0

@tomek8756 Gal Gadot to jest prze sarenka TOP

18

@bartekvisca jak Wy ludzie niewiele rozumiecie pisząc że Laporta nic nie zrobił, to aż żal czytać…

1

@BarceloDomo nie wyjeli kija z dupy

0

Szukam żony, żony z wyższym wykształceniem, polka. Całuje kurła, pa

8

covidowy cyrk trwa w najlepsze XD

0

@Commandement ile było zgonów na covid w okresie wakacyjnym w tamtym roku. Jeśli nie w calej EU to chociaz w Polsce? Pytam bo chcialbym miec porownanie

8

@barcelonaLM nie mialem robionego testu przez dwa lata, zaszczepilem sie specjalnie by tego nie przezywac. Lecialem ostatnio samolotem w dosc egzotyczne miejsce i moj samolot zostal wylosowany do badania. Na nic zdalo sie gadanie 3/4 samolotu ze jestesmy zaszczepieni - przebadali ponad 200os. Taki foliarz mode jak wtedy to mi sie chyba nigdy w zyciu nie odpalił.
Farsa ten wirus i wszystko wokół niego

6

Kurła PSG i Man UTD dopiero w przyszłą sobote grają. Za te przerwy na reprezentacje to bym ze skóry obdzierał

3

@Sysia11 nikt nie pamięta meczow, pamięta się zwycięzców

0

Wiadomo czy CR7 będzie miał prezentacje na Old Trafford?

0

@martin3131 kto jest naszym najlepszym piłkarzem xD? Bo obecnie procz De Jonga to chyba za nikim bym nie „płakał”

2

@Kgorecki2500 moze i jest inflacja ALE BYNAJMNIEJ DALI DZIECIOM

1

@Ojciec5tkidzieci jak byłem dzieciakiem od 10 do 18 roku zycia to potrafilem w wakacje siedzieć przez 14-18h dziennie przed kompem, a teraz tak jak piszesz miesięcznie nie wiem czy 3h sie udałoby zebrac.

9

nie było żadnych ciastek więc kupiłem zaprawę murarską

0

@jakub1906 pikowac w góre?

1

@amanter chyba w fifie

0

@tomek8756 obecnie nikt nikogo nie nęka, oczywiście że było to debilne i podejrzewam że będzie już niedługo od nowa praktykowane, ale miałczeniem na forum o piłce nie zmieniasz nic w prawie, a robisz krindż tak tbh
Po prostu nie lubie „zdejmij kaganiec, nielegalne obostrzenia” tak samo jak „zaloz maske zabijesz nas”

0

@tomek8756 ok, chodzi o sam fakt pisania o tym od 2 lat - jest to nudne i krindżowe bo zdrowy psychicznie człowiek wykłada na to lache

0

@Barca1992 że wam krindzometer nie wywala od słow „nielegalne obostrzenia”, to jest to dla mnie szokiem xD

0

@Criss18Barca jest samsung i dlugo nic

1

@LuisSalvano Neymar juz wrócił? xD

5

@Kgorecki2500 O i to jest dobra maniura, a nie jakaś ester

0

@Mechanik ale mierna baba

0

@Kwiatek67 z dupy wariaciku

7

@Patrykl145 No i jest fajnie

4

@BART97 badania or pierd*****e głupot

0

@John_Doe Bo Morawiecki nie gnał w stronę unicestwienia polskiej gospodarki, wolności w tym kraju etc. Podejrzam że to może być klucz w tej sprawie.

0

@John_Doe to te taśmy na których jest nagrany obecny premier xD?

2

@barcelonaLM z duzym dystansem. Konfa max 4% xD

0

@Moov jak pierdzielisz takie głupoty to ciężko zważać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?