SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 największy rzadziak jaki tu grał. Nawet Fabregas na 9 nie był tak chaotyczny i męczący jak Sanchez
0
@Nazio87
3
Mimo ze formułką sie juz troche interesuje to nie mialem zupelnie swiadomosci ze Toto Wolf ma mocne polskie korzenie - jego matulka jest z Czestochowy a on sam bardzo dobrze mowi po polsku. Az sie cieplej na sercu robi. A wszystko przez filmik gdzie naebany skoczyl w tlum ze sceny swietujac mistrza konstruktorów - zadziałało polskie energrtyczne połączenie pijusów :p
9
@vota powstania warszawskiego nie powinno byc bo przez chora ideologię i manipulację zgineli dobrzy ludzie. Jest to wydarzenie ktore sie wystawia na piedestał zamiast potępiac takie rzeczy (nie mowie o tych ludziach ktorzy poszli z kamieniami na czolgi, ale o idiotach ktorzy do tego namawiali)
12
@vota nie, rozbiory i wojny są przez chłopców którzy chcą sobie pomachać szabelką. Ps wojtas by zginął w pierwszej linii na froncie jako typowe mięso armatnie które ma nie zadawać pytań, wiec bajki o walce i patriotyzmie wsadzcie se w tylek. Walka o ideologie idiotów w garniturach, predzej bym salto zaebal i se uciąl siur niz o to walczyl. USA/Kanada/Peru welcome to
0
@adi7adi8 oj nie wiesz co piszesz ;d Internet jest turbo okrutny
0
@adi7adi8 Radziłbym nie siać takich informacji, bo sie okaze ze to nie jego ojciec a zniszczycie komus zycie
5
@Wojtas1080pl w wojsku jest bardzo duzo nieudanych ludzi. Robicie z nich niewiadomo kogo, a czesto i gesto są to ludzie bez pomyslu na siebie.
#ps info od czlowieka ktory rekrutowal tych ludzi przez 15 lat i widzi kto tam sie najbardziej pchał :)
0
@stone80 jedyny który ma wyprany mozg to z tego co widzę to ty. Jak 1980 to twoj rok urodzenia, to jestes przyglupim 40 latkiem ktory mysli ze wie duzo, a wie naprawde gowno.
„Ze zdrowym rozsadkiem” xD i ty pewnie krulu ten rozsadek posiadasz. Jaki wyjątkowy oh
0
@baartekk97 Ah tak piękny kawalerze?
"Chorąży ujawnił kulisy tych zeznań. "Ja sobie zdawałem sprawę, że chcąc dalej pracować i awansować musiałem mówić to, co reszta" - powiedział "GW". Jak powiedział Piątek, taką wersję przekazał im dowódca zmiany. "On zarządził, jak mamy jechać i jak mamy mówić... To nie było mówione wprost. Raczej 'Piotrek, wiesz jak było', 'wiesz, jak będzie dobrze dla nas', 'wiesz, jak mówić'."
to chyba samo przez się mówi, a przełożony też chciał mieć dupochron
0
A tak w ogóle to... pamiętam że podczas wyborów prezydenckich był tu taki jeden zagorzały psychofan pisu, że nawet avatar ich miał ustawiony i dochodził się niemalże z 99% tej strony. Ciekawi mnie gdzie on jest od roku czasu, dlaczego nagle po wyborach zamknął morde i zniknął. I teraz pojawia mi się w głowie refleksja, czy czasami tacy ludzie to nie są jakies przygłupy zatrudnione przez rząd, które sa rozsiane po fejsbukach, różnych forach, czatach onetu i w określonych momentach mają toczyć batalię online.
0
@jareksk100 jak mu masz zaplacic 2% jak nie doszlo do transakcji? Czy doszlo?
0
@Xavyol no jak na a7 200k w salonie (o ile mowimy o salonie) to tanio.
0
@Ghotti serio a7 jest takie tanie? To juz po rabatach?
0
@MysticCat po coś Unia powstała w końcu :)
6
@domin1515 Przegrywać trzea umić
2
@Laramblaessa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD No masz racje, szczególnie dużo moich znajomych pracujących na zakaźnym ktorzy mówią że kasa praktycznei taka sama jak kiedyś a pracy 100000000% więcej. Ale jest im na rękę. Jacy z was są ignoranci pieprzeni to jest kosmos :D
0
@amanter te baby to jak paralitycy grają xd
1
@Kgorecki2500 wycieranie mordy pseudo patriotyzmem czesc 6969.
0
@kazbychu no wlasnie Ty daj jakies dane, bo ochoczo mowisz o powiklaniach:)
0
@kazbychu ile tych powikłań jest?
5
@Uukasz_93 pewnie mu zapłacili... albo zagrozili!!! nie dajcie sobie zrobic wody z mozgu! zdejmij kaganiec! wyłącz telewizje włącz myślenie
0
zaraz Gronka Bay gra meczyk i humor gituwa
0
@Chaoss ale sie zesrali wszyscy. ez
0
TVP w formie dzis xDDDD
0
@mekston jest - odrzucone
12
@barcowy1899 powiem szczerze że trzeba mieć tupet żeby być za oponiarzem i mercedesem i narzekać na decyzje FIA xDDD
5
@Hosh ale sie zesral, za rok stłamszony przez blm i faja zmięknie
4
@Sysia11 Lewis za to gdyby wygrał to powinien bande z silverstone powiesic se nad lozkiem
0
Komentarz usunięty