1

@Uukasz_93 Xavi nie ma charyzmy, nie ma jaj, nie potrafi ryknąć. Nie potrafił jako kapitan i nie będzie potrafił jako trener + oczywiście jego mityczne umiejętności trenerskie, bo potrafił się odnaleźć w stylu preferowanym przez Guardiolę, gdzie cały skład był perfekcyjnie ułożony akurat pod takie granie. Wiem, że to pięknie wygląda na kartce i w głowie jest super wyobrażenie, ale to nie zadziała w ten sposób, a może pogrzebać tylko legendę Xaviego w tym klubie.

1

1

@Uukasz_93 Xavi tu nie zadziała, tak jak nie zadziałał Setien. Dziękuję za uwage.

1

@jeyx77x gówno poleci a nie głowy. Ten kto powinien poleciec pierwszy - Bartlomieju - nadal się trzyma stołka jak smród psiej dupy. Zmieni trenera i humor gituwa, dopóki mu Lionel nie odejdzie z klubu :)

4

Messi has had enough. He will leave in 2021 unless changes are made at the club. [cope]

eloooooo mamy przesranke

0

A żeby Bartomeu dostal rozwolnienia i sie odwodnił

0

Nasza drużyna to jeden wielki wylew

0

Kiedys nie mielismy a to pomocy, a to obrony, a to ataku. Ale wszystko w innych okresach. Teraz brak nam wszystkiego w jednym czasie. Straszne co Bartomeu zrobil z tym klubem

0

Co shahhahahshahahshahhah

0

@ProMILs rakitica nie ma na noisku xd

3

Busi xdddddd.

0

Bez kibicow na trybunach poziom emocji mimo wszystko minus 23% ze wzoru hajty

0

@kejdzi bo trzeba stwarzac pozory

0

@Rewolucja123 a nawet to nam zabrali

0

@Rewolucja123 0,7 to będzie trzeba odpalić chyba po tym meczu ;)

0

Skład bez zaskoczenia, dobrze :)

2

Baza wirusów została zaktualizowana

2

@mikiiki Gość który nie powąchał poważniej boiska od listopada 2019 ma być w pierwszym składzie? Czy niektórzy z was to się z gównem na rozumy nie pozamienialiście xD?

3

@Roobo Oni się nie muszą przed nikim tłumaczyć. Suweren wybrał miesiąc temu więc wszystko jest ok. Następny kabaret za 3 lata to można doić :)

14

Oglądam sobie mecze z sezonów Lucho i mimo wielu niepowodzeń jakie były za jego czasów (pomijam te bardzo dobre chwile) to gość miał mega jaja, mega charyzmę i podejście do zawodników. Ostatni trener Barcy którego serio respektował Messi i to było widać.

0

@damianex10 te zlote total 90 ronniego - miało się :)

0

@AdiKingu96 Ciebie i mnie moze nie, ale chyba nie zaprzeczysz ze balon jest bardzo napompowany?

4

Tu nastroje widzę mega pozytywne, a jak mecz sie skończy z 3:0 w dupe dla nas, to wole nie myśleć co się na LR będzie działo :D

2

@MesQueUnClub96 spadne z rowerka

Edit. Pierwszy raz od roku wypilem 4 piwa corona - a wiec mieli racje. Lobby istnieje

3

No Panowie i Panie 38 gorączki, zatkane zatoki, bóle mięśni, brzucha, ból gardła i lekki kaszel.
Oby to wina klimy :>

0

Mam tu jakiegoś szpeca od ubezpieczeń który pomóglby mi na szybko wyliczyć składkę samochodu do zakupu?

ps. nie piszcie mi o kalkulatorach bo podają oni wartości od 400zł do 20000zł co sie w ogóle mija z prawdą w jedną i drugą strone

2

Kapustka idzie do Legii? Tak jak szybko się wzbił w górę równie szybko spadł na dno

0

@escarabajo ja zniose brak zangazowania i gole z dupy ktore dam dadza puchar. W naszej sytuacji klubowej bym nie wydziwiał :d

0

biore hantle adelante

0

@adam444 wypić połówkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?