SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar dobra, po tym co napisales odpuszczam. Z sajko maxa nie wygra sie tak jak z sajko hamiltona. Elo
0
@koziar widzisz, podajesz to co Ci pasuje pod teze, zobacz sobie myszko początek sezonu i dominujące teamy
https://www.f1cfa.com/podiums.asp
Perez przed albo po monako zaczal narzekac na to ze rbr idzie full max. Tutaj caly czas jest Max/Lec/Sainz/Per wiec jezeli to wg Ciebie nie jest dominacja pokroju merca to jestes hipokryta
2
@koziar przecież Perez dojezdzal cały czas w top3, odkąd poszli w full setup pod Maxa to sie posypalo. O czym ty w ogole piszesz xD. O ferrari to nawet nie piszmy bo oni są zartem i nie sa miarodajni
8
@mekston zabawny jest trend tutaj na stronie, w ktorym mimo wszystko próbujecie pokazać jak to max wszystko wyciąga nawet jak niby kros ma lepszy bolid (mimo ze teraz nikt nie ma lepszego od RBR), ale jak oponiarz wygrywał to tam nie on wyciągał, tylko bolid był samograjem. Fenomenalny zawsze jest ból anusa jesli przychodzi słabszy okres GOAT’ów - czy to Messi, Brady, Jordan, Hamilton etc…
0
@BaroPodertos oczywiscie ze tak, ale wszyscy pisza ze max ma tempo - a ja przekornie ze to bolid ma tempo a nie max :)
1
Jakby to fani Maxa o oponiarzu napisali - Max ma bolid który sam wygrywa wyścigi
0
@MesQueUnClub96 jak nie, jak na kazdym kolku odrabia xD
2
Rapha nie powinien podchodzic w ogole do wolnych
0
Czego lewy nie ehhh
2
@Fetta co? wszystko czyszci
0
@John_Doe "ale to nie winna tych krajów, tylko nasza." machanie szabelka do poteg nie zmieni diametralnie postrzegania polski miedzynarodowo, a moze tylko pogorszyc temat :]
0
@Encore rozdupcyli mu zabawke odkąd poszli w full ustawienia pod Maxa. Szkoda chłopa bo kozacko sobie radził w równym bolidzie
0
@Fabik87 literalnie w odleglosci 100 metrów od rynku są fontanny, drzewa park i inne bzdety bullshiety i obce planety
1
Wieśniaki z holandii
0
@John_Doe kiedy niemcy francja i wb dogadaly sie odnosnie reparacji? 1920? Dziekuje za uwage, pewnie dlatego splacali w 2010 - jestes pieprzonym populistą. Reparacji za 2 wojnę francja wb nie dostali w sumie tak jak polska zeby nie rozlozyc do konca niemiec na lopatki.
„Ostatnia rata odszkodowań w wysokości 70 mln euro została przekazana Wielkiej Brytanii i Francji w 2010 roku - 92 lata po zakończeniu wojny.”
Tak, zydzi dla mnie tez odlatują w kosmos ze swoimi dziwnymi pomyslami i moge byc kim chcesz pisząc to.
„W kwestii słynnych stosunków międzynarodowych. Według mnie bardziej się szanuje osoby, która broni własnego interesu niż takiej, która od razu ugina przed kimś kark. ”
No widzisz, moze tak to działa jak karku nie ugina USA TURCJA CHINY ROSJA NIEMCY w nie polska ktora jest w porownaniu do tych krajów pyłkiem.
0
@koziar wygrywać trzea umić
4
Don Diego prze zabijaka jest
1
@Wilczeq Żyj dalej przeszłością typie, z pisem se możesz piątkę przybić - oni tez lubią wracać do tego co było 100-50-20 lat i albo reaktywować nam wrogów, albo stwierdzać że my to kozaki i z każdym sobie poradzimy w boju i bez każdego gospodarczo. Pozdro z takim podejściem, oby was było jak najmniej
#edit
czy Ty wyżej napisałeś że my niemcy militarnie przewyższamy xD? Czy ja ku**a śnię? Błagam - wytłumacz mi w jaki sposób
1
@Hosh "W ogóle uważam za niezbyt mądre machanie szabelką do największego partnera handlowego, gdy na wschodzie czeka imperialista, który jawnie mówi o tym, że niepodległa Polska jest im nie na rękę."
Najważniejsza część tego co napisałeś. To trzeba głośno cały czas mówić, bo ludzie chyba naprawdę mają urojone że bez niemiec my w dzisiejszym świecie mamy rację bytu.
1
@John_Doe Jak słyszę o tych reparacjach to rzygam i się śmieje. Nie - to nie jest proniemiecki mindset, po prostu zdrowi psychicznie ludzie żyją teraźniejszością (jakkolwiek to nie brzmi w tym kontekście, ale na próby dopominania się o swoje jest troche za późno) to raz, a dwa nie łudzą się że dokona się niemożliwego przy tym psując (i tak juz bardzo nadszarpnięte) stosunki międzynarodowe.
1
@Emhyr to jest 4 mecz, najpierw to niech oni się zgrają. Na rotacje będzie czas.
1
@Emhyr jezeli byłby taki skład to troche chamówa w stosunku Erica.
0
@PatrychoO @kuz
Ale mieliscie racje, bomba niespodzianka jak uj..
i mógłbym tylko rzec - „a nie mówiłem?”
0
@Kgorecki2500 W tym roku miał bardzo dobre info - trzeba to oddać. Ale ostatnie 3 okienka przed tym to było pośmiewisko, bo strzelał nazwiskami i nic nie trafiał - tutaj użytkownicy mieli z niego wyborną beke. Ja go szanuję za usługę/produkt jaką oferuje, to jaką ma sieć swoich naganiaczy którzy śledzą itd. ale dzisiaj już tyle razy przestrzelał z info, zmieniał zdanie itd że aż śmiesznie się czyta ekstazę która tutaj na LR jest uskuteczniona.
0
@kuz Dziwię się bo ja kompletnie bez emocji do tego podchodze, no ale to ja więc może mam zakrzywione spojrzenie na sytuację
@PatrychoO Przeczytaj to jeszcze raz co napisałem.
Nadal uważam że nikt nie przyjdzie, ALE JEŻELI JUŻ ktoś miałby jakimś cudem przyjść to życzę nam (i Tobie szczególnie funu ze mnie) żeby to nie był jakiś jacek czy placek a kozak.
To było tak proste
0
@kuz Przeszkadza mi wrzucanie 3 takich samych tweetów pod rząd od jednego użytkownika tej strony, który cytuje Romero.
@PatrychoO jeżeli już ktoś przyjdzie, to trzymam kciuki żebyś mógł się ze mnie śmiać jak to będzie jakiś Messi czy Bilva, bo jak Fekir czy inny placek to nawet się nie fatyguj bo dla mnie to nie jest !ojo !ojo !ojo BOMBAZO
2
Nikt nie przyjdzie, ale Romero widzę doskonała egzekucja planu na jak najwyższe wyniki oglądalności w ostatni dzień. Nawet tutaj gracie pod to jak wam zagra co 5 minut wrzucajac tweety o nim.
19
@Nope „lepszego” dx
0
@DonMatteo901 Bartomeu w Afganistanie miałby uciete stopy a kozy wlokłyby go przez wieś. Tfu na frajera
0
Strona sie automatycznie odswieza i przewija na gore. Wtf!!!???