SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Gal Gadot to jest prze sarenka TOP
18
@bartekvisca jak Wy ludzie niewiele rozumiecie pisząc że Laporta nic nie zrobił, to aż żal czytać…
1
@BarceloDomo nie wyjeli kija z dupy
0
Szukam żony, żony z wyższym wykształceniem, polka. Całuje kurła, pa
8
covidowy cyrk trwa w najlepsze XD
0
@Commandement ile było zgonów na covid w okresie wakacyjnym w tamtym roku. Jeśli nie w calej EU to chociaz w Polsce? Pytam bo chcialbym miec porownanie
8
@barcelonaLM nie mialem robionego testu przez dwa lata, zaszczepilem sie specjalnie by tego nie przezywac. Lecialem ostatnio samolotem w dosc egzotyczne miejsce i moj samolot zostal wylosowany do badania. Na nic zdalo sie gadanie 3/4 samolotu ze jestesmy zaszczepieni - przebadali ponad 200os. Taki foliarz mode jak wtedy to mi sie chyba nigdy w zyciu nie odpalił.
Farsa ten wirus i wszystko wokół niego
6
Kurła PSG i Man UTD dopiero w przyszłą sobote grają. Za te przerwy na reprezentacje to bym ze skóry obdzierał
3
@Sysia11 nikt nie pamięta meczow, pamięta się zwycięzców
0
Wiadomo czy CR7 będzie miał prezentacje na Old Trafford?
0
@martin3131 kto jest naszym najlepszym piłkarzem xD? Bo obecnie procz De Jonga to chyba za nikim bym nie „płakał”
2
@Kgorecki2500 moze i jest inflacja ALE BYNAJMNIEJ DALI DZIECIOM
1
@Ojciec5tkidzieci jak byłem dzieciakiem od 10 do 18 roku zycia to potrafilem w wakacje siedzieć przez 14-18h dziennie przed kompem, a teraz tak jak piszesz miesięcznie nie wiem czy 3h sie udałoby zebrac.
9
nie było żadnych ciastek więc kupiłem zaprawę murarską
0
@jakub1906 pikowac w góre?
1
@amanter chyba w fifie
0
@tomek8756 obecnie nikt nikogo nie nęka, oczywiście że było to debilne i podejrzewam że będzie już niedługo od nowa praktykowane, ale miałczeniem na forum o piłce nie zmieniasz nic w prawie, a robisz krindż tak tbh
Po prostu nie lubie „zdejmij kaganiec, nielegalne obostrzenia” tak samo jak „zaloz maske zabijesz nas”
0
@tomek8756 ok, chodzi o sam fakt pisania o tym od 2 lat - jest to nudne i krindżowe bo zdrowy psychicznie człowiek wykłada na to lache
0
@Barca1992 że wam krindzometer nie wywala od słow „nielegalne obostrzenia”, to jest to dla mnie szokiem xD
0
@Criss18Barca jest samsung i dlugo nic
1
@LuisSalvano Neymar juz wrócił? xD
5
@Kgorecki2500 O i to jest dobra maniura, a nie jakaś ester
0
@Mechanik ale mierna baba
0
@Kwiatek67 z dupy wariaciku
7
@Patrykl145 No i jest fajnie
4
@BART97 badania or pierd*****e głupot
0
@John_Doe Bo Morawiecki nie gnał w stronę unicestwienia polskiej gospodarki, wolności w tym kraju etc. Podejrzam że to może być klucz w tej sprawie.
0
@John_Doe to te taśmy na których jest nagrany obecny premier xD?
2
@barcelonaLM z duzym dystansem. Konfa max 4% xD
0
@Moov jak pierdzielisz takie głupoty to ciężko zważać