SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@El dominatore Miałem napisany dla Ciebie tekst, ale go usunąłem i spuentuję Cię tak: okrutnie generalizujesz, obrażasz i nie szanujesz ludzi + żyjesz stereotypami. Współczuję Ci, bo jesteś prymitywny to po pierwsze i po drugie tyle mieszkałeś na tym zachodzie, a wróciłes i tak jako "polaczek" z polską zaściankową głową.
@Persyfl podziwiam, że Ci sie chce prowadzić dyskusję z betonem, który pewnie podczas holocaustu by mówił, że to żydzi prowokowali i byli zabijani, a tak w ogóle wujek Adolf nie był antysemitą.
4
@Fantastyczny Chłopiec Fantastyczny przykład braku homofobii w polsce. Własnie wkopałeś tak broniącego nasz cudowny kraj @AV0CAD0
1
@Mazeri Interpretacja w stylu TVP: Wina burmistrza Kalisza Pomorskiego, bo nie przytrzymal za kierownicę kierowców jednego i drugiego pojazdu.
2
@DaPi to samo dzis przyszlo :) ciekawe z czyich pieniędzy to zrobili... pewnie ze swoich :)
1
@negreanu Za duzo chyba tvp ogladasz, bo ilosc kontroli skarbowki, pipow i innych szitów jest teraz rozgrywana w szokująco wiekszej skali :lol:
0
@JimMorrisonFCB W to akurat nie wątpie, ale bardziej na uwadze mialem tutaj jego wiek i zapał Bartka do sprowadzania "dojrzałych" graczy :D
1
@Hiacynk Bartomeu:
No i cyk kontrakcik hehe
2
@Kuczek W Lesznie? Masz rację - była :D
1
@tomek256 Kolega z końskich mówil, że TVP robiło łapankę na takiej zasadzie:
-Na kogo Pan głosował?
-Trzaskowski
-A to dziękujemy..
Podobno pare godzin przed tą debatą tak ludzi selekcjonowali, a potem już nie dało się dostać w pobliże tego cyrku.
1
Komentarz usunięty
1
@mat32 Jeżeli gościu jest narkomanem, a na pewno jest - inaczej by nie wziął i nie siedział za kółkiem - to uwierz mi, nie wykryjesz tego bez testu, szczególnie jak gościu jest w cugu (codziennie małe dawki) :)
I tak, nadal uważam, że takie coś przy takiej ilości kierowcow/pracowników ciężko wyłapać komuś, kto nimi zarządza, a co dopiero prezydentowi miasta, który ma się nijak do codziennej pracy tej organizacji.
0
@Bartek22 Myślę, że to była pewnego rodzaju hiperbola, no ale ok. Jak chce się ktoś uprzec i przywalić, to można i do źle postawionych przecinków :)
1
@mat32 trzaskowski pewnie mu to podgrzał, zacisnął pasek i podał, czyż nie tak inteligenciku?
ps. naprawdę masz taką niewiedzę, albo żyjesz w jakiejś utopii, że myślisz, że prezydent miasta Warszawa ma na wszystko wpływ co się w tym mieście dzieje? :lol:
13
@Ksavix Inne zdanie - ok, ale cięzko nie wypunktować takich głupot sprzecznych z nauką i jakimkolwiek racjonalnym myśleniem. Nie można dawać przyzwolenia na szerzenie głupoty i pustostanu - sorry :)
0
@FCMichalo jak masz kredyt do podżyrowania to mozesz sprobowac :)
0
@szymonekk uczyc sie na pamiec jezdzic, to w ogole trzeba byc udanym kierowcą ;)
1
@ShinobiQWE tak jak dzieci beda gwalcone przez gejowskie pary
0
@justfootball Kaleciok juz pokazal klase w Pseudo-komisji reprywatyzacyjnej, z której nic nie wynika, a zostali tylko ośmieszeni :)
5
@OsehShalom a studia czego są wyznacznikiem w 2020 roku????
1
@michaleu w wielkopolsce o ile mnie pamięć nie zawodzi :)
1
Czy mamy tutaj kogoś z gminy Gostyń/Wyry (śląskie?)
Prosiłbym o priv :)
0
@MarioVeB! Ciekawi mnie w której galaktyce myślowej oni żyją, że wierzą w takie rzeczy :V
4
@D_Myrdal Ja wciąż jestem w szoku, że Ty te dwadzieścia dni z hakiem tutaj wytrzymałeś, robiąc taki cyrk :D
1
@Tomo_95 xD cofnijmy sie moze jeszcze do 1974 roku byniu. Wy pisiaczki lubicie bardzo zyc przeszlością.
10
@D_Myrdal ziomie, czy Ty sie zdrowo czujesz? Przecież nie da się pisać w taki sposób jak Ty to robisz od 3 tygodni nie będąc na prochach O.o
0
@hardmind mam ambiwalentny stosunek do tego projektu, ale z tego co się doinformowałem - kanał nie będzie za płytki. Będzie miał bodaj 4,5-6m (po jakimś czasie osiągnie taką wartość, a przeciętne duże statki mają zanurzenie do chyba około 3m.
2
@speed1 duzo tekstu o niczym, lovely
2
@silny_user_krzysiu co?
2
Wlaczylem pierwszy raz od jakiegos czasu tvp.
Ojojoj klopoty najmana jaka to jest propaganda
0
@Striker w Barcelonie chyba jednak zarząd ustala sklad xD