SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mamy tu kogoś kto pracuje przy wylewkach przemysłowych lub robił u siebie? Potrzebuje kilku cennych informacji :)
0
ile godzin śpicie?
0
Która FIFA z ostatnich kilku najfajniejsza do grania kariery?
2
@Gogonatra mialem wklejac XDDD
0
ma ktoś streamek? Priv :)
0
@MSN1998 kilka lat wstecz miałem huaweie samsungi i inne androidowe shity. Odkąd przeszedłem na iphone, wymieniłem telefonu rodzicom i nikt by juz do androida nie wrocil. A brak kompatybilnosci z windowsem - czy jakiekolwiek utrudnienia to jakis mit osob ktore tego telefonu nigdy nie mialy.
1
@Worny just stop breathing
0
Pracuje ktos w branzy drzewnej? Po ile mniej wiecej kosztuje sosna strugana lub tarcica sosnowa za m3?
97
@Woland10 jakim cudem ty jeszcze nie wyjechałes z banem xDD Przecież to musi byc konto moderacji bo nie da sie tak trollowac i nadal sie tu trzymac
0
Winicjusz xDDDDD
0
Zniknęły najgorętsze dyskusje?
2
Koran Mekka odklejony na maxa xD
7
@Sysia11 ale ludzie na bezrobociu mieli multum czasu zeby znalezc prace. Oferty jak wisiały tak widzą, ale polakusowi sie nie chce bo na bezrobociu kase dostanie
0
Burak który zrobił krzyzyk w reklamie media markt powinien sie smazyc w piekle
5
@Deeespacito nie
0
Komentarz usunięty
0
@Ziemny jak teraz wygląda temat w hiszpanii? Szczepionka? Testy? Bo z rok juz nie byłem a w sumie może bym sie wybrał
1
@Przemek2323 Mieli rezerwy chyba na 650mld dolarów, pierwsze 3 dni wojny kosztowały po 15-20mld za dzień. Myslę że teraz ta suma przy sankcjach jest podwojona jeżeli nie potrojona. Oni mają rezerwy może na miesiąc, max dwa miesiące funkcjonowania państwa w taki sposób w jaki teraz funkcjonuje.
2
@normasubiektywna takiej elektrownii pewnie nie będzie bo znów ją wąsate janusze zablokują bo "ŁOLABOGA WYBUHNIE I BEDZIE CZERNOBYL MATKO I CURKO"
dopóki pokolenie ograniczonych, dotkniętych komuną, zacofanych ludzi nie wymrze + zaczniemy ignorować ich dzieci które wyssały strach z ich mlekiem to wtedy może uda się cos tutaj zrobic
3
Miała racje cyganka, a ja kazałem oddać pięć złotych
1
Obroni karnego na 95%
0
De Jong kompromitacja
0
@ShawnC myslisz ze zolnierza do wojny to sie tydzien szkoli? Czy chodzi Ci o mieso armatnie co sie samo wybije brakiem doswiadczenia?
0
@michal26 F35 sa srednie (dla nas) z dwoch powodow. Pomimo 16 lat od wypuszczenia nadal je testuja i ulepszaja - wcisneliby nam szrot 2. Nie sprzedadza nam ich w „full opcji” tylko ogolocone - bo jest to nowa technologia. Wiec bez sensu. F16 daja rade
0
@Przemek2323 albo jestes RU trollem albo epitetem na literę „d” bo nie da się inaczej określic tego co ty piszesz
6
@gumaz zaraz mu wojska braknie xD
0
@KrystianR ostatnio podczas kurewnie dużej kolejki cena paliwa podskoczyła o 60gr. Ale ta barylka musiała zap****alać w ciągu tej godziny...
10
@KrystianR ale to paliwo jest drogie wlasnie przez tych debili xD
0
@DonMatteo901 polscy kopacze mogliby mieć i technologie z nasa a nie zmieni to nic. Nadal będą się kopać po czole :p
1
@Blanco16 nie. 225 byly 2 - ten zniszczony i drugi nieukończony. Lata aktywnie cały czas 124.