4

@debu1989 Niektórych z was to na terapie trzeba wysłac. Buntem chcecie chyba wyprzeć to że on odszedł.

3

@Elnuum po czym to widzisz xD?

3

Komentarz usunięty

5



Hmmmm xD nasze zarobki w tym roku to bedzie zart

0

Jest gdzies relacja po polsku/angielsku z tej konferencji Leo?

4

@dux prawnicy LaLiga go nienawidzą, odkrył jeden prosty sposób [ZOBACZ]

2

Kibice vs Laporta :P


3

Szkoda tego Messiego że już nie będzie u nas grał. Podobnie dziwnie czułem się gdy z Top Gear kończyli przygodę Clarkson, Hammond i May :/

0

Co się stało że Lando nie jedzie już?

1

@Peszko07 kto w tym kraju nie ma na koncie wykroczeń drogowych? :p

0

@MSN1998 Jakoś wykonania audi jesli chodzi o środek to ma bardzo słabe. Design tak samo marny - szybko się te środki zestarzały.

1

Pomysły gdzie znajdę online/do pobrania Ed Edd Eddy?

6

Brych chyba po wojaku dzis

1

Olmo kolejny mecz mierny i gra

3

@Pasiak powiem tak: twoje znajome pracujace w intermarche mogly wybrac inna prace albo isc na bezrobocie xD duzo traw jest do skoszenia i duzo chodnikow do zamiatania

na jakich badaniach/danych opierasz to ze studenci to glownie kelnerzy?

Ps. Ktos kto jest studentem dziennym woli pracowac w nd wiec dzien wolny w pracy na tygodniu to dla niego zbawienie - to raz, dwa ze czesto ci ludzie robili dodatkowe dni nie biorac wolnego dnia na tygodniu bo chcieli po prostu wiecej kasy

A jeszcze raz zedytuje - ja np nie mam czasu na tygodniu isc w spokoju na zakupy bo prowadze firme, wiec praktycznie 6 dni w tygodniu jestem wylaczony z zycia. Niedziela jest czasami jedynym dniem kiedy moge sobie poogarniac tematy dnia codziennego.

1

Co za glupi komentator

2

Komentator sie zaraz zesra na francuzików tfu

1

@Piernik mbappe przereklamowany xD

0

@Piernik nie ma

1

Ktoś ma sprawdzone metody na zatoki? Klima mnie pokonała.

1

@Sulimo sraaaj w rożowy szalikk prosze sraj jak ja i huwdu tez sraa... Szczepan dlaczego nie spiewasz

0

Wymieniał ktoś wyświetlacz w iphone xs max? Jaki to jest koszt?

1

jak max stracił 3 pozycje??? w kiblu bylem lol

4

@JANEK777 co sie chlop odkleil

1

@lukasbarca86 dozywotnia!

0

@Transu96 Dziekuje przyjmuje

0

Komentarz usunięty

4

@Admin030 dlatego to oni sa pilkarzami :p

6

@Sulimo mysle ze bardziej dzieki medykom, ale co ja wiem

0

@l0Messini xDDDDDD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?