SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy pamiętacie może taki filmik, gdzie jakis dzieciak - max 15 lat siedzi przed kamerą i mówi coś w stylu "Czy chcecie miec problemy...? Czy na pewno chcecie mieć problem? Bo ja już mam wyrok (?)" Coś tam wspominał tez o swoim adresie Kleberga(?) i jakimś jeziorku. Filmik ma podejrzewam z 10 lat jak nie więcej, ale chciałbym go znaleźć i się pośmiać.
1
@Janiama Dyskusje o bokserach wszech czasów można skwitować tym filmikiem:
:D
0
@Colon Dużo znajomych mi to poleca, z różnych artykułów widzę że znakomita większość sportowców jest lub wchodzi na tę konkretną dietę + od kilku miesięcy z jedzeniem mięsa jest u mnie dość średnio - po prostu nie mam na nie kompletnie ochoty. I jakoś tak narodził się pomysł, żeby sobie wypróbować taką dietę, tylko nauczony doświadczeniami wyżej wspomnianych znajomych którzy próbowali na sobie keto diet (wiem - to zupełnie inna dieta) bez jakiegokolwiek zaplecza i zrobili swojemu organizmowi sporą krzywdę wolałbym uniknąć niespodzianek :)
@ jak jest chaotycznie to wybacz, ale spałem 2h i jestem już trochę padnięty :)
0
@Colon pare książek złapałem - staram się autorów poznać od strony merytorycznej żeby sie nie wpierdzielić na minę zdrowotną od jakiegoś typa co chce zarobić kase na modzie.
0
Jak jest ktoś kto jeździ i zna sie na rolkach(rolkarstwie?) i ma chwile czasu żeby pomóc bambikowi - prosiłbym o priv :)
0
Ma ktoś polecić jakieś książki o diecie vege lub cokolwiek na czym mozna się podszkolić i nie zrobić sobie krzywdy wprowadzając plant based diet? :)
1
@lucas/catalan Ta Pani jest zajechana jak stary Jelcz. Mimo, że buźka w miarę, to niesmak pozostaje :V
0
@SuperPatsonFCB Chyba McDrive i Thru'e dzialają
0
Niech wraca już sport
Lionel, Cris, LeBron, Steph, Brady, Gronk
Taka nuda, że aż ściska poślady
14
Jak Morawiecki moze mowic o tym, ze wybory sa organizowane z uwagi na konstytucje, łamiąc przy Tej samej organizacji konstytucję na kazdym kroku?
0
@Prezes_sycylijczyk wierzysz w to?
0
@MesQueUnClub_87 Masz błędne informacje choćby z tym, że DPD czy DHl nIe przyjmuje zlecen po 12. Wszystko zalezy od tego w jaki sposob masz sporządzoną umowę. Nie wszyscy mają zlecenia, duzo osob ma staly podjazd, a nawet na zleceniu da się ograc i wystarczy dobrze zyc z kurierem lub koordynatorem, zeby Ci szli na rękę i przerzucali jutrzejsze zlecenie na dziś.
Od 2 tygodni dzień w dzień zamawiam czy to ciuchy, czy sprzęt elektroniczny. Rzeczy do firmy pomijam, bo tego jest od groma. Na nic obecnie nie czekam dluzej niz 1, naprawdę max 2 dni, ale to rzecz której nigdzie nie było i mialem do wyboru tylko jedna firme.
Jak grasz tak masz :D
0
@MesQueUnClub_87 Świat się zesrał, a nie zwolnił. