6

I niech ktos powie ze to nie jest pod mercedesa robione

0

Była już odpowiedź od fcbarca.com dlaczego w tym roku czapeczek nie ma przy avkach?

0

Komentarz usunięty

0

@kiper09 wiesz co to racing line?

0

W której minucie meczu Dembele kontuzja?

0

@ranger3120 dużo ludzi w tym ja pisało ze Bombele tu nie pasuje stylem i że umiejętnosciami nie dorara Mbappe do pięt. Nie tylko się nie pomyliliśmy ale Bombel jeszcze pokazał arogancję, brak profesjonalizmu + doszły kontuzje.
Ale i tak zaraz napiszecie że „ooo eksperci z larambli zatrudnić was do barcy bla bla bla”.

0

@DonMatteo901 Michał, Niepij

0

@Persyfl ja nie pracuje na etacie a mimo wszystko płacę podatki. Nie da się cały czas lecieć na stracie/nie płacić dochodowego. Zrób to a Mr Fiskus przyjdzie szybciej niz zdążysz pierdnąć.

0

@Persyfl okrutnie duzo ludzi. U mnie w miescie w jednej firmie (tsk tylko jednej) taka pensje na etacie ma cos kolo 15-20osob. Kolejne 20 osob ma chyba z 17-25k kolejne kilkanascie powyzej 10. Podejrzewam ze z tych ludzi jest odprowadzane wiecej podatku niz z fizycznych ktorych jest chyba ponad 2 Tysiace (a rebours to pisze (; )

1

@Persyfl statystycznie najbogatsi płacà najwieksze podatki. Policz sobie skladki i podatki od 50tysiecy miesiecznie pracujsc na etacie, a od 4k.

Palnąłeś głupotę imo.

0

@Persyfl no nie trafiłeś, bo podatki placę horrendalne.
@czarek1988 generalnie skaczecie po tematach które mozna podpiąć pod covid jak zaby po lisciu, a przypomne ze nie ja zaczalem kwestie placenia skladek i podatkow. Wszystko rozchodzilo sie o odpowiedzialnosc spoleczną, a tutaj nadal nie macie ani argumentu ani nie potwierdzacie ze bawilibyście się w bozka kogo ratowac.

O tym przed czym chroni szczepionka… moze Ci jeszcze mam napisac ile to dwa plus dwa? Masz wszystko pod moim postem co mialem do powiedzenia.

0

@Fabik87 rozkminiam czemu akuart w szortach... w grudniu xD? Przecież zamiast gopru to tam śmieciarka powinna zostać wysłana

0

@norbi77 Wytłumaczyłem wyżej o jaką odpowiedzialność społeczną mi chodzi. Nie będę tu wklejał drugi raz tego co już napisałem.

1

@Azi ja pytam o taką konkretną i jej podobne sytuacje. Nie o przepychanki. Jak moralnie na to patrzą. Nosić w sobie monstera i umrzeć, czy urodzić coś co w sumie nie zyje bo mozg wylewa się do wód płodowych

0

@maroon całkowicie prywatna służba zdrowia = klęska
Niestety, bo i tak nie korzystam od lat z publicznych szpitali.

0

@Azi Ja Ci byku powiem tak, bo mi sie nie chce już w sumie odpisywać jako że ten temat i tak bardzo zboczył z torów.
Jak ktos chce się do czegoś przypier****ć to i tak to zrobi ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

0

@Sysia11 przypomina mi się jeden mem
-O jaki fajny piesek
>Te szczepionki to sterydy są i dopiero za kilka lat wyjdą możliwe powikłania
-o nie... jest upośledzony

0

@Azi Ok, bo widze że naprawdę we mnie nie wierzysz. Podsyłam gówno-źrodło, ale jednak; ze statystykami podanymi na mównicy, więc raczej nie oszukuje chłop.

https://pulsmedycyny.pl/ilu-zaszczepionych-zachorowalo-na-covid-19-ilu-bylo-w-szpitalu-a-ilu-zmarlo-sa-dane-mz-1134991

Jeżeli to nie wystarcza to wieczorkiem chętnie przysiądę i powklejam więcej nudnych artykułow z procentami.

0

@Azi tak jak odpisałem wyżej - wieczorem, bo jadę :)
@SelloutCrowd w sumie dzwońmy na 112, 997, 998, 999 - od tego są te numery żeby korzystać. A tez na tych darmozjadów płacę podatki! Co tam że ktoś inny bardziej potrzebuje się dodzwonić niż ja, przecież nie pogadam przez telefon z ciocią bo jestem taki antysystemowy.
Mam nadzieję że załapiesz.

1

@A_Gomesinho_21
/oh nie wierze że trzeba tłumaczyc jak krowie na rowie
1. Stworzyli szczepionkę która w warunkach laboratoryjnych działała tak jakby chcieli.
2. W międzyczasie wirus zmutował x razy
3. Szczepionka działa zgodnie z założeniem (czytaj niżej - specjalnie info dla Ciebie), jedynie nie chroni przed zarażaniem tak jakby chcieli.
4. Tak - lepiej się zaszczepić i nie umierać w męczarniach. Nie - szczepionka nie chroni przed zarażeniem.
To i tak jest win-win

Dotorło?

