SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Se queda .
3
@fart a to oczywiście, ale człowiek jednak przez tyle lat sie przyzwyczaił, a i samo miasto ostatnimi laty było przybrane nazwiskiem Lio w każdym możliwym miejscu.
Poza tym takiego jak Messi nie bylo nigdy i moze za mojego zycia juz nie bedzie. Bóldupy jest ogromny
4
Smutny bedzie to widok, gdy kurz po pandemii opadnie, człowiek wybierze się na stadion - na mecz a na banerze przed CN zabraknie mordki Messiego w barwach blaugrana.
To mnie boli. Słoneczny dzień w Barcelonie, mecz i brak Leo Messiego gdziekolwiek.
Shame
0
@SiSenior Ok koniec, ale zaraz po tym jak mi pokażesz gdzie napisałem, że Messi to "dobry chlopak" :D?
0
@SiSenior Nie. Ja nie powtarzam czegoś jak papuga. Ja nie tworzę teorii spiskowych, bo nie mam do tego podstaw, ani żadnych dowodów.
Koniec. Kreska. Nie ma w tym drugiego dna.
1
@Cwaniak4 Kibice w Barcelonie nadal uważają Lio za boga i zdania nie zmienią.. chyba ze do Realu by odszedł :)
2
@22_LR jezusie kochany.. powiedz ze zartujesz bo chyba wyjebe na plecy i zaczne stonkę ziemniaczaną udawac
1
@mauerinho o to mi chodzi
1
@SiSenior ale ja nie powtarzam jak papuga za kimś, że istnieją amigosi, ufo czy inne jaszczury z kosmosu - tylko takie osobniki jak Ty
Poza tym chyba nie zrozumiałes do czego pije :D
1
@mauerinho szkodzi mu to, ze ma 33 lata i nie moze sobie pozwolic czekac kolejne 4 sezony, bo MOZE SIE COS ZMIENI :)))
2
@SiSenior rozumiem, ze Messi Ci to na grillu wszystko przekazał -na którym oczywiście byli Ci amigosi ze wszystko tak doskonale wiesz?
A nie.. to media...:€
ALE ONE NA PEWNO MÓWIĄ PRAWDĘ, NIE MOGĄ SIE PRZECIEŻ MYLIĆ LUB KŁAMAĆ, zeby na takich jak ja, ktorzy w to wierzą zarabiac siano :) hmmm
4
Amigosi - to będzie chyba najbardziej żenujące słowo tego roku z tych najbardziej żenujących słów.
Jak łatwo gówno ludziom można do głowy wepchnąć... życie wciąż mnie zaskakuje :)
0
@Rewolucja123 dzieje sie rewolucja 1...2...3...
4
Messi please come to galatasaray
2
Co suarez wlasnie wrzucil na insta? Ktos przetlumaczyl?
1
@kaamil1910 To wróć się tak z 8 klas, gdzie Cię nauczą używać o takich śmiesznych znaczków „”
19
@kaamil1910 bierz pół.
0
Messi zyskał marketingowo więcej dzięki „FC Barcelona” , czy FC Barcelona zyskała więcej dzięki „Messi”?
Po prostu zastanawia mnie czy w Man City Lio będzie wciąż taki wyhypowany marketingowo.
0
@BarcaInfo i wylądował
0
@masq Kochany, Depay to skrzydłowy. Nie powtarzajmy błędów sprzed dekady z Cesciem na 9 ;>
1
@Malkey95 Dla La Rambli co drugi to jest wielki talent, także brałbym to na dwa razy ;)
0
@T^L Zapomniałem dodać jak odchodził :)
1
@masq Puyol miał w składzie samą śmietankę. Messi został sam z 9 parodystami (MATS'a nie liczę)
2
@Cwaniak4 A tam co Ty gadasz. Nadal gra będzie wyglądała jak sraka z ostrą grzybicą, tylko teraz tyle goli nie będzie po prostu ;>
2
@SithRM wow, wreszcie mogę z czystym sumieniem zostawić herbik :)
2
@jeonek Roberto tez sie odblokuje i zgarnie złotą piłkę. Obstawiaj chatę u buka.
0
@justfootball no hejka skąd to zwątpienie leo?
0
@Don Lucas Powtarzam po raz ostatni na tej stronie - nauczcie się czytać ze zrozumieniem. Przeczytaj co jest napisane przed "lub kibicuja od Pepa :)"
0
@AduŚ07 awww shieeet mamy tutaj prawdziwego kibica. Gdzie można się zgłaszac po autografy?
0
@PatrykGhost oni chyba nie pamietaja, nie chca pamietac lub kibicuja od Pepa :)