SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@AllBundy wszystkie ladne tajki mialy kiedys siura
4
@leviOsa wszystko
0
@Barca1992 nie moze go zwolnic tą ustawą tak czy siak wiec nic nie zrobi jezeli nie zrobil do tej pory
0
@Zoker Ale w ustawie tego nie ma. Nie lubie takiej dezinformacji. Tam jest ze bedzie mozna oddelegowac go w inne miejsce pracy co rozumiem stworzenie osobnego dzialu na firmie lub zdalna praca
0
@Barca1992 A ta ustawa przypadkiem nie mówi tylko o tym ze pracodawca bedzie mial prawo dowiedziec sie czy pracownik jest szczepiony czy nie? Ja tam nic o zwalnianiu nie doczytalem xd
1
@norbi77 niedlugo ide i wierze ze sie uda to ogarnac, bo procz wczorajszych objawow sie dzis pojawil ciagly lekki bol. Dziekuje za pomoc
0
@MarianoItalianoVero dzwonilem do kilku laryngologów jesli o to Ci chodzi i sam jestem w szoku jakie sa terminy. Do ogolnego chodze raz na 4 lata(powaznie) no i niestety nastal ten moment ;p
0
@Rothan1 Nie pamietasz nazwy kropli? Jutto ide do ogolnego ktory nawet jak cie boli stopa to daje ten sam antybiotyk co przy grypie… to go nakieruję :p
0
Zatkane ucho i ból tego płatka na zewnatrz. W srodku nic nie boli, tylko na zewnątrz i to nie cały czas ale przy dotykaniu. Dyskomfort przy gryzieniu? Pomysły?
Dla mądrusiów za 5zl - prywatny laryngolog na koniec lipca, na fundusz kwiecien maj wiec oszczędźcie sobie.
0
@kuz
Pamiętasz to? Albo kobyle caco hahah
To była sztuka tamtych czasów :p
7
O w mordę, to Tytanowy Janusz! Myślałem że on istnieje naprawdę, a to tylko legenda! Chodu!
0
@magister97r co nie zmienia faktu ze stricte on takiego czegos nie powiedzial i dla mnie to jest manipulacja lekka
0
@magister97r https://www.latimes.com/sports/lakers/story/2021-10-20/shaquille-oneal-says-lebron-james-greatest-ever-passes-kareem?_amp=true
Nic takiego nie powiedzial
2
@doc wyglada praktycznie jak Neymar ogolony na lyso
A moze polaczenie Neymara z 2pac’iem xD
1
@barcelonaLM te bałwany komunistyczne nigdy się nie nauczą. Wielcy historycy a żadnych wniosków z przeszłości nie wyciągają
1
@Seba_89_ o gdzie prezes AZ tak mowi?
0
@amanter z dembele za to mozna walczyć o środkowy sektor łóżek szpitalnych
2
@Kgorecki2500 jak ktoś z PISU moze pisac o zubożeniu polaków i uczynieniu naszej gospodarki zakładnikiem kogokolwiek xD
Przeciez to wstydu trzeba nie miec
3
@Rewolucja123 wlasnie Ty tez byles wbilem na profil i troche humor sie poprawil bo duzo starej gwardii sie wykruszyło - a tak Ci na noc posłodzę :p
3
@Pawel13sz tez ale od cholery innych chłopaków zamilkło lub w ogóle konta pousuwali a po nazwach i bardzo dobrze pamietam z mega dawnych lat
4
Kurde, przeglądam komentarze sprzed dwóch lat i mam rozkmine co się podziało z chłopakami co mieli po kilkadziesiąt tys komentarzy i z dnia na dzień przestali pisać a konta istnieją. A czesto quality kontent dostarczali.
1
@BART97 jeżeli się dobrze przyjrzysz za jego plecami jest niezalożony spadochron dzięki ktoremu wyskoczył z samolotu na chwilę przed zdarzeniem
1
@Kacper1432 Oczywiście że jest omylny i jest hipokrytą, ja bez filmiku stanowskiego miałem to samo zdanie o tej sytuacji.
Ale tak jak pisałem, masz ewidentny problem ze zrozumieniem o co tutaj chodzi. Aż szkoda komentować
2
Komentarz usunięty
18
@Kacper1432 czy borek zorganizował galę której twarza został słowik? Albo wprowadził go do kanału sportowego? Albo komentatorki? Tu chodzi o promowanie przestępców - trzeba mieć whiskas zamiast mózgu żeby tego nie skumać
5
Ciekawe jakby najmanowi córke porwali gangsterzy dla okupu... Czy tez byłby taki sklonny do wybaczania?
2
@Damian11 wypowiedz się o przedsiębiorcach
17
Są już jakies analizy czy spadło zuzycie słodzonych rzeczy dzieki podatkowi?
0
@Azi czemu baby zawsze się drą jak małpy
1
@gumaz Analizując historie takich wypraw, powątpiewam