22

@AllBundy wszystkie ladne tajki mialy kiedys siura

4

@leviOsa wszystko

0

@Barca1992 nie moze go zwolnic tą ustawą tak czy siak wiec nic nie zrobi jezeli nie zrobil do tej pory

0

@Zoker Ale w ustawie tego nie ma. Nie lubie takiej dezinformacji. Tam jest ze bedzie mozna oddelegowac go w inne miejsce pracy co rozumiem stworzenie osobnego dzialu na firmie lub zdalna praca

0

@Barca1992 A ta ustawa przypadkiem nie mówi tylko o tym ze pracodawca bedzie mial prawo dowiedziec sie czy pracownik jest szczepiony czy nie? Ja tam nic o zwalnianiu nie doczytalem xd

1

@norbi77 niedlugo ide i wierze ze sie uda to ogarnac, bo procz wczorajszych objawow sie dzis pojawil ciagly lekki bol. Dziekuje za pomoc

0

@MarianoItalianoVero dzwonilem do kilku laryngologów jesli o to Ci chodzi i sam jestem w szoku jakie sa terminy. Do ogolnego chodze raz na 4 lata(powaznie) no i niestety nastal ten moment ;p

0

@Rothan1 Nie pamietasz nazwy kropli? Jutto ide do ogolnego ktory nawet jak cie boli stopa to daje ten sam antybiotyk co przy grypie… to go nakieruję :p

0

Zatkane ucho i ból tego płatka na zewnatrz. W srodku nic nie boli, tylko na zewnątrz i to nie cały czas ale przy dotykaniu. Dyskomfort przy gryzieniu? Pomysły?

Dla mądrusiów za 5zl - prywatny laryngolog na koniec lipca, na fundusz kwiecien maj wiec oszczędźcie sobie.

0

@kuz


Pamiętasz to? Albo kobyle caco hahah
To była sztuka tamtych czasów :p

7

O w mordę, to Tytanowy Janusz! Myślałem że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!

0

@magister97r co nie zmienia faktu ze stricte on takiego czegos nie powiedzial i dla mnie to jest manipulacja lekka

2

@doc wyglada praktycznie jak Neymar ogolony na lyso

A moze polaczenie Neymara z 2pac’iem xD

1

@barcelonaLM te bałwany komunistyczne nigdy się nie nauczą. Wielcy historycy a żadnych wniosków z przeszłości nie wyciągają

1

@Seba_89_ o gdzie prezes AZ tak mowi?

0

@amanter z dembele za to mozna walczyć o środkowy sektor łóżek szpitalnych

2

@Kgorecki2500 jak ktoś z PISU moze pisac o zubożeniu polaków i uczynieniu naszej gospodarki zakładnikiem kogokolwiek xD
Przeciez to wstydu trzeba nie miec

3

@Rewolucja123 wlasnie Ty tez byles wbilem na profil i troche humor sie poprawil bo duzo starej gwardii sie wykruszyło - a tak Ci na noc posłodzę :p

3

@Pawel13sz tez ale od cholery innych chłopaków zamilkło lub w ogóle konta pousuwali a po nazwach i bardzo dobrze pamietam z mega dawnych lat

4

Kurde, przeglądam komentarze sprzed dwóch lat i mam rozkmine co się podziało z chłopakami co mieli po kilkadziesiąt tys komentarzy i z dnia na dzień przestali pisać a konta istnieją. A czesto quality kontent dostarczali.



1

@BART97 jeżeli się dobrze przyjrzysz za jego plecami jest niezalożony spadochron dzięki ktoremu wyskoczył z samolotu na chwilę przed zdarzeniem

1

@Kacper1432 Oczywiście że jest omylny i jest hipokrytą, ja bez filmiku stanowskiego miałem to samo zdanie o tej sytuacji.
Ale tak jak pisałem, masz ewidentny problem ze zrozumieniem o co tutaj chodzi. Aż szkoda komentować

2

Komentarz usunięty

18

@Kacper1432 czy borek zorganizował galę której twarza został słowik? Albo wprowadził go do kanału sportowego? Albo komentatorki? Tu chodzi o promowanie przestępców - trzeba mieć whiskas zamiast mózgu żeby tego nie skumać

5

Ciekawe jakby najmanowi córke porwali gangsterzy dla okupu... Czy tez byłby taki sklonny do wybaczania?

2

@Damian11 wypowiedz się o przedsiębiorcach

17

Są już jakies analizy czy spadło zuzycie słodzonych rzeczy dzieki podatkowi?

0

@Azi czemu baby zawsze się drą jak małpy

1

@gumaz Analizując historie takich wypraw, powątpiewam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?