SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@DIPENNN ale dlaczego
0
@fcbarcafan19 jedno pytanie
Po co?
0
Mamy tu jakiegoś mechanika/elektryka który ogarnia system soft close konkretnie w bmw? Mam jedno pytanie/problem :)
1
Jugołin Dałn - dobry bokser
0
@Herato gośc jest debilem + impotentem ekonomicznym który dba o własną dupę. tfu na takiego interesownego kłamcę.
0
@baczmus Jak Ty nic nie rozumiesz i nie rozumiesz kolego. Więc pisze 3 i ostatni raz bo nie lubię rzucać bekonem w czołg. LUDZIE SA ZMĘCZENI CIĄGŁYM WAŁKOWANIEM JEDNEGO I TEGO SAMEGO TEMATU, nie piszę nic o tym że są zmęczeni tym że ktoś potrzebuje akceptacji w społeczeństwie.
Wybacz że aż tak to spłycę, ale chcę żebys załapał. To trochę jak z memem - Januszem małpą. Na początku kazdy cisnął bekę i się smiał, potem to się zrobiło nudne i żenujące. Tutaj żenady nie ma, ale jest już to nudne i męczące bo to się ciągnie któryś już rok z rzędu i nie ugralo to środowisko nic, zero - przez tyle lat. Tak jak środowisko pro-legalizacji marihuany gdzie od chyba 15 lat walczą i wojują blancikiem nic nie zrobiła, tak samo Ci od lgbt.
1
@Abominacja Zmęczeni ciągłym wyciąganiem tych tematów gdzie się da. W radiu, tv, nawet na debilnym forum o piłce nożnej (ta - wyjedź mi z tym że LR jest od wszystkiego, ale ja was mogę blokować a wy jak niechciany trądzik i tak się pojawiacie)
2
@baczmus Skoro nie jesteś, a sam też w temacie się udzielasz (nie krzyczysz, ale inni tez nie krzyczą jak to napisaleś) to zawiewa lekka hipokryzją. Mnie też to malo obchodzi i niech każdy będzie z kim chce, ale zadałes pytanie dlaczego osoby hetero tak glośno krzyczą, więc odpowiedziałem - bo ludzie są już zmęczeni. Są zmęczeni ciągłym "płaczem" środowisk pro lgbt, pro czarni, pro bodyshaming, pro prawa kobiet i milion innych porypanych rzeczy...
ps. nie jestem ani po jednej, ani po drugiej stronie rzeki, mógłbym powiedzieć że bardzije sobie dryfuję szukając dobrego brzegu, ale tak jak lewa strona mi zaczęła działać na nerwy od około 2 msc to już mi nawet Mikke z odpalonym protokołem Hitler nie przeszkadza - bo z niego to się pośmiać moge.
5
@Esio czytając te dymy lgbt to się zastanawiam w którym momencie ewolucja się słodko wypieprzyła na rowerku i se głupi ryj rozwaliła
@baczmus podejrzewam że powodem moze byc wpieprzanie wszędzie gdzie się da tych glupot przez środowisko lgbt - ludzie są już tym zmęczeni. Sam jeszcze jakiś czas temu starałem sie tolerować, ale tu mijają dni, miesiące, lata a wy jak zdarta płyta bez essy
1
Jak my mamy tych artystów tak MUNDRYCH jak Jaś i Sidney to aż mnie kukiel swędzi na myśl że mógłbym im się na choćby gumę kulke dorzucić
0
chlop sie naćpał xD
3
chłop co zrobił w uja pezeta na kase x lat temu będzie nam mówił o tym jak to ich trzeba dofinansować. essa wariaciq
4
@Bykunn Kultura poruszania na drodze w Europie i oznakowanie przejśc w Europie (tej cywilizowanej częsci) to jedno, oznakowanie i kultura w Bangladeszu Europy to drugie.
Przepis kompletnie nie dopasowany do społeczeństwa - dużo ludzi się tym skrzywdzi... i kierowców i pieszych :)
2
@Quavosk protokół Hi Hi Hi Hitler wczytano
0
@puyol_presidend5 Też nie to, mam kilka pytań co do specyfiki terenów pod jdg :)
0
Jest tutaj ktoś z Tychów, Pszczyny, Mikołowa, bądź okolic i trudni sie własną działalnością gospodarczą? Prosilbym priv :)
Nie, nie szukam pracy :p
0
Gdzie na slasku mozna obejrzec final LM w lokalu i moga byc jeszcze miejsca?
0
@SemiYT szczepilem sie o 12.30 w czwartek, wczoraj 7.30 - godzine po przebudzeniu zaczęło mnie przygniatac i potem juz coraz gorzej. Dzis tylko oslabienie
2
@RobiS dżonson dżonson
2
Szczepionka mnie zmiotła z planszy jak bobasa na dwa dni. Ale czego sie nie robi zeby móc latać po swiecie bez przypalu.
0
Co to za psychol-socjalista z grzywką w TVN24?!
0
@45M4R Jeśli uważasz że wszyscy mają propagandę wciśniętą do głowy, to zgadnij... kto tu ma propagandę wciśniętą do głowy? Kto ma propagandę we łbie??
1
@AmigoBlancos byl tez jeden spoko chlopak co miał w opisie ze ma dwubiegunowe afektywne, był stróżem(?) i momentami wrzucał dość smutne posty. Od dobrych kilku lat sie nie odzywa.
4
@marcin000019 dlaczego?
0
@clyde jak bedzie miażdzyca i problemy z sercem i żołądkiem to się zdestabilizuje essa
0
@saczers438 Jak to szło? taka drużyna z takim trenerem zdominuje dekadę
essa
1
@Ojciec5tkidzieci „Kee postanawia wyruszyć w drogę i udowodnić, że jest tak samo zdolna jak mężczyźni.„
Jak sie widzi takie cos to sie umiera
0
@Barthez_94 najpierw piszesz, ze male kluby beda mialy zle bo superliga nie dla nich - zostanie im LM. Potem placzesz ze te zle duze kluby to jednak ok i co to za LM bez nich. Przeciez powstanie SL nie usuwa LM. Masz rozdwojenie jazni?
0
@Barthez_94 dyskryminacja klubowa
Czy wam sie ludzie sufit na leb juz nie spadl od dobrobytu xD?
0
@Barthez_94 bo są słabe i nudne? Dziekuje za uwage