0

@Karzel Jak chcesz wziąć za mordę nauczycieli? Jak masz cudowny pomysł na zwiększenie poziomu nauczania poprzez pozostawienie tych samych pensji w zawodzie w którym jednak trzeba coś wiedzieć na temat na który prowadzi się zajęcia, to myslę że powinieneś założyć partię lub stowarzyszenie i agitować tym pomysłem.

0

@Explode nie kilku znajomych, tylko około 150 nauczycieli z którymi mam kontakt bezpośredni lub pośredni. Na razie jedynym który się ośmieszył jesteś Ty, bo wywaliłeś mi stronke z korepetycjami i co Ty chcesz żebym zobaczył XD? Że ktoś ogłasza że da korepetycje? No zwaliłeś mnie z nóg, naprawdę. Poziom zarobków wnioskuję ze średniej i z mediany która jest powszechnie znana, no ale zaraz powiesz że ktoś się nie rozlicza, lub rozlicza się jako osobna jdg i pogadane. Uroiłeś sobie w głowie że nauczyciele mają niewiadomo ile kasy, a mogę tylko podejrzewać że znasz z pięciu nauczycieli, może dwóch z nich udziela korków i przypisujesz to pozostałej grupie w tym kraju.

ps. nie musze płakać, bo nie pracuje jako nauczyciel i sobie żyję dobrze, ale mam w rodzinie i przez to wśród znajomych bliższych i dalszych nauczycieli, więc mogę podejrzewać że wiem trochę więcej o temacie niż Ty i większość znawców, którzy się naczytają gówna w internecie lub naoglądają filmików pseudo mędrców na yt.

2

@Explode to teraz daj linka z wykresem ile osób faktycznie zrealizowało korepetycję. Bo ja sobie mogę wystawić na ogłoszeniu trampki z targu za 500 tysięcy, ale to nie znaczy że te trampki sprzedałem lub kiedykolwiek sprzedam :)
ps. warto wejść w "Ogłoszenia uczniów" 144 ogłoszenia z czego sporo jest że szkoła kogoś szuka, lub dorosły kogoś szuka - bo nie wiem czy wiesz, dorośli też chodzą na korepetycje. np z języka hiszpańskiego, angielskiego etc. Nie wiem czy wiesz, ale studenci prywatnych uczelni medycznych chodzą na chemie, biologie, matmę. Nie wiem czy wiesz, ale studencie np. lotnictwa chodza na korki z matmy i fizyki. Rozumiem że te super prywatne uczelnie, szkoły etc są po prostu do wyj*bania, bo ich studenciaki muszą chodzić na korepetycje? A dorośli ludzie rozumiem pod ścianę i 9 gram odżywki ołowiowej w potylicę za to że się uczą.
Wasze wąskie patrzenie na świat i wypowiadanie się na tematy na które się nie ma pojęcia, albo nie chce się na nie spojrzeć szerzej niszczy mi głowę i aż żałuję że poświęciłem te 3 minuty na napisanie tych 2 odpowiedzi.

2

@Explode no nie moge ze śmiechu, skąd Wy bierzecie te mityczne korepetycje xDDD Oczywiście że niektórzy nauczyciele ich udzielają, ale still nie widzę po znajomych żeby zapier*alali Mercami w S'ce i jeździli na Madagaskar na wakcje.
Naprawdę uważasz że szkoły prywatne są w stanie:
a) zapewnić obłożenie na ilość uczniów
b) dać nauczycielowi 15-30k miesięcznie?

To chyba jesteś niepoważny.

3

@zenoowity właśnie przeczytałem, że ta z insta to nie jest dupa Pique, więc mylisz się raczej + nawet jeżeli to byłaby ona to i tak lepsza od Shak. Patrzmy na to pod kątem natury - młoda, jędrna, energniczna, bez rozstępów, zmarszczek, celulitów, bez urodzonych dzieci itd + dużo młodsza od niego

6

@NaFazieHitman nie no, fajna dupka jest co Ty gadasz i młodsza od niego chyba z 12 lat

0

@avanes no fb i insta to ścieki. Rzeczy których nie chcesz widziec i nie obserwujesz sie pojawiają, a te które chcesz - nie.

1

@hayek no sie Robercik nie popisuje z tymi sarmami i szkoda ze KS nie wgłebił sie w temat i tera jest gnój w necie. Chociaz dzisiejsze czasy pokazuja ze niewazne jak wazne zeby mowili, wiec raczej nie straca wiele na tym

1

Frankie come to Besiktas!!!

0

@Emhyr panie Emhyrze nieeeeeeeee

0

@pioz123 tak .

0

@rayqi panie bozu prosze o litosc :pepegapray:

0

@rayqi ja bez rabatów i bez karnetów na trybunie zachodniej kupiłem, losówka - może będzie psg barca albo real więc nie trace. Jedynie zbóldupie jak bedzie milan, juve albo chelsea xd

0

@Roafson24 ja kupiłem bez rabatów, ale faktycznie to jest na 3 mecze lol. Ja za wejściówki na mecze Barcy z ogórami płaciłem więcej od meczu niż tu za 3 mecze xD stonks

0

Te bilety na 3 mecze shakhtara poważnie są takie tanie, czy to cena za 1 mecz?

0

@Sysia11 wymień tych sporo lepszych zawodników na ŚPD

0

Czy tylko mi sie pierdzieli przesuwanie strony w dół na telefonie?

7

@Wossi61FCB oj myśle że byś się zdziwił :P

1

@PatrychoO gdzie to masz? NA oficjalnej stronie domowa nadal nie ma a juz bym brał

8

@Kamilos84 nasz polak rodak husaria nie tylko daje usmiechy golami i asystami, ale i pieniadze do portfela. Wielki człowiek, polak, piłkarz, biznesmen i filantrop

0

Jak się Wam dziś podobał Balde :)?

0

Jak dziś znów bez bramek albo na dziure to bedzie magik

0

co śpiewają kibice newcastle? bo ciary idą

0

@MrPGG nie no tyle to nie

3

To viaplay to jest jakiś shit do kwadratu

1

@Pawel13sz no sam bym chciał właśnie sobie przypomnieć :)

0

Są tutaj osoby które zajmują się oglądaniem ligi brazylijskiej? Jestem ciekawy czy są tam jakieś diamenty (ale naprawdę diamenty) pokroju Neymara? Wiem że z 10 lat temu była tu osoba co opisywała piłkarzy z ligi brazylijskiej, ale jak każdy kto pisał tu jakościowe posty - przepadł.

0

@Pawlak1992 ciężko się nie zgodzić, te walki wagi cięzkiej kiedyś oglądało się z rumieńcami a tera to gówno z ostrą grzybicą.

3

@Kamiloza91 ???????

1

@talizmo Hmmm a może to po prostu opinie róznych osob? Nieee… nie moze byc. Na tej stronie jest tylko jeden uzytkownik poza Tobą i mna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?