SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato @ElPonczato @FC1899Barca @Kubsoleon @KrystianR odpowiedź jest prosta panowie - nie mówię że w 100%, bo nikt tego nie gwarantuje ale hipotetycznie, nawet jeśli z waszej 5 wszyscy byście się zaszczepili i ta śmiszna szczepionka sprawiłaby że tylko 1 trafi do szpitala a nie wszyscy to zostają 4 wolne "miejsca parkingowe" dla ludzi który trafili tam nie przez swoje ograniczenie umysłowe i głupote, a sytuację zdrowotną na którą chcieliby ale nie mają wpływu
2
@Azi a no ma, ma to że osoba która ma przeciwwskazania do szczepienia i zachoruje może miec problem z miejscem do ratowania jej życia przez ignoranta
" że są ukrywane prawdziwe dane na temat skuteczności tych szczepień"
Czy to jest prawdziwe życie xD? Wy naprawdę myślicie że każdy na tym świecie chce każdego oszukać. Sam mam ambiwalentny stosunek co do tego wirusa, ale chodzi mi tu o pewną odpowiedzialność społeczną
@Zoker tok myślenia odpowiedzialnego, dojrzałego społecznie człowieka
@Katalończyk 99 jako że własnie wsiadam w samochód postaram się do końca dnia podrzucić badania które wyraźnie pokazują, że osoby zaszczepione nie wymagają hospitalizacji w takim stopniu jak niezaszczepione (szczepionka ma zmniejszać negatywne efekty/objawy choroby a nie chronić przed zarażeniem - to tak gwoli ścisłości)
1
Pytanie z ciekawości:
Czy gdy ktoś z was kto do szczepionki na COVID-19 podchodzi anty, zachoruje i będzie miał mega problem z płucami itd rozumiem że bez zająknięcia skorzysta ze szpitalnego respiratora, bo przecież mu się taki rarytas od służby zdrowia należy, yas?
(przecież na to płacisz, czyż nie?)
1
Oby w ostatnim wyscigu Jan Pirelli Średni nie słuchał Hamiltona bredni ;))))
0
O jak mi brakuje forów dyskusyjnych typu insomnia, chany, kfd ehhh
6
Oponiarze sie zara zbrandzlują nad kolejnym wałkiem dla oponiarza
0
Oni sie pozabijają we dwoch na tym torze
0
@Volk wygra na pewno, więc chyba warto
16
Ilość reklam na stronie to jakis walony chory żart. Bez rigczu
9
@Djzordon jakby Messiemu odjac wszystkie gole po patelniach od Iniesty i Xaviego + karne to tez jest sredniuwa. Co to za glupie gadanie xd
0
@CuttingHead oh no cringe
3
@CuttingHead Gościu, opierasz się na domysłach i wlasnej fantazji i prymitywnych doświadczeniach a nie na faktach i statystykach. Skończyłeś medycynę? Albo jakiekolwiek studia nie bedące administracją spuścizny krzyżowej? Jeżeli nie to, przestań pie***lić
2
@AxelF odpowiem Tobie, bo mi sie nie chce scrollowac do góry. Ciesza się że zarabiają 19,3zł/h brutto zamiast 10 przy wzroście cen o 200 czy 300% na przestrzeni dekady. Mi wisi czy zarobie 10 czy 19, zależy mi ile mogę za to kupić.
Mam to szczęście że się tym nie musze przejmowac obecnie, ale niewiedza ludzi i patrzenie tylko na wybiórcze cyferki jest przerażające
900iq
0
@Barwindg pisarz
0
@SebeQ12 kiedyś chłop mi powiedział że da mi smocze monety i na gg wysłał mi keyloggera który wysłał mu passy jak sie zalogowałem do metina
21
a bym se tak pogral w metina 2 w takim 2010 roku
0
@CLionelMessi talent to on miał 5 lat temu, tera to jest paralityk
2
@marcin62 tak tbh ciekawe co bylo przed tym. Bo dla mnie to wyglada jak wyciete z kontekstu. Moze jakis ultra prawak samiec alfa i baba go zgasila jak peta
0
@Ls0811 dej linka
0
@Kluivert_P ból dupy, bóle nerwicy, bóle nerwicowe
0
Tylu fajnych chłopaków...
1
@Barca_Big_Moment Jak tak dalej pójdzie to na Joshue wyjdzie i go owali
29
po naderwaniu dwugłowego miałem problem z chodzeniem a typ se skakał ez
3
farmazon hahaha
2
Jak oni to policzyli?
0
Co Ci komentatorzy na tego kasjo wtf
4
Kaniowski chyba nie za bardzo wie co to znaczy ze ktos trafia xD
0
@FabregasOnlyInMyHeart w tych rekawicach ciosy generalnie nie robia wrazenia
0
@barcelonaLM a gwałt to nie tortura psychiczna i fizyczna? Życie
0
@lucas/catalan kto