo jest to miejsce oddalone od jakichkolwiek lokali handlowo uslugowych - jak nie jestes lub nie znasz wwa polecam zobaczyc to na mapach google.
Nagranie jest z 21 grudnia czyli okresu swiatecznego, wiec wiadome ze ruch jest o wiele wiekszy i miejsc parkingowych jest mniej. Zwykle rycerzykowanie zeby miec co wrzucic na yt.
A babka z koncowki jedynie moze miec sprawe z kc, ale zabrane prawko? Na jakiej podstawie xd
4
Obejrzałem sobie odcinek "Stop Cham Warszawa". Łamanie przepisów, łamaniem przepisów - niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy tego nie zrobił. Ale te frajerskie chmury; rycerzyki które to nagrywają to jest dla mnie rak społeczeństwa. I odnoszę to tylko do odcinka z dnia wczorajszego - przy powązkach.
Pseudo zasadowcy co utrudniają tylko życie. Zachowanie policji wobec Pani z końca filmiku która ewidentnie przeginała pokazuje tylko, że oni tez podchodzą do zachowania tych prawilniaków z dozą żenady tak tbh
Generalnie zapraszam do dyskusji.
linka w sumie nie wrzucam bo nie chce propagować imo psycholi.
1
Mial być sylwester w Los Santos a tu 10gb aktualizacji GTA V...
1
Pol jest takim zamulaczem że szok
0
@Barca1992 jest gdzies lista pełna?
0
Rozmawialem ostatnio ze znajomym który próbował mi wmówić że Niemcy nadal są cudowną wyspą dostatku i szczęście i nawet na gówno-pracy mozna zarobić kase.
Czy mamy tutaj kogoś kto może mi ładnie napisać jakie tam są zarobki bez jedzenia konserw i kamieni z ziemi i mieszkaniu w normalnym miejscu a nie szopie na miotły?
1
@Barca1992 tylko że kryzys z tamtego okresu nie miał nic wspólnego z pandemią a z rynkiem nieruchomości i kredytami