19

Czlowiek tyle lat kibicuje ale kazde zdjęcie Robercika w koszulce Barcelony to uczucie jakby brata na tym zdjęciu widział. Dawno nie czekałem tak na rozpoczęcie sezonu.

6

@Flyingbetoniarka o bogowie jakbym miał wszędzie szukać oszczędności i żyć w taki sposób to lifehack to byłaby lina i drzewo.

2

@SteuerFreiMoney nienawidze tego białego gowna

0

@cris2706 po co Ci tyle białka? Jak nie idziesz na sopot albo mr olimpia 1,5-2g na kg wystarczy w zupełności. Białka syntetyczne maja taka sama przyswajalnosc tak samo roslinne jak bialko zwierzęce. Jak nadupcasz fbw i tyle interwałów daj wiecej z tluszczu kalorii odejmujac tego bialka troche (bo serio duzo go masz na 77kg wagi) i wegli po treningu.

0

Dodzwonic sie do zus dla platnika a nie dla socjalisty ktory tylko pobiera zasiłki graniczy z cudem. Patologie istniejące w administracji tego kraju są nieskończone

1

od czego zaczęło się "guwniara z paletkom"?

0

@meteo100 @TheNekro94 @Rothan1
Dziekuje Panowie :)

0

Do Barcelony rozumiem trzeba być wyszczepionym na maxa, lub test? Nie ma kompletnego luzu z przylotem?

0

Puchar gampera 7 sierpnia czy cos sie moze zmienic jeszcze jakims cudem?

7

Trzeba być bezczelnym smietnikusem żeby móc mówić takie rzeczy wciąż

0

@Pilka_jest_okragla myślałem że korki sie bierze te które sie podobają (pomijając wygode gry) xD ale chyba sie starzeje

3

@AdamaTraore śmietnikusy pisowskie są tak bezczelne, że to przekracza granice absurdu

5

@Kgorecki2500 Poczekają sobie do 4 kwartału tego roku i niektórzy z nich nie będą musieli w ogóle pracować :) Chyba lewaki zapominają że rynek pracownika mija, jeżeli już nie minął więc mogą sobie szczekać.

ps. za przeproszeniem łby piszące o tym że bardziej efektywne jest pracowanie 5x6 czy jakieś 4x6 chyba w życiu w firmie produkcyjnej nie pracowali. 2 godziny mniej na produkcji jeżeli firma nie ma systemu zmianowego i nie może sobie pozwolić na zatrudnienie np. 20 osób zamiast 14 = zarżnięcie tej firmy.

3

@Chaoss monako powinno byc w pierwszej kolejnosci do wystrzelenia w komos. Gownotor nie odpowiadający dzisiejszym autom

2

@BartqRKO 6 pozycji zyskał, dobre tempo. Nie lubie go ale where problem? Osobiście głosowałem na kogoś innego ale ten wybór tez jest ok

0

@budel17 ale wiesz że tor nie składa się tylko z jednej prostej? To nie jest drag race.

0

@budel17 To jest bardzo dużo przy tych prędkościach i nie wiem nawet jak jak mam to uargumentować bo to jest proste jak 2+2

0

@budel17 co xD 10kmh przy 337 redbulla a 347 alpine to nie jest duzo? Co ja przeczytałem

0

@Arkon pare ładnych lat temu miało to jakikolwiek procent szans na powodzenie, obecnie to by było gaszenie pożaru ropą

0

@AxelF konwencja rozmowy była że prócz ograniczenia co stoi na przeszkodzie, ale widzę że zbyt skomplikowany proces myślowy by musiał zajść

3

@MesQueUnClub_87 still, najbezpieczniej wedlug takiej logiki nie jezdzic

Ps. Nie mozesz podjac Ty decyzji ze jedziesz wolniej nawet jak masz ograniczenie do 120kmh np? Jak sie czujesz bezpieczniej przy 40 to tyle jedz, nie trzeba wszystkiego przepisami regulowac i wylaczac myslenie u kierowcow

5

@pt9 to poza zabudowanym niech pieszy czy rowerzysta będzie ubrany w kamizelkę odblaskową + nosi ze sobą coś co świeci typu latarka z barwami biały i czerwony.

@MesQueUnClub_87 wychodząc z tego założenia lepiej siedźmy w domu bo elementy tzw. złomu kosmicznego nas walną w głowę i umrzemy. Miałem kiedyś i sarny i dziki i inne puszyste króliczki które wybiegały mi przed maskę i na szczęście do tej pory żadnego nie trafiłem. Potrafię tą samą drogą w dzień jechać dużo ponad limitem by potem wracając nią jak jest ciemno jechać 20 pod limitem - to się nazywa instynkt samozachowawczy i myślenie na drodze żeby się własnie takim łosiem czy jeleniem nie zabić, lub nie zabić kogoś - często nieoświetlonego.

20

@pt9 A co stoi na przeszkodzie żeby przy drzewach polach i rowach grzać 100 lub więcej? Jezeli nie ma tam ludzi bo nie jest to obszar zabudowany to w czym problem?

1

i walic ten liverpool hehehe

1

oby liverpool sie na głupi ryj wywalił

2

Hamilton gigachad mimo że nie jestem fanem. DOTD

3

@BART97 to się chyba zdziwisz że się wokół tylu zakręcą :p Ja tam im życzę 2-3% - dobrze ze ich tyle jest i niech tak zostanie

0

@BART97 takie wyniki w sondażach to jest 2-3% w wyborach xD

0

@taris /oh no nie popisali się dokładając taki bullshit do zestawu

0

Podlaczylem monitor displayportem i powinno byc 240hz a maksymalnie ustawienia w nvidii pozwalaja mi na ustawienie 165hz. Pomysly? LG dalo za slaby kabel do monitora?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?