1

@arasz1819 jezu jak tylko se przypominam jego epizod tutaj to rzygaaam

1

Zgadza się, no, jesteśmy dziadami, no. Niech pan zapyta Ter Stegena, niech pan zapyta Lewandowskiego, niech pan zapyta tych innych, kurła, naszych chłopaków, co, kurła, zrobili. Co, kurła, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie, kurła, zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby, kurła… I ta liga mistrzów nam się nie należała, a po tym, co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Realu.

0

no shit sherlock

0

@clyde wiadome ze mieliśmy MSN, ale teraz juz nie mamy składu z kartonu jak w tamtym sezonie ale brakuje pomyslu. Po prostu, brakuje pomyslu. Podaja sobie w poprzek jak za Taty Martino z czego nic nie wynika.

0

@tbas Co jeden sezon? Tryplet, potem liga i puchar i o ile sie nie myle liga. Nie chce wyrokować, ale Xaviemu juz odjechało jedno trofeum i jak sie nie trzepnie w leb i nie zorganizuje ofensywy to mu drugie odjedzie

0

@kubix05 u nas wszystko zawodzi ponownie, od kilku tygodni. To nie jest przesadna panika.

0

@clyde ja mowie o Enrique 8 lat temu bo tez go wszycy chcielismy zwolnic na jesieni i zamknal nam mordy. Tam byly wyniki ale nie bylo „stylu” tu nie ma nic

0

Za Enrique to orzynajmniej wygrywalismy xD u Xaviego nie ma ani gry ani wyników. Dramat to jest do oglądania. Tylko obecnisc Lewandowskiego mnie zmusza do oglądania tego paździerzu

0

Nie było spalonego, a my jestesmy dziadami. Nic wiecej powiedziec nie mozna. Jak w skladzie nadal beda mentalne przegrywy to i Messi w spolce z Lewym nic nie zrobia.

0

@KrychaFCB czas porażek trwa minimum 5 lat, nie popieram podejścia "wszyscy out" ale hamulce potrafią puścić jak na to patrzysz.

3

Busi i Roberto winni gola - czy kogoś to dziwi?

1

De Jong widze bez zmian. Strat i trucht

8

Ale mnie ten winiszjjusz wkur…

2

@PatrychoO no mysle ze do 5 na pewno bedzie wylew

0

Gdyby ktoś nadal nie rozumiał dlaczego Wojewódzki i Kędzierski sa na Bernabeu z C+ - gdy nie było ich na live 3700-3800 osób sie wahało. Oni weszli na wizję 4100 i rosnie, już 4250.
Liczby panowie - liczby = $$$

1

@HighestInTheRoom ok, ale stary - mimo wszystko litości xD To jakby porównywać OES na miedziance do GP Monaco

1

@kuz No ta stacja odkąd niemal chyba dekadę temu przejęli lige hiszpańską to jest jakiś żart. Od tamtej pory się przerzuciłem na angielski komentarz i ekspertów, bo Mirosławski i spółka mnie wyprowadzali z równowagi. Widzę że nadal bez zmian.

8

Jakiś przygłup na C+ właśnie porównuje atmosfere, przygotowanie etc El Classico do "No nie wiem choćby Legia Lech"
Polskie eksperty to jest jakaś 4 gęstość

0

@TheNekro94 oby zaskoczyła druzyna

0

Przez ostatenie popisy obrony boje sie wyniku z serii takich jakie biali dostawali od nas przez ostatnie 15 lat

0

@S_E_B_A co osiągnął?

2

@MrCental Fachowiec/Tuchel - wybierz jedno.

0

@mcsarna o jaki antysystemowy gość, nie zna jednego z najpopularniejszych muzyków na planecie. Pokazałeś swoją ignorancję tylko takim pytaniem.
Z czystej ciekawości - jaka muzyka twoim zdaniem jest dla elit? Bo już wiemy że rap(lub też hiphopolo)/r&b jest dla ubogich intelektualnie.

0

@pero1983 jeszcze 17-25lat temu to byliśmy w dupie 20x większej niż jesteśmy teraz. Naprawdę przełom lat 90/00 nie był dla Barcy cudem świata xD

1

@PatrychoO Babie Messiego co nieco urosło chyba? Ja mialem swiadomosc ze duzo operacji se porobiła, ale nie myslalem ze cyce tez.

0

jakie to jest nudne do oglądania to koniec, dobrze że NFL leci w tym samym momencie

5

Chyba nam noge trzeba zlamac zebysmy karnego dostali

0

Ferran co za…..

1

Ferran to jest xD do kwadratu

2

Trafiłem na filmik z problemem zbyt dużej ilości zaparkowanych aut w dzielnicy wręcz która ociera się o 3 świat w mieście Katowice.
https://www.facebook.com/watch/?v=5703944869664301

Abstrahując od całej dyskusji i tego czy auta są dobre czy złe bo ile ludzi i ile wizji świata tyle opinii, to moje pytanie formuje się po kilku postach aktywistów. "Niszczą miasto (bla bla bla)... Mogą jeździć komunikacją (bla bla bla)... Ale to my z naszych podatków mamy im rozwiązywać problemy."

Jakie podatki może płacić aktywista ewentualnie DZIAŁACZ jak jakimś PRL? Przecież Ci ludzie najczęściej nie zarabiają a jedyne co płacą to VAT jak kupią sobie sojową kaszkę. Po co ktoś kto nie dokłada się w żaden sposób do budżetu + próbuje utrudniać życie ludziom którzy faktycznie do tego budżetu się dokładają ma tyle zawsze do powiedzenia w sprawie finansów publicznych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?