SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i look real good today
5
@socha bedoes juz fikał do filipka i w beefie został zmiażdżony, zjedzony i wysrany. Raper dla gimnazjalistow.
1
@barcelonaLM co to zmienia jak wezmą bezrobotnych dziadów, madki, stare baby i inne odrzuty społeczeństwa i pis 40%
0
@Chakalaka ale ta ustawa jest debilna od samego początku do końca. Tego się nie da "obronić" w logiczny sposób i na racjonalne argumenty. Po prostu nie.
Twoim problemem jest to że zafiksowałeś się na lewicowe poglądy i coś Ci się zaczyna odklejać, bo każdą lewicową inicjatywę czcisz jak babcie Jezuska.
0
kto to jest e-word i o jaka afere pedofilska chodzi?
2
Czy to nie jest ironia, że placimy podatek drogowy w paliwach, mamy akcyzy uje muje dzikie węże, jesteśmy cenowym meksykiem europy jeśli chodzi o ceny autostrad to jeszcze trzeba kupować viatolle xD? Taką rozkminę mam teraz jak to państwo jest debilne.
1
@BarcaInfo chłopu psycha sitting. Stres pewnie
0
@Encore Mało, myślę że wykluczenie do konca sezonu powinno ostudzić zapędy tego boiskowego wariata!
2
co tam kryszczjanu znuw na pustom?
1
@Ojciec5tkidzieci ale to Paca odstrzelili pierwszego
0
@Nieznajomy A jak ktoś kupuje Porsche GT3 to musi nim jeździć na tor, bo inaczej nie wykorzystuje potencjału tego samochodu i jest to zakup bezsensowny? Czy można kupić coś co mi się po prostu podoba i chcę to mieć bo mnie na to stać xD? Każdy zakup próbujesz sobie racjonalnie wytłumaczyć? Współczuję
13
Czy Tobie czasem Rudy sufit na łeb się nie spadł?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore akurat pisanie takiego czegoś to jest poziom o ktorym wspomina @Barca1992 xD
0
@Hosh for what??
0
Jak BLM odpadl to chyba samochod bottasowi odblokowali xD. Przez 25 okrazen nie byl w stanie wyprzedzic praktycznie a teraz 4 objechal w moment.
1
Lando to jest przeuj leci prawie 3 pakiety i trawą wyprzedza
0
Hamilton juz placze xD
1
@Criss18Barca tak sobie tłumaczcie jego nieudolność i zderzenie się utopijnych założeń z rzeczywistością
2
Kukiz u Mazurka psycha sitting. Zeby jak Lepper nie skonczyl bo go to chyba przerasta
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@baartekk97 Jego mama chyba zdała sobie sprawę że warto miec w dupie zdanie jakichś wyśmiewaczy z kompleksami co sie na sobie skupic nie potrafią i zyc po swojemu z usmiechem :)
0
Oglądam stream papcia platiniego i takiej nudy to już dawno nie oglądalem xD Co on zamula to szok
1
@AdiKingu96 12 lat czekałem na jego powrót ale było warto. Pięknie było go oglądać 18 lat temu jako młodego kota i teraz.
0
@fart No maczali... zbudowali te samoloty i te wieże xD
podejrzewam że nawet A-1 sami zalali :V
0
@fart Miałem się rozpisac, ale odpowiedz mi tylko na jedno pytanie. Czy w katastrofie smoleńskiej są niejasności? Pytanie jest całkowicie na poważnie i takiej odpowiedzi oczekuje.
1
@fart w wywiadze pracujesz że tak znasz tych amerykanów? Pochwal no się nam o jasnie oświecony
1
@lukaszbarca15 pkp organizowalo ten konwent?
0
Matic długo gra tak miernie, czy dziś mu nie idzie?
0
@HighestInTheRoom 20 z kolei numer o tym samym + nawet bit nie ratuje. Nuda. U Maty nawinął kozak zwrotkę i się widzę od nowa zaczyna lipa.