0

@michal26 ja tez sobie czasami mowilem ze wojna na pewno bedzie bo to najdluzszy okres w EU bez wojny. Czy to robi ze mnie znawce ze wrózę z fusów jak ten pseudo niepoważny polityk?

0

Komentarz usunięty

3

@Pogba xDDD
Boze najlepsze są kuce co bronią tego przygłupa. Kto gorszy oni czy on

12

@Ascend no ale wojny mialo nie byc. Co za przyglup XDDD

0

@masq cyganie to jedna sprawa. Traktor to zupelnie inna historia ale niewiadomo czy to nie jakas pomoc jak mieli cwiczenia rok temu czy jeszczr wczesniej

1

Bartra tak samo dobry w obronie i ataku xD

1

Bartra xddddd.

3

Trincao jest mega mierny

0

@Homeopata8989 gigachad

1

@Zielu2001 amerykanie kontrolują

2

Prawda to ze UEFA zerwala umowe z gazpromem?

0

@tristan87 To chyba ukrainski samolot

2

@Piernik tydzień bez prądu to jest zagłada w dzisiejszych czasach

20

@Bobo25 troche xd

0

@BombowiecKrawczyk w taktyce z reguły na jednego broniącego zolnierza liczy się minimum 3 atakujących. Taka „wewnetrzna” ciekawostka

0

@kaamil1910 to żes sie nasluzyl XDDDD porazka co Ty naskrobałes

0

@kaamil1910 słuzbe skrobania ziemniaków odbyłeś. Nie jednego takiego kozaka wojsko łamie jak zapałkę, a ty pewnie zmiotką operowałes na jednostce krulu swiata

2

@masq o ile Klitschkowie przeżyją i nie zostaną wrąbani do łagru to myślę że będzie mega antyputinowska polityka ma arenie międzynarodowej przez nich grana

25

Po co tankowac 400l paliwa i wyplacac kase z banku? To jest dzialanie przeciwko interesowi państwa

0

@Wilczeq to jest śmieszne i smutne, że Ci którzy wystąpili z UE mają największe jaja nakładać sankcje, a cała „wspólnota” jest zaniepokojona xd

0

@barcelonaLM



Ciekawe czy info z dupy czy kacapy jak zawsze najpierw robia potem myslą

8



Niekulawo

0

@Emhyr co oni sie uparli na tą 3 nad ranem

11

@hayek chłopok wole miec gospodarke z gówna podtrzymywaną kijkiem, niż powtórkę z rozrywki z 39-45’ i 50-80mln ofiar

3

Lata mijają, jak trzeba niemaszki piękne frazesy do kamer mówią o II wojnie swiatowej jak to ich nauczylo, ale jednak szwab szwabem zostanie i sie nie zmieni. Bardzo stracili w moich oczach

0

@barcelonaLM zrodlo niech chlop da

1

@sokot przejmują się tym tak samo jak opadem radioaktywnym który może przejść nad rosję w zaleznosci jak wiatr zawieje - kolokwialnie mówiąc a bialorus na pewno dotknie. To są psychopaci którzy widzą cel i nic wiecej

2

@osa91 nie ma zadnego znaczenia.. jej aktywowanie unicestwia wode pitna w europie srodkowej i zachodniej + promieniotworcza chmura pylow. Nie ma znaczenia. Dlugo nad tym myslales?

0

@Toretto no ale o tym mozna pisac i pisac, wiec wole Cie odeslac, to prócz tego co dostajesz za unikanie sluzby dowiesz sie wielu innych rzeczy…
Where problem

0

@Toretto znaczy nie wiem co Ci mam wytlumaczyc. Jakby rooskie napadły to zaczyna obowiązywać tzw prawo konfliktów zbrojnych które jest dostępne do przeczytania i tam masz wszystko co grozi i za co grozi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?