SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@debu1989 Niektórych z was to na terapie trzeba wysłac. Buntem chcecie chyba wyprzeć to że on odszedł.
3
@Elnuum po czym to widzisz xD?
3
Komentarz usunięty
5
Hmmmm xD nasze zarobki w tym roku to bedzie zart
0
Jest gdzies relacja po polsku/angielsku z tej konferencji Leo?
4
@dux prawnicy LaLiga go nienawidzą, odkrył jeden prosty sposób [ZOBACZ]
2
Kibice vs Laporta :P
3
Szkoda tego Messiego że już nie będzie u nas grał. Podobnie dziwnie czułem się gdy z Top Gear kończyli przygodę Clarkson, Hammond i May :/
0
Co się stało że Lando nie jedzie już?
1
@Peszko07 kto w tym kraju nie ma na koncie wykroczeń drogowych? :p
0
@MSN1998 Jakoś wykonania audi jesli chodzi o środek to ma bardzo słabe. Design tak samo marny - szybko się te środki zestarzały.
1
Pomysły gdzie znajdę online/do pobrania Ed Edd Eddy?
6
Brych chyba po wojaku dzis
1
Olmo kolejny mecz mierny i gra
3
@Pasiak powiem tak: twoje znajome pracujace w intermarche mogly wybrac inna prace albo isc na bezrobocie xD duzo traw jest do skoszenia i duzo chodnikow do zamiatania
na jakich badaniach/danych opierasz to ze studenci to glownie kelnerzy?
Ps. Ktos kto jest studentem dziennym woli pracowac w nd wiec dzien wolny w pracy na tygodniu to dla niego zbawienie - to raz, dwa ze czesto ci ludzie robili dodatkowe dni nie biorac wolnego dnia na tygodniu bo chcieli po prostu wiecej kasy
A jeszcze raz zedytuje - ja np nie mam czasu na tygodniu isc w spokoju na zakupy bo prowadze firme, wiec praktycznie 6 dni w tygodniu jestem wylaczony z zycia. Niedziela jest czasami jedynym dniem kiedy moge sobie poogarniac tematy dnia codziennego.
1
Co za glupi komentator
2
Komentator sie zaraz zesra na francuzików tfu
1
@Piernik mbappe przereklamowany xD
0
@Piernik nie ma
1
Ktoś ma sprawdzone metody na zatoki? Klima mnie pokonała.
1
@Sulimo sraaaj w rożowy szalikk prosze sraj jak ja i huwdu tez sraa... Szczepan dlaczego nie spiewasz
0
Wymieniał ktoś wyświetlacz w iphone xs max? Jaki to jest koszt?
1
jak max stracił 3 pozycje??? w kiblu bylem lol
4
@JANEK777 co sie chlop odkleil
1
@lukasbarca86 dozywotnia!
0
@Transu96 Dziekuje przyjmuje
0
Komentarz usunięty
4
@Admin030 dlatego to oni sa pilkarzami :p
6
@Sulimo mysle ze bardziej dzieki medykom, ale co ja wiem
0
@l0Messini xDDDDDD.