SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Ciekawe czy chlop ma coś na potwierdzenie swoich oskarżeń, czy strzela ślepakami jak to nie raz juz bywało w takich dramach. Fajnie by było jakby nie zmarnował życiorysów
2
@nammah wszedłem. Na głownej stronie ralpha rodzina w sweterkach (polecam - dorodny szczupkutki MILF), na stronie CK chudy jak papier chlop, chuda jak papier baba i kolorowy kolega z róznych miejsc świata. Gdzie grubi?
0
@NaFazieHitman znam ludzi którym odpierdziela po trawce a po alko są wychillowani
3
najpiekniejszą rzeczą na tej stronie, ale chyba i ogólnie w życiu jest obserwowanie z boku jak prawica i lewica się ze sobą gryzie uważając przy tym że to oni są tymi oświeconymi jednostkami ponad każdym z przeciwka. Oh bycie liberałem (po środku) jest relaksujące.
0
gdynia 2010 chyba sie powiesze
27
@barcelonaLM mało! niech jeszce dadzą mierzenie doodbytnicze mierzenie temperatury!
0
@danielmats właśnie to jest jedyna rzecz której nie zrobilem mimo że inhalator mam. Jedyne co to woda morska izotoniczna wlatywała
0
Mial ktoś z was opuchniętą i przekrwioną śluzówkę nosa? Od 2 tygodni biorę jakieś przepisane wpsiukiwacze, leki i maście na to i nic się nie zmieniło i we wtorek mam wizytę u innego a może ktoś szybciej pomoże :)
1
@sokot ja o jednym Ty o drugim. Szkoda czasu. Pozdrawiam
0
@A_Gomesinho_21 wszyscy wiemy z jaką intencją jest to powiedziane, politycy konfederacji też głośno wyrażali swoje zdanie co powinno się zrobic z tymi imigrantami którzy wtargną nielegalnie do nas
0
@sokot ja się nie kieruję emocjami, tylko faktami. A fakty są takie że wojny nie ma więc prawa do nikogo strzelać nie mamy. I posty pesciego, henia czy gienia na forum tego nie zmienią. Przestańcie robić takiego obrazu, bo kiedyś będzie wam wstyd
2
@LeoKrol centralny praga uber, a potem tramwaj. No chyba ze chce Ci sie na prage tłuc komunikacją to też tramwaj. Bilety masz w automatach ale polecam aplikacje jakdojade - bardzo przyjemna i masz na tacy gdzie czym jechac
0
@Joe_Pesci /oh
Wczoraj juz pisalem, nauczcie się jakie prawo obowiązuje teraz, jakie w czasie wojny. Kiedy mozna młócić do cywilów bez międzynarodowej afery a kiedy nie. Niewiedza i ignorancja zaprowadzi nas do upadku.
20
@Kgorecki2500 to są cykliczne ćwiczenia w lotnictwie oraz dla służb a ćwierćinteligenci próbują zrobić atmosfere skandalu z byle gówna
Ps. Mityczny znajomy z okęcia… brzmi jak mam znajomego w sejmie i mowil ze bedzie cos tam (poczatek pandemii)
4
@chosenone Spokojnie, tylko Ci oświeceni lekarze wykluczeni przez środowisko medyczne są jedynymi nieprzekupionymi świniami big pharmy!!1
Na resztę p. Mentzen i inni jemu podobni mają dla nich lekarstwo 9 gram ołowiu w potylicę.
10
@Waslak12 no jest troche debilem, bo powinien wiedziec jako polityk że do cywilów nie można strzelać bo obowiązuje troche inne prawo niż w czasie wojny xD
@edit no chyba że chcemy się pogrążyć przed calą tą kulką ziemską, to śmialo! walmy ;)
0
@Ls0811 ile osób przywozi jeden samolot? Skąd info że to planuje?
0
@Danny Gaucho nie podzielam Pana zapędów homoseksualnych, bardziej chodzi o sytuację geopolityczną. Ale nie oceniam, tylko wyjaśniam
0
Aaaa ja mam to w dupie
3
@barcelonaLM oni po prostu zrobią wszystko co konieczne żeby się utrzymać u władzy. Nie ważne jest dla nich jakim kosztem, ważny jest efekt. I to jest przerażające u tych zakłamańców pisowskich
5
@barcelonaLM ciemny i biedny lud kupi takie coś. Sa łasi na jakiekolwiek grosze i sprzedadza się taniej niż ukrainki przy A1
0
@Persyfl o lewice pytałem, ale (L) to funkcja humorystyczna :p
1
@Odcinkowy była chyba kiedyś ankieta na labambie i konfa zdominowała jesli chodzi o zwolennikow, drugie po chyba albo 2050, potem psl/pis i razem
4
Nie wiem kto gorszy, głupszy i bardziej zakłamany: (L)ewica czy Konfa. Te dwa srodowiska walczą o żółtką koszulke lidera od dluzszego czasu no ale nie wiem. Niech lud sie wypowie.
0
@Pilka_jest_okragla wiatru narobi przez całe 23minuty meczu i cyk do szpitala
0
@BorzyKrzys o to dobrze wiedzieć bo miałem zamawiać, ale w takim razie nakupie karminików deratyzacyjnych i porozstawiam dookoła hali ;p
0
Alba to wyglada jakby mozgu nie uzywal. Biegnie wrzutka i reka w gore. 4 raz juz chyba w ten sposob
0
Ja to mam rozkmine od kilku lat jak Busi i Alves mają pierwszy skład :p
0
@BorzyKrzys głównie myszy
0
Miał ktos stycznosc z odstraszaczami na gryzonie i jest w stanie cos polecic? Szczególnie chodzi mi o jakieś dźwiękowe na dwór.