SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Sonia17 wszystko sam, Barcelona jest ultra prosta, ogarnięcie biletów, meczu, stadionu jest ultra proste, ogarnięcie spanka również
1
@Encore to są przejaja jakie tam kwoty są wydawane. Kompletny odstrzał
2
@ArterkHD https://allegro.pl/oferta/now-foods-special-two-240-kompleks-witamin-zdrowie-12324227754?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=wybrane&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_zdrowie_hb_health_pla_ss&ev_adgr=Health&ev_campaign_id=14411909003&gclid=Cj0KCQjwn4qWBhCvARIsAFNAMiivwkF7bIwMZ5uLGXta423UtJKBH5-Tf1cXAZopu85C0kS9c4iKYLEaAnx-EALw_wcB
nie ma lepszego na rynku
0
@tristan87 Panie Joanie nieeeeee!!!!
1
@cules100pro chrono24
16
@peetwithbarca malo? Zdarzalo sie ba takich meczach 50-60k
30
@Deeespacito za darmo tam nie pracuja
0
To niezle 9:0 XDDD
1
@ProMILs teren zabudowany w środku łąk gdzie dosłownie jest jeden dom i jedna droga podporządkowana to w tym kraju standard. Debilom którzy budują się koło DK lub DW i narzekają że ludzie jeżdzą 90kmh i trzeba wstawic znaki powinni byc kasowani do spodu.
1
@Kessie ale to dwoch innych dziennikarzy, a kazdy dziennikarz ma inny poglad na swiat - na tym polega poniekad dziennikarstwo. Where problem
2
Publicznosc tego fame mma to jakies psy, jak sie dzieja fajne rzeczy to cisza a tylko jak jakies toxic gowno sie dzieje to sie jaraja. Duma narodu, przyszlosc tego kraju.
1
@Ali094 no tak, dlatego 3/4 klubow co proobilo transfery ma problemy z rejestracją. Gosc jest debilem i kazdy na tym cierpi - nie tylko my
3
@karieraFCB2 sory ze to napisze - wszyscy wielcy kibice klubu, ale jak przychodzi zaplacic za koszulke pieniadze ktore po częsci trafią do kasy klubu to lepiej okraść i kupic od chinola xD Po co Ci w takim razie ta koszulka jak nie wspierasz klubu w żaden sposób? Do flexu?
0
Wyrabiał ktoś certfikat motorowodny ISSA? Prosze o wiadomosc na priv
1
@Mario96w no na real i lipsk pewnie się pójdzie, ale celtic to ogóry teraz to szkoda czasu chyba na to tracić
0
gdzie można kupić bilety na pilzno???
1
@neeed giovanni giorgio
1
Ten dziadek w pinglach to mnie tak wpienia że koniec. Nie moge na niego patrzeć przy okazji tych losowań
0
Nawet Kahn skisnął
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Explode ale ja nie mam bólu tyłka, ja tylko piszę że pier*olisz głupoty a nie masz wiedzy. To są dwie różne rzeczy :)
0
Co oni powiedzieli w tym eleven. Zubizaretta dobrze spisywał się w roli dyrektora sportowego? Ludzie litości, wszystko ma swoje granice
0
@Explode no akurat nie wyssałem z palca, ale cała ta dyskusja pokazała mi tylko że takie jednostki jak Ty mają najwięcej do powiedzenia, gdzie są w takiej pozycji i mają tak powierzchowną wiedzę na temat tego zawodu że powinny mieć najmniej.
0
@Explode no tak wszyscy udzielają korepetycji zarabiając kupe kasy i nie potrafią uczyć (w ogóle cudowne rozumowanie z twojej strony jak tak teraz napisałem w jednym zdaniu to co uważasz o nauczycielach).
0
@pax wolałbyś żeby Auba został (podejrzewam że - niestety imo - odejdzie) czy żeby odszedł? Jak go widzisz generalnie w perspektywie tego sezonu?
1
@Explode naprawdę przydadzą Ci się korki z j. polskiego. Dwa razy już pisałem, że oni pracują po 40h, lub nawet ponad to. Jeżeli nie w samej szkole tyle, to tzw. praca po pracy pochłania nawet więcej niż te typowe 40 godzin pracy, a nikt im za to nie płaci :)
1
@Explode "nauczyciel nie pracuje po 40h"
i jak z Tobą rozmawiać jak nie masz pojęcia o czym piszesz?
