SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ile mieliśmy strzałów na bramke? 22? 25? Przegrubo imo. Bedzie ok za miesiac juz. Nie ma spiny
0
To juz jest 4:0 czy 6:0 panowie?
14
Ten sędzia to jest komedia XDD Nie da sie na to patrzec
3
To La Rambla:
0
@ainolatuk nie no, wytyczne na pewno nie są takie że jak zawodnik nie ma piłki albo piłka nie leci w jego stronę to mozna go łapać i rzucać jak mariusz pudzianowski - litości xD
0
@tomek8756 tą Maje co spazmy do niej są na stronie :D
0
O jak mnie ta baba na c+ irytuje
0
@Kessie zarządzajacy tym lotniskiem prosza sie o tragedie robiac atrakcje turystyczna z tych podejsc. Usuniecie siatki co skrocilo prog pasa to kryminal i zewolenie na tak niskie podejscia tak samo
5
@Sulimo xDD to niezla miss polski by byla
0
Ale skład kozacki wow
14
Nie pamiętam kiedy ostatnio tak czekałem na rozpoczecie sezonu. Chyba jak Luisito do nas przyszedl.
2
@cris2706 nie możesz kupić samego kabla? Albo samej kostki? Albo wziąć inną kostke jeżeli to nie wina kabla?
25
Już sie 3/4 dzieciaków mentalnych zesrało się na Laporte tutaj w ostatnich dniach, a Laporta sprawił że zesrali sie sobie na głowę
0
Jazda z kurłami ostro
0
@tom9001 nie moze to byc mniej niz polowa obecnego wynagrodzenia czy tam polowa sredniej z dwoch ostatnivh sezonow
0
@eosz Niee bo do tylu byloby niebezpiecznie. Ostatnio tutaj drajwery laramblowskie miały problem z parkowaniem równoległym, to mysle ze cofanie też ich przerasta.
0
@pluszek mysle ze powinno stac z 15 tysiecy i powinny byc ograniczenia do 30 max 50kmh. Wtedy byłoby najbezpieczniej. Albo znieść ruch drogowy samochodow osobowych. Nie sa one do niczego potrzebne a i wypadkow by bylo duzo mniej.
0
@norbi77 ah ten Jarosław Chomczyk, słodziutki od tylu lat
0
@KrychaFCB @Marcinss10 odnosnie naszej rozmowy pod artykułem :)
1
@IronSanHybrid w ogole to studio to jakis bullshit
1
@Matix90 tebas ma swoje widzimisie i zarzynanie klubów wymaganiami finansowymi ktorych nikt na tym pieknym swiecie spelniac nie musi procz klubow hiszpanskich. Kluby ktore maja najlepsze okresy finansowe w historii musza sprzedawac swoich fundamentalnych pilkarzy zeby sie zgrac z jego posranymi wymaganiami. Dla mnie lekki obłed
@Marcinss10 duzo Ludzi w podobnym tonie pisało o tym że Bartomeu był znakomitym prezydentem i się teraz nagle wszystko zesrało także takie komentarze jak twój czasem można wsadzić wiesz gdzie. Dzbany są u wladzy i trzeba to mowic otwarcie i glosno.
1
@GCBW "miliony much nie mogą się mylić, bo w tym gównie coś musi być" :)
0
@GCBW myślimy że nie, ale myślimy też że Tebas robi bardzo wiele sprzecznych z logiką rzeczy, których nawet włodarze się nie spodziewali i mogą być zaskoczeni
2
O Tebasie żebyś dostał rozwolnienia i się z tego powodu odwodnił i wykończył
0
Kiedy losowanie grup LM? Google nie pomaga
0
@P33ck Kiedy losowanie?
4
@Culer_1906 podziwiam dla chłopa. Wiadomo że ma multimilionowe biznesy ale rezygnuje z naprawde bardzo duzej ilosci pieniedzy.
2
@Yoshi94 przypomnij mi który klub wypłaci ogórom którzy odchodza za darmo takie pensje jakie dał im ten zaszczaniec Bartek? Dziekuje
0
@tbas Eric na razie jeszzcze nic nie pokazał w wielkiej piłce
0
Jakies info po co Messi dzis w Barcelonie?