0

@Janas11224 tak jak frenkiego nie lubie tak w tym meczu nie ma sie do czego przywalic u niego

0

@The Game 10 tak, nie wiem co jest niezrozumiałego. Obrona gra bardzo dobrze, pomocnicy tez robią co do nich nalezy. To ze depay chodzi zamiast biegac a ferran to po prostu ferran to co poradzić mozna? Brakuje kropki nad i

0

Ale wy tu juz na tej rambli przeginacie. Wyglądamy dobrze jako zespół, ale szwankuje gra indywidualna Torresa, ciàgle bycie spoznionym przez Depaya i Rafinha który sie zastanawia czy wyłączył żelazko. Jest generalnie ok prócz tych gosci

0

Depay??????? Co ty robisz ziomie

2

Jak to jest faul dla cadizu?

0

TORRES!!!!! co ty kur robisz

0

Nie no pany, takie sie wykorzystuje kurła

0

Torres to jest jedno wielkie XD

0

Torres i Depay zawsze są jeden ruch do tyłu. Ehhh

0

@hyzar tak tbh nie dalo sie przewidziec ze z 20 druzyna ligi 3 dni przed pojedynkiem z bayernem wyjdzie rezerwa.. kto mogl sie spodziewac

1

@bartas97 odklejaja sie chlopy

0

Do Casemiro, Gutiego, Viniego i wielu wielu innych dopisuje Mbappe - jak patrze na jego łeb to mi sie agresja włącza

0

@Image


Oby

1

@takisobiektos próbowałem tak do tego podchodzić i wytrzymałem miesiąc - nie potrafie tego ogłądać :p a jak jeszcze widzę łysawych przygłupów z browarem co klną, wyzywają, chcą się tłuc i np tak jak dzis wywieszają jakieś banery PDW DZIOBAK to juz w ogole rzygam

2

Po co oglądać polską lige? Ultra syf z ultra drewniakami co wyglądają jakby ich wczoraj oderwali od pługa. Dla beki kumam, ale szukać tam czegoś więcej to kompletnie nie kumam

1

Kuciak co za łeb xD

0

Czo to rayo wtf

2

Czemu został olany brak powrotu roberto gdy akcja bramkowa szła jego stroną i mieli autostradkę? Spozniony mega byl

5

@Kitek1640 a był tam taki Paweł jeszcze?

1

@FCB24 moze po prostu mają wyniki i analizy czytalnosci artykułow o siatkowce i stwierdzili ze nikt tego nie czyta bo to nuda? Przeciez to jest nastawione na zarabianie a nie jakies zlote serce dziennikarstwa sportowego.

1

@Cvzx oczywiście że super!

2

kupiłem piwo tyskie w butelce
panowie nie jest dobrze... nie jest też źle.. powiedziałbym że jest średnio

13

Mój stary miał nową kobietę, i mówił mi że jest w porządku

0

@Toretto jak mecz na CN to nikt ci tego nawet nie sprawdza :p

5

Gdzie ten związek psów piłkarski co sie sapał do nas że De Jonga chcielismy wypchnac i Martina?

0

@Mads a to oczywiscie ze zaebanie komuś wlasnosci z podwórka jest słabe, ale jako ze jestem w temacie cenowym to sie uśmiechąłem po prostu :p

1

@Mads 100pln kazda? To co Ty pustaki na eurowkach dostajesz? :p Paleta przemyslowa lub typowo budowlana pod pustaki to jest nowa po 30- 70zł brutto.

0

Panie Perezie i Panie Laporta - króciutko z tym psem jechać trzeba

2

@NaFazieHitman Oglądałeś, miał swoje momenty ofensywne ale w defensywie patologia. A w głownej mierze za to się rozlicza obrońcow. Alba w ataku i rozegraniu też był bardzo aktywny więc where problem.

0

Beka z ocen od uzytkownikow xD Alba który grał solidny mecz 5,5 Roberto który w duzej części zawalił gola bo sobie na piechote wracał i na jego stronie była dziura 6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?