0

Se queda .

3

@fart a to oczywiście, ale człowiek jednak przez tyle lat sie przyzwyczaił, a i samo miasto ostatnimi laty było przybrane nazwiskiem Lio w każdym możliwym miejscu.
Poza tym takiego jak Messi nie bylo nigdy i moze za mojego zycia juz nie bedzie. Bóldupy jest ogromny

4

Smutny bedzie to widok, gdy kurz po pandemii opadnie, człowiek wybierze się na stadion - na mecz a na banerze przed CN zabraknie mordki Messiego w barwach blaugrana.
To mnie boli. Słoneczny dzień w Barcelonie, mecz i brak Leo Messiego gdziekolwiek.
Shame

0

@SiSenior Ok koniec, ale zaraz po tym jak mi pokażesz gdzie napisałem, że Messi to "dobry chlopak" :D?

0

@SiSenior Nie. Ja nie powtarzam czegoś jak papuga. Ja nie tworzę teorii spiskowych, bo nie mam do tego podstaw, ani żadnych dowodów.
Koniec. Kreska. Nie ma w tym drugiego dna.

1

@Cwaniak4 Kibice w Barcelonie nadal uważają Lio za boga i zdania nie zmienią.. chyba ze do Realu by odszedł :)

2

@22_LR jezusie kochany.. powiedz ze zartujesz bo chyba wyjebe na plecy i zaczne stonkę ziemniaczaną udawac

1

@mauerinho o to mi chodzi

1

@SiSenior ale ja nie powtarzam jak papuga za kimś, że istnieją amigosi, ufo czy inne jaszczury z kosmosu - tylko takie osobniki jak Ty
Poza tym chyba nie zrozumiałes do czego pije :D

1

@mauerinho szkodzi mu to, ze ma 33 lata i nie moze sobie pozwolic czekac kolejne 4 sezony, bo MOZE SIE COS ZMIENI :)))

2

@SiSenior rozumiem, ze Messi Ci to na grillu wszystko przekazał -na którym oczywiście byli Ci amigosi ze wszystko tak doskonale wiesz?

A nie.. to media...:€
ALE ONE NA PEWNO MÓWIĄ PRAWDĘ, NIE MOGĄ SIE PRZECIEŻ MYLIĆ LUB KŁAMAĆ, zeby na takich jak ja, ktorzy w to wierzą zarabiac siano :) hmmm

4

Amigosi - to będzie chyba najbardziej żenujące słowo tego roku z tych najbardziej żenujących słów.
Jak łatwo gówno ludziom można do głowy wepchnąć... życie wciąż mnie zaskakuje :)

0

@Rewolucja123 dzieje sie rewolucja 1...2...3...

4

Messi please come to galatasaray

2

Co suarez wlasnie wrzucil na insta? Ktos przetlumaczyl?

1

@kaamil1910 To wróć się tak z 8 klas, gdzie Cię nauczą używać o takich śmiesznych znaczków „”

19

@kaamil1910 bierz pół.

0

Messi zyskał marketingowo więcej dzięki „FC Barcelona” , czy FC Barcelona zyskała więcej dzięki „Messi”?

Po prostu zastanawia mnie czy w Man City Lio będzie wciąż taki wyhypowany marketingowo.

0

@BarcaInfo i wylądował

0

@masq Kochany, Depay to skrzydłowy. Nie powtarzajmy błędów sprzed dekady z Cesciem na 9 ;>

1

@Malkey95 Dla La Rambli co drugi to jest wielki talent, także brałbym to na dwa razy ;)

0

@T^L Zapomniałem dodać jak odchodził :)

1

@masq Puyol miał w składzie samą śmietankę. Messi został sam z 9 parodystami (MATS'a nie liczę)

2

@Cwaniak4 A tam co Ty gadasz. Nadal gra będzie wyglądała jak sraka z ostrą grzybicą, tylko teraz tyle goli nie będzie po prostu ;>

2

@SithRM wow, wreszcie mogę z czystym sumieniem zostawić herbik :)

2

@jeonek Roberto tez sie odblokuje i zgarnie złotą piłkę. Obstawiaj chatę u buka.

0

@justfootball no hejka skąd to zwątpienie leo?

0

@Don Lucas Powtarzam po raz ostatni na tej stronie - nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj co jest napisane przed "lub kibicuja od Pepa :)"

0

@AduŚ07 awww shieeet mamy tutaj prawdziwego kibica. Gdzie można się zgłaszac po autografy?

0

@PatrykGhost oni chyba nie pamietaja, nie chca pamietac lub kibicuja od Pepa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?