2

@A_Gomesinho_21 "Nie, z założenia osoby, które szczepimy nie zarażają, bo powinny być zdrowe."
z założenia; powinny - slowa klucze
ps. po tym jak już się ludzie zaczęli szczepić i miał okazję zbadać jak reaguje wirus na szczepionki zmienil interpretacje, także nadal nie rozumiem gdzie widzisz problem.

@Ojciec5tkidzieci na ten temat nie mam zdania. Ani mnie to nie grzeje ani nie ziębi. Jak to wprowadzą to się zaszczepię, jak nie to tez mam to w tyłku. Jak ktoś będzie kogoś karał więzieniem czy bił (jak w australii) to wtedy będę srogi co do tego.

2

@FC1899Barca O nie, telewizja i programy informacyjne dzialają tak samo jak działały od kilkudziesięciu lat - czyli każdy zaprasza każdego kto się wpisuje w narrację i każdy promuje swój punkt widzenia. Całe życie to kłamstwo

@A_Gomesinho_21 Na pewno bezpieczniejsze niż niezaszczepieni, a poza tym to chyba nikt nigdy nie powiedział że każdy będzie w 10000% bezpieczny i odporny. A jeżeli ktoś tak powiedział to mózgu nie ma.

0

@Maker0 Ok. Mam osobę która placiła składkę przez 40 lat i teraz się nie zaszczepiła, O NIE do tego samego oddziału trafia osoba która płaciła składkę przez 39 lat i się zaszczepiła, LUB trafiła tam osoba która się nie zaszczepiła bo jej na to nie pozwala stan zdrowia, LUB trafiła tam osoba która hmmm. miała wylew i potrzebuje respiratora. Mogliśmy tego uniknąć??? Kogo życie ratować? Będziesz bawił się w boga?

4

@Ojciec5tkidzieci odniosę sie tylko do ostatniego akapitu bo wcześniejsze mnie jakoś nie dotyczą. Dla mnie naukowiec/lekarz/laborant/zwał jak zwał; i jego słowo jest warte więcej, niż słowo Bosaka, Mentzena czy innego lekarza który został pozbawiony prawa do wykonywania zawodu, ew. została mu cofnięta licencja. Generalnie fajną rzeczą do zrobienia jest wejście na schoolara i poczytanie artykułów (oczywiście tych bardziej znanych ludzi z obydwu stron barykady). Dużo się wtedy człowiekowi zmienia w głowie.

1

@Barca1992 Zatem nie rozumiem przeciwwskazań do zaszczepienie się skoro nie masz obaw że coś Ci będzie. To tak jak lecąc do Afryki nie kwestionuję czy ich super szczepionka obroni mnie przed malarią, tak samo nie chcę się z naukowcami kłócić odnośnie tego czy szczepionki pomagają czy nie. Skoro mówią że pomagają to tak jest.

ps. My w Polsce nie potrafimy wybudować dobrze jednej autostrady a chcecie zrobić Orwella i jakimś cudem zmówić całe środowisko medyczne przeciwko obywatelom, aby wciskali kiczowatą szczepionkę? Prośba

1

@Zoker Jest takie powiedzenie chyba w socjologii czy tam prawie - nie pamiętam juz ze studiów. Ze wolnosc jednostki kończy się tam gdzie cierpi na tym grupa czy tam społeczeństwo - tak jak mówiłem nie pamiętam dokładnie. Nie będę głaskał po głowie ludzi którzy świadomie działają na szkodę innych - to sobie trzeba powiedzieć wprost. Poziom zagrożenia nie zależy kompletnie od niczego. Trochę tutaj się zachowam nie-naukowo, bo mam wiedzę uzyskaną z obserwacji mojego środowiska, ale ludzie którzy zdrowo sie odzywiają (poważnie zdrowo), uprawiają sport, biorą witaminy, badają się etc... po covidzie są wrakami "niedzielnych sportowców", płuca wysiadły etc. Z drugiej strony mam znajomych co mają dużą nadwagę, problemy z alkoholem i papierosami i substancjami wziewno-wdechowymi i im na przykład nie stało się nic.

1

@Barca1992 ale ja tez żyje normalnie, przechorowałem to bez szczepionki i prócz straty węchu i smaku (co było dośc uciążliwe) nic mi się nie stało. Mimo to się zaszczepiłem i jeszcze mi nie wyrosły ręce z pośladków.. w nocy też chyba nie świecę na zielono.

@ElPonczato Kurcze, nie chcę Cię obrazić ale w twoim przypadku to żadna szczepionka chyba już ani nie pomoże ani nie pogorszy. Polecam terapię

0

@Azi jak zatajane, jak wystarczy wejść nawet na pierwszy lepszy onet czy inne gówno żeby to znaleźć - przynajmniej ja nie mam problemu ze znalezieniem takich informacji

0

@Zoker No staram się nie narażać innych ludzi na np. brak miejsca w szpitalu przez to że tak jak Wy "wiem lepiej" niż gro naukowców, badaczy itd itd z całego świata

@ElPonczato umiesz rozwinąć myśl? Bo na chwile obecną to mi zaśmiecasz temaciq

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?