1

@El dominatore Miałem napisany dla Ciebie tekst, ale go usunąłem i spuentuję Cię tak: okrutnie generalizujesz, obrażasz i nie szanujesz ludzi + żyjesz stereotypami. Współczuję Ci, bo jesteś prymitywny to po pierwsze i po drugie tyle mieszkałeś na tym zachodzie, a wróciłes i tak jako "polaczek" z polską zaściankową głową.
@Persyfl podziwiam, że Ci sie chce prowadzić dyskusję z betonem, który pewnie podczas holocaustu by mówił, że to żydzi prowokowali i byli zabijani, a tak w ogóle wujek Adolf nie był antysemitą.

4

@Fantastyczny Chłopiec Fantastyczny przykład braku homofobii w polsce. Własnie wkopałeś tak broniącego nasz cudowny kraj @AV0CAD0

1

@Mazeri Interpretacja w stylu TVP: Wina burmistrza Kalisza Pomorskiego, bo nie przytrzymal za kierownicę kierowców jednego i drugiego pojazdu.

2

@DaPi to samo dzis przyszlo :) ciekawe z czyich pieniędzy to zrobili... pewnie ze swoich :)

1

@negreanu Za duzo chyba tvp ogladasz, bo ilosc kontroli skarbowki, pipow i innych szitów jest teraz rozgrywana w szokująco wiekszej skali :lol:

0

@JimMorrisonFCB W to akurat nie wątpie, ale bardziej na uwadze mialem tutaj jego wiek i zapał Bartka do sprowadzania "dojrzałych" graczy :D

1

@Hiacynk Bartomeu:
No i cyk kontrakcik hehe

2

@Kuczek W Lesznie? Masz rację - była :D

1

@tomek256 Kolega z końskich mówil, że TVP robiło łapankę na takiej zasadzie:
-Na kogo Pan głosował?
-Trzaskowski
-A to dziękujemy..
Podobno pare godzin przed tą debatą tak ludzi selekcjonowali, a potem już nie dało się dostać w pobliże tego cyrku.

1

Komentarz usunięty

1

@mat32 Jeżeli gościu jest narkomanem, a na pewno jest - inaczej by nie wziął i nie siedział za kółkiem - to uwierz mi, nie wykryjesz tego bez testu, szczególnie jak gościu jest w cugu (codziennie małe dawki) :)
I tak, nadal uważam, że takie coś przy takiej ilości kierowcow/pracowników ciężko wyłapać komuś, kto nimi zarządza, a co dopiero prezydentowi miasta, który ma się nijak do codziennej pracy tej organizacji.

0

@Bartek22 Myślę, że to była pewnego rodzaju hiperbola, no ale ok. Jak chce się ktoś uprzec i przywalić, to można i do źle postawionych przecinków :)

1

@mat32 trzaskowski pewnie mu to podgrzał, zacisnął pasek i podał, czyż nie tak inteligenciku?
ps. naprawdę masz taką niewiedzę, albo żyjesz w jakiejś utopii, że myślisz, że prezydent miasta Warszawa ma na wszystko wpływ co się w tym mieście dzieje? :lol:

13

@Ksavix Inne zdanie - ok, ale cięzko nie wypunktować takich głupot sprzecznych z nauką i jakimkolwiek racjonalnym myśleniem. Nie można dawać przyzwolenia na szerzenie głupoty i pustostanu - sorry :)

0

@FCMichalo jak masz kredyt do podżyrowania to mozesz sprobowac :)

0

@szymonekk uczyc sie na pamiec jezdzic, to w ogole trzeba byc udanym kierowcą ;)

1

@ShinobiQWE tak jak dzieci beda gwalcone przez gejowskie pary

0

@justfootball Kaleciok juz pokazal klase w Pseudo-komisji reprywatyzacyjnej, z której nic nie wynika, a zostali tylko ośmieszeni :)

5

@OsehShalom a studia czego są wyznacznikiem w 2020 roku????

1

@michaleu w wielkopolsce o ile mnie pamięć nie zawodzi :)

1

Czy mamy tutaj kogoś z gminy Gostyń/Wyry (śląskie?)
Prosiłbym o priv :)

0

@MarioVeB! Ciekawi mnie w której galaktyce myślowej oni żyją, że wierzą w takie rzeczy :V

4

@D_Myrdal Ja wciąż jestem w szoku, że Ty te dwadzieścia dni z hakiem tutaj wytrzymałeś, robiąc taki cyrk :D

1

@Tomo_95 xD cofnijmy sie moze jeszcze do 1974 roku byniu. Wy pisiaczki lubicie bardzo zyc przeszlością.

10

@D_Myrdal ziomie, czy Ty sie zdrowo czujesz? Przecież nie da się pisać w taki sposób jak Ty to robisz od 3 tygodni nie będąc na prochach O.o

0

@hardmind mam ambiwalentny stosunek do tego projektu, ale z tego co się doinformowałem - kanał nie będzie za płytki. Będzie miał bodaj 4,5-6m (po jakimś czasie osiągnie taką wartość, a przeciętne duże statki mają zanurzenie do chyba około 3m.

2

@speed1 duzo tekstu o niczym, lovely

2

2

Wlaczylem pierwszy raz od jakiegos czasu tvp.
Ojojoj klopoty najmana jaka to jest propaganda

0

@Striker w Barcelonie chyba jednak zarząd ustala sklad xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?