"jak coś zawsze możesz dorobić np na korkach."
ale ja nie chce na korkach, chce w pracy - po to sie w niej zatrudniłem XD a moim szefem jest dyrektor, który podlega pod gminę/starostwo więc podlega teoretycznie pod państwo, także moja prośba o podwyżkę służy do podcierania sobie dupy - nie to co u prywatnego przedsiębiorcy.
"a więcej wolnego(świeta takie jak dzień nauczyciela, okres świateczny w grudniu i styczniu, ferie, święta wielkanocne i wakacje)."
dzień nauczyciela jest wolny? ftw xD
heloł - w ferie się pracuje też, święta wielkanocne? Przecież wtedy kiedy są święta nie pracują wszyscy, nie tylko Ci niesamowici nauczyciele (ba - nawet kierowcy ciężarówek w dużej większości zjeżdżają na bazy na święta i nie masz bułek szynki itp...)
ps. mam nadzieję że wiesz co się dzieje z pensją nauczyciela jak chce wziąć wolne, albo L4 w czasie szkoły? Więc w sumie można uznać że wakacje to trochę taka rekompensata za to że nie mogą mieć urlopu bez uwalenia dużej części pensji w ciągu roku szkolnego.
Wątpię żeby naczuciele zgodzili sie na pracę 40h w tygodniu i dodatkowo mieliby tylko te 26 dni urlopu(i to nie wszyscy).
no to widzisz, wątpisz i się mylisz kolego :)
1
@Explode widzisz, Ty nie rozumiesz że jak każdy zacznie zmieniać pracę bo mu zarobki nie pasują, to swojego noworola będziesz musiał uczyć sam i kanapki w maku też sam podsmażać, więc myśl bardziej globalnie niż jak jakaś ciemnota. Poza tym, Ty chyba nadal nie rozumiesz że nauczyciel to mimo wszystko odpowiedzialnośc i praca w tygodniu dużo ponad wasze mityczne 20 godzin tygodniowo, więc nie kumam czemu ma dostawać kasę mniejszą niż Pani na kasie w sklepie. To jest praca państwowa i jak Państwo chce mieć rozgarniętych ludzi którzy budują ten kraj, to powinno w to inwestować a nie traktować nauczycieli jako koszt, bo to jest płytkie - ale czytając to co piszesz to w ogóle się nie dziwie że jest tutaj jak jest.
Ps.
mediana zarobków nauczyciela jest zbliżona lub niższa od mediany zarobków stolarza, magazyniera i dogania ich ładowacz ręczny (śmieciarz) mam nadzieję, że rozumiesz o czym tutaj piszemy.
1
@MysticCat o tak, źle płatne? To nie miejmy ŻADNEGO nauczyciela w tym kraju, albo samych ogórków którzy nie potrafią niczego nauczyć. Mała pensja na kasie? Po co nam kasjerki. Mała pensja na śmieciarce? Umrzyjmy w śmieciach - to tak już a'rebours odnośnie waszego debilnego pisania.
"Jeśli ktoś jest nauczycielem to znaczy ze zaakceptował stawki i warunki pracy jakie panują w zawodzie przed pójściem na studia które umożliwiają mu te prace."
oooo mądrości z przedszkola
A co jak ktoś pensje ustalał np 20 lat temu, miał podwyżki i doszedł do magicznej kwoty np. 3500-4000 tys. a teraz przyjebała inflacja 20%. Rozumiem że mógł przewidzieć inflację, albo zawsze może prowadzić korki (xD).
"O ironio w szkole trzeba było się przyłożyć i zostać w życiu kimś innym po prostu"
/oh to jest takie sranie w banie że aż nie mogę wytrzymać. Mamy mieć samych prezesów banków, czy architektów? Nie dociera do twojej głowy to, że ktoś może lubić ten zawód i chciał być nauczycielem zawsze, ale to nie znaczy że ma tą pracę wykonywać charytatywnie?
Osoba którą znam, w szkole uczyła się znakomicie, skończyła studium, studia jedne i drugie (bo chciała się rozwijać, a nie byleby mieć), rozwija się cały czas, dowiaduje nowych rzeczy, jest z wszystkim na bieżąco i zarabia śmieszne pieniądze jak dla mnie
ja - moja średnia ze szkoły powyżej gimnazjum to okolice 4.0, wybierałem siłownie zamiast nauki, granie na komputerze zamiast odrabiania lekcji - generalnie nie chciało mi się "przyłożyć". Mam miesiące lepsze niż nauczyciel zarobki roczne, a jestem w polsce a nie zagranico.
Więc argument o przykładaniu i mysleniu jest z dupy, szczególnie jeśli chodzi o zawód nauczyciela bez którego mimo wszystko to Państwo by się rozsypało, a jeżeli myślisz że by się nie rozsypało, to mózgu i wyobraźni nie masz i szkoda tracić czas na wyjaśnianie.
Jesteście śmieszni, jeżeli macie powyżej 18 lat i to jest wasz sposób myślenie to nie wiem czy się śmiać, czy współczuć.
0
@Explode Przeczytałeś i obejrzałeś to w ogóle?
W programie "Uwaga" babka uczy chłopa, który nie ma 10 lat tylko jest grubo po 20 - to odnośnie tego co pisałem wyżej, po drugie artykuł jest z okresu pandemii więc ciężko żeby nie było braków - "Widać, że problemy mają i młodsi, i starsi uczniowie. Nawet ci najlepsi, najbystrzejsi uczniowie opuścili się w nauce, bo odzwyczaili się od systematyczności i myślenia"
Serio, czytałeś to w ogóle XDDDD?? Sam się zaorałeś, ten artykuł pokazuje że muszą dawać korki bo pensja nauczyciela to gówno z ostrą grzybicą - ba, przez to że jest do dupy płatna musiały odejśc z pracy + nie każdy musi chodzić na te korki, a jeżeli musi to nie musi wybierać najdroższych.
"Kilka lat temu zrezygnowała z pracy w szkole, aby uczyć prywatnie."
"Od dziecka chciałam być nauczycielem. Ze szkoły odeszłam po części ze względów finansowych. Jestem w stanie zarobić więcej, pracując tyle samo. Pracuję z pasją, traktuję swoją pracę jako misję. Z jednej strony fajnie jest dobrze zarabiać, z drugiej szkoda mi osób, których nie stać na korepetycje, a z trzeciej wiem, że świata nie zbawię, bo to nie jest moja rola"
"Nie wszyscy muszą chodzić do dobrych korepetytorów, bo nie wszyscy mają ten sam cel. Jeżeli potrzebujemy korepetytora, który ma pomóc nam w konkretnym zadaniu lub jego pomoc jest okazjonalna, to nie będzie kosztować to dużo. Jeżeli jednak potrzebujemy korepetytora, który w krótkim czasie „wykręci” z nami bardzo dobry wynik, który pozwoli nam zmienić życie i budżet, to warto w takiego korepetytora zainwestować"
Polecam - wejdź może na stronę o korepetycjach którą podałeś i zapisz się na korki z polskiego, może jakaś Pani od polskiego co kasuje miliony nauczy Cię czytania ze zrozumieniem.
ps. gdzie widzisz nauczyciela który każe komuś przepisywać coś z podręcznika? Jeżeli jesteś uczniem, to to zgłoś, a jak jesteś rodzicem, to też możesz to zgłosić lub zwrócić uwagę.
ps. nadal czekam na wspaniały pomysł który rozwiąże problem nauczania i który zmieni system. Jakbyś weryfikował czy ktoś się nadaje do zawodu nauczyciela czy nie. Czy powinien zarabiać więcej czy nie powinien w ogóle pracować? Potrafisz na to przedstawić pomysł, czy rzucasz tylko sloganami które nie są dostosowane do realiów i nie da się ich wprowadzić w normalnym cyklu - bo jeżeli to drugie, to jest taki jeden JKM który od 40 lat mówi co to by on nie zrobił i nie robi nic prócz ciągnięcia kasy z państwa.