SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 pół serio - będzie mogł opowiadać potomkom, że odważnie zwalczał wroga. Podobnie jak niektórzy starsi ludzie co za urodzenie się w odpowiednich latach mają dziś "x" odznaczeń ;>
3
@Hopner15 Kogo zatem słuchać jeżeli nie sprzedajnych lewicowych polityków, opłaconych idiotów naukowców?
Bardziej Jonasz Koran Mekka czy sweet Baby Jheesus?
0
polecanko ;) Brady od początku spisywany na porażkę wraz z teamem.
1
@SteuerFreiMoney O znakomicie trafiłeś bo właśnie zamawiałem od cholery rzeczy od colourlock. DZIĘKUJĘ!!
1
Mam rozciętą skórę na fotelu w samochodzie (jakby ktoś nożyk wbił - max 1,5cm długości). Jakiś pomysł jak to naprawić czy tylko wymiana obszycia wchodzi w grę?
Myślałem nad klejem/szpachlą ale się na tym w ogóle nie znam.
0
@KmN lul, arab zmieci tego kiziulca
7
@Nihas nawet jak niewinny to nie powinni czekać :V
0
@lucas/catalan Jedyna która jest obecnie warta spoglądania to Eliza Ibarra, good babe
3
@lucas/catalan Co ta Natalka ze sobą zrobiła, fe
3
@tobiasson92 a się tam będzie przejmował
0
@Xwowrak awaria banku, mbank miał to chyba 2 tyg temu :)
@edit mowie chyba - bo nie wiem kiedy dokładnie, ale sam się zdziwiłem jak po weekendowym wydawaniu kasy i wypłatach z bankomatów mi się uszczupliło 2x :)
0
@deyna2018 podatki to tam uj, ilośc opłat która mi doszła od IV kwartału tamtego roku i na początku tego to poezja. Grubo sie zastanawiać dzis zacząlem na wypie*dalaniem stąd w siną dal.
1
Prowadzenie działalności gospodarczej w tym kraju to masochizm.
4
@FafitFCB wlasnie zjadlem czekolade i ide po kabanosy. Podziekuje
2
@Bykunn jezdzę dużo i tak tbh ludzie zapieprzający w zabudowanym to obecnie wyjątki - rzadko sie z tym spotykam. Sam czasami potrafie w zabudowanym jechac do 90kmh, ale mowie tu o zabudowanym we jak wies za wsią jest na DK, a nie w uliczkach w środku miasta.
Dla mnie przepis z przejsciami i predkoscia w nocy to farsa.
0
@Bykunn jestes pewien ze wszyscy jeżdżą zgodnie z przepisami? Nawet w „nieskalnej” Austrii nie jest tak różowo :)
0
@tobiasson92 Najdebilniejsze przepisy jakie mozna było uchwalić
@VamosRakieta jak będzie egzekwowany?
0
@Pilka_jest_okragla „Albert Einstein tego nie powiedział. Ps jest gejem” - Adolf Stalin
0
@chosenone muzyka elektroniczna wyższych lotów
?????
1
@4drian0 wybierajac którąkolwiek opcje zeby zweryfikować WIEK, to trzeba mieć grubo sprany czosnek
12
Google po 7 latach konta chce zebym zweryfikował wiek XDD i do tego jedyne opcje to karta kredytowa lub dowod. Chyba ktos tam komuś OBCIĄGNAL koszty produkcji strony
0
Posiada ktoś bieżnię bezsilnikową? Potrzebuję jakąs opinię co jest fajne a co niefajne i na jakiej warto się skupić :)
0
@tadzik447 No i szok z tego :)
3
Nie wierzę, wszystkie gorące dyskusje związane z pilką nozna a nie z polityką.
Co tu sie
1
@Ojciec5tkidzieci wole czasami zapłacić nawet 40zł za spaghetti na miescie niz samemu ugotowac za 4,50zl.
1
@Kamilos84 biedny kamilos84 nie może obejrzeć odbijania piłki rakietką, żal mi go :/
1
@MaTt_BarcaFan
>nie rozum acta>
>płacz że cenzura
>xDDD
5
@cata_luna kreujesz się tutaj na takiego inteligencika, a do twojej główki nie dociera w jak dramatycznej sytuacji ten kraj obecnie się znajduje :)
5
Polecam dotrwać do końca tekstu
"Jak ocenzurować polskie media i jeszcze na tym zarobić
Średnio co tydzień z ust polityków partii rządzącej w naszym kraju możemy usłyszeć o planach wprowadzenia kolejnych podatków. Dziś chcemy poświęcić uwagę najświeższemu z nich, który zdążył już wywołać niemałe zamieszanie. Mowa oczywiście o podatku solidarnościowym od mediów.
Jak wynika z projektu ustawy nowa „składka”, bo właśnie tak został nazwany podatek, obejmować ma przychody wygenerowane z reklam i będzie obciążać m.in.: platformy internetowe, prasę, radia i telewizję.
Czy celem polskiego rządu jest ograniczenie „wolnych” mediów? Według nas tak, na co dowodem jest wyżej wymieniony podatek oraz fakt, że pod koniec 2020 roku Skarb Państwa przejął jedno z większych polskich wydawnictw prasowych oraz sieci kiosków Ruchu. Oznacza to nic innego jak ponowne faworyzowanie mediów państwowych, które oprócz przychodów z reklam mają też wpływy z abonamentów. Dla przypomnienia takim samym podatkiem pozbyto się wolnych mediów na Węgrzech.
Plany wprowadzenia podatku od reklam doprowadziły do strajku mediów. Aktualnie nie skorzystamy z usług m.in. TVN-u, Polsatu, Onetu, czy Radia Zet. Z drugiej strony warto też wspomnieć, że te same media milczały gdy rząd nielegalnie wprowadził liczne obostrzenia i zabronił prowadzenia niektórych działalności gospodarczych.
Niestety podatek solidarnościowy nie jest jedynym, który jest w planach. Łącznie rząd PiS wprowadził już ponad 40 nowych podatków, a o to kilka z nich:
- podatek cukrowy,
- podwyżka opłaty paliwowej,
- zmiany w uldze abolicyjnej,
- podatek handlowy (od zakupów) oraz bankowy (od kredytów),
- podatek od serwisów VOD (np. Netflix),
- podatek mocowy,
- akcyza na alkohol oraz wyroby tytoniowe,
- akcyza od samochodów sprowadzanych z zagranicy,
- danina solidarnościowa,
- podatek „galeryjny”,
- podatek od wszelkich nieruchomości komercyjnych, w tym nawet od budynków z mieszkaniami na wynajem,
- podatek od deszczu.
PiS przede wszystkim podnosi podatki pośrednie. Politycy zakładają, że przeciętny wyborca nigdy nie zrozumie, że finalnie to on za nie zapłaci. Banki, sklepy, czy galerie handlowe będą musiały uwzględnić podatki w cenach swoich produktów i usług. Możemy więc spodziewać się, a w zasadzie już doświadczamy silnego wzrostu cen.
Podatek solidarnościowy od mediów różni się jednak od pozostałych tym, że wprowadza nieuczciwą konkurencję pomiędzy mediami państwowymi, a prywatnymi. To nic innego jak element cenzury, która w połączeniu z coraz silniejszym uzależnianiem obywateli od państwa prowadzi w szybkim tempie w stronę socjalizmu. Starsi Czytelnicy z pewnością pamiętają, czym to się kończy."
via. IndependentTrader.pl
0
@l0Messini co za prymityw xD