0

@ElMosquito ulubieńców i fajnie ze gra w Barcelonie. Oczywiscie ze nie legend.

1

Pieknie sie oglada Lewego na zywo w koszulce Barcy. W znakomitych czasach czlowiek zyje. Roni, Lio, Puyi, Ney, Luisito i teraz Robert. Jakby to napisał Hamilton - #blessed

1

@BulaKG malpa albinos, teraz poznaje

1

@Hubsao no bede musial przez neta, bo przed chwila chcialem kupic 2 koszulki i mi babka powiedziala ze nie ma W - co dla mnie osobiscie kompromituje troche sklep.

0

@Hubsao ale ze co?

1

Zeby stadionowa botiga nie miala literki W to przechodzi ludzkie pojecie. Duzo ludzi rezygnuje z koszulek bo sie nie da Lewego kupic

0

Jaka koszulka z tego sezonu wam sie podoba bardziej? Domowa czy wyjazdowa?

0

@LionelM95 szeroki miecz +6 tygrysia +7 srebrna bransa +6 21 lvl woj mental i mozna dropic

2

@Ojciec5tkidzieci „bral udzial w internetowym challengu ktory polegal na jak najdluzszym odcieciu doplywu krwi do mozgu”

I po przeczytaniu tego, czlowiek zaczyna sie zastanawiac….

0

@tristan87 pieczywo biale? Jak to tak? Anka go zaj….

1

@tomek8756 chyba zartujesz xD

0

@VegetaPolska zgadza sie, ale watpie ze taka za 5 stowek. Kolega smiga na padzie i jakos daje rade. Mimo wszystko od biedy Logitech albo jak cos fajniejszego polecam Thrustmastery.

0

@MateuszGotowka99 chyba w tej cenie lepiej kupic pada niz kiere jesli mam byc szczery. Slabe kierownice zaczynaja sie w okolicach 1000 wiec obawiam sie ze za ta cene stracisz pieniadze.

0

@ngif z koszula sie zgodze, ale krawat jest ok i mam wrazenie ze ten kolnierz popsul duzo

0

@Bogan ano różni ludzie chodzą po tym swiecie :p

0

Tacy ludzie jak Robert sprawiają ze chce sie marzyć, pracować i w tym trwać. Powinni mu pomnik postawić gdzieś - tylko ładniejszy od pomnika CR7 :D

0

Ludzi jest od perona, gorąco ale coraz wiecej przybywa. Bedzie smaczniutko

6

@FC1899Barca spokojnie cebula zawsze bedzie ujmowała komuś, bo jest polakiem. To jest nasza cecha narodowa

18

@mateusz1989VeB lewactwo ma whiskas zamiast mózgu i rzucają pewnymi sloganami bo są w danej sytuacji zyciowej. Jak ktos im da choćby szanse na poprawe swojej beznadziejnej sytuacji zyciowej rzucaja sie na to jak szczury na smietniki z resztkami jedzenia i poglądy im sie zaraz liberalizują

2

@ciema czysto teoretycznie pewnie obliczyla material+ Robocizne wymiany (pomijam jakie stawki byly ustalone) ale jak zniszczyłes to nie za duzo masz do dyskusji, chyba ze chcesz sie bawic w sąd czyli kilka lat stresów, wydawania kasy i jezdzenia a ugrasz nic lub dolozysz jak przegrasz.

2

Bartomeu to pies

0

@escarabajo tak, kazdy kto ma prawko powinien to umiec bo to bylo walkowane na jazdach przez kupe czasu. Tylko tyle

0

@escarabajo ale ja Ci moge wsiąść do dowolnego auta jakie mi dasz i nim zaparkuje rownolegle. To nie jest budowa rakiety kosmicznej, pomimo ze mam auto z kamerami 360 czujnikami i wszystkim czym sie da wsiadam w cokolwiek i smigam. Where problem.

5

@tristan87 faja zmiękła?

0

@escarabajo jeśli nie umiesz kapkować a grasz wyżej niż B klasa jesteś równie słaby co ktoś mający prawko i nie potrafiący parkować równolegle (przewrotka to coś na uznajmy wzór zawracania na ręcznym - ekwilibrystyczne ale nie konieczne, za to umiejetne parkowanie przy obecnych problemach z miejscami parkingowymi jak najbardziej jest konieczne)
Za coś to prawo jazdy dostales - na pewno nie za jazdę na wprost 35kmh zeby tylko nie robic zbędnych manewrów na drodze, takze wymagajmy od siebie więcej niż nic lub wiecej niz minimum.

0

@barcelonaLM o bogowie xD.

0

@czółkovsky wydaje mi sie ze faktycznie wyprzedane, bo ja dorwalem miejsce dopiero na trybunie boca. Oby nie bylo tak jak zwykle ze przyglupy z innych klubow powykupowaly miejsca i bedzie pusto…

0

Ktoś leciał ostatnio do Hiszpanii? Trzeba wypełniać jakiś formularz przed przylotem jeżeli nie jest się zaszczepionym?

6

@Criss18Barca Barcelona. Ta wygrana LM pozwolilaby klubowi pozegnac sporo problemów a dla mnie still Barca>Lionel (pomimo sympatii)

0

@kynio302 nie wiem, ale wyglada na to ze cala Barcelona i mysle ze z polowa Polski wiec kolo 20 Milionów. Cyrk sie wyprawia :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?