0

Mamy tu kogoś kto pracuje przy wylewkach przemysłowych lub robił u siebie? Potrzebuje kilku cennych informacji :)

0

ile godzin śpicie?

0

Która FIFA z ostatnich kilku najfajniejsza do grania kariery?

2

@Gogonatra mialem wklejac XDDD

0

ma ktoś streamek? Priv :)

0

@MSN1998 kilka lat wstecz miałem huaweie samsungi i inne androidowe shity. Odkąd przeszedłem na iphone, wymieniłem telefonu rodzicom i nikt by juz do androida nie wrocil. A brak kompatybilnosci z windowsem - czy jakiekolwiek utrudnienia to jakis mit osob ktore tego telefonu nigdy nie mialy.

1

@Worny just stop breathing

0

Pracuje ktos w branzy drzewnej? Po ile mniej wiecej kosztuje sosna strugana lub tarcica sosnowa za m3?

97

@Woland10 jakim cudem ty jeszcze nie wyjechałes z banem xDD Przecież to musi byc konto moderacji bo nie da sie tak trollowac i nadal sie tu trzymac

0

Winicjusz xDDDDD

0

Zniknęły najgorętsze dyskusje?

2

Koran Mekka odklejony na maxa xD

7

@Sysia11 ale ludzie na bezrobociu mieli multum czasu zeby znalezc prace. Oferty jak wisiały tak widzą, ale polakusowi sie nie chce bo na bezrobociu kase dostanie

0

Burak który zrobił krzyzyk w reklamie media markt powinien sie smazyc w piekle

5

0

Komentarz usunięty

0

@Ziemny jak teraz wygląda temat w hiszpanii? Szczepionka? Testy? Bo z rok juz nie byłem a w sumie może bym sie wybrał

1

@Przemek2323 Mieli rezerwy chyba na 650mld dolarów, pierwsze 3 dni wojny kosztowały po 15-20mld za dzień. Myslę że teraz ta suma przy sankcjach jest podwojona jeżeli nie potrojona. Oni mają rezerwy może na miesiąc, max dwa miesiące funkcjonowania państwa w taki sposób w jaki teraz funkcjonuje.

2

@normasubiektywna takiej elektrownii pewnie nie będzie bo znów ją wąsate janusze zablokują bo "ŁOLABOGA WYBUHNIE I BEDZIE CZERNOBYL MATKO I CURKO"
dopóki pokolenie ograniczonych, dotkniętych komuną, zacofanych ludzi nie wymrze + zaczniemy ignorować ich dzieci które wyssały strach z ich mlekiem to wtedy może uda się cos tutaj zrobic

3

Miała racje cyganka, a ja kazałem oddać pięć złotych

1

Obroni karnego na 95%

0

De Jong kompromitacja

0

@ShawnC myslisz ze zolnierza do wojny to sie tydzien szkoli? Czy chodzi Ci o mieso armatnie co sie samo wybije brakiem doswiadczenia?

0

@michal26 F35 sa srednie (dla nas) z dwoch powodow. Pomimo 16 lat od wypuszczenia nadal je testuja i ulepszaja - wcisneliby nam szrot 2. Nie sprzedadza nam ich w „full opcji” tylko ogolocone - bo jest to nowa technologia. Wiec bez sensu. F16 daja rade

0

@Przemek2323 albo jestes RU trollem albo epitetem na literę „d” bo nie da się inaczej określic tego co ty piszesz

6

@gumaz zaraz mu wojska braknie xD

0

@KrystianR ostatnio podczas kurewnie dużej kolejki cena paliwa podskoczyła o 60gr. Ale ta barylka musiała zap****alać w ciągu tej godziny...

10

@KrystianR ale to paliwo jest drogie wlasnie przez tych debili xD

0

@DonMatteo901 polscy kopacze mogliby mieć i technologie z nasa a nie zmieni to nic. Nadal będą się kopać po czole :p

1

@Blanco16 nie. 225 byly 2 - ten zniszczony i drugi nieukończony. Lata aktywnie cały czas 124.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?