0

i look real good today

5

@socha bedoes juz fikał do filipka i w beefie został zmiażdżony, zjedzony i wysrany. Raper dla gimnazjalistow.

1

@barcelonaLM co to zmienia jak wezmą bezrobotnych dziadów, madki, stare baby i inne odrzuty społeczeństwa i pis 40%

0

@Chakalaka ale ta ustawa jest debilna od samego początku do końca. Tego się nie da "obronić" w logiczny sposób i na racjonalne argumenty. Po prostu nie.

Twoim problemem jest to że zafiksowałeś się na lewicowe poglądy i coś Ci się zaczyna odklejać, bo każdą lewicową inicjatywę czcisz jak babcie Jezuska.

0

kto to jest e-word i o jaka afere pedofilska chodzi?

2

Czy to nie jest ironia, że placimy podatek drogowy w paliwach, mamy akcyzy uje muje dzikie węże, jesteśmy cenowym meksykiem europy jeśli chodzi o ceny autostrad to jeszcze trzeba kupować viatolle xD? Taką rozkminę mam teraz jak to państwo jest debilne.

1

@BarcaInfo chłopu psycha sitting. Stres pewnie

0

@Encore Mało, myślę że wykluczenie do konca sezonu powinno ostudzić zapędy tego boiskowego wariata!

2

co tam kryszczjanu znuw na pustom?

1

@Ojciec5tkidzieci ale to Paca odstrzelili pierwszego

0

@Nieznajomy A jak ktoś kupuje Porsche GT3 to musi nim jeździć na tor, bo inaczej nie wykorzystuje potencjału tego samochodu i jest to zakup bezsensowny? Czy można kupić coś co mi się po prostu podoba i chcę to mieć bo mnie na to stać xD? Każdy zakup próbujesz sobie racjonalnie wytłumaczyć? Współczuję

13

Czy Tobie czasem Rudy sufit na łeb się nie spadł?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore akurat pisanie takiego czegoś to jest poziom o ktorym wspomina @Barca1992 xD

0

@Hosh for what??

0

Jak BLM odpadl to chyba samochod bottasowi odblokowali xD. Przez 25 okrazen nie byl w stanie wyprzedzic praktycznie a teraz 4 objechal w moment.

1

Lando to jest przeuj leci prawie 3 pakiety i trawą wyprzedza

0

Hamilton juz placze xD

1

@Criss18Barca tak sobie tłumaczcie jego nieudolność i zderzenie się utopijnych założeń z rzeczywistością

2

Kukiz u Mazurka psycha sitting. Zeby jak Lepper nie skonczyl bo go to chyba przerasta

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@baartekk97 Jego mama chyba zdała sobie sprawę że warto miec w dupie zdanie jakichś wyśmiewaczy z kompleksami co sie na sobie skupic nie potrafią i zyc po swojemu z usmiechem :)

0

Oglądam stream papcia platiniego i takiej nudy to już dawno nie oglądalem xD Co on zamula to szok

1

@AdiKingu96 12 lat czekałem na jego powrót ale było warto. Pięknie było go oglądać 18 lat temu jako młodego kota i teraz.

0

@fart No maczali... zbudowali te samoloty i te wieże xD
podejrzewam że nawet A-1 sami zalali :V

0

@fart Miałem się rozpisac, ale odpowiedz mi tylko na jedno pytanie. Czy w katastrofie smoleńskiej są niejasności? Pytanie jest całkowicie na poważnie i takiej odpowiedzi oczekuje.

1

@fart w wywiadze pracujesz że tak znasz tych amerykanów? Pochwal no się nam o jasnie oświecony

1

@lukaszbarca15 pkp organizowalo ten konwent?

0

Matic długo gra tak miernie, czy dziś mu nie idzie?

0

@HighestInTheRoom 20 z kolei numer o tym samym + nawet bit nie ratuje. Nuda. U Maty nawinął kozak zwrotkę i się widzę od nowa zaczyna lipa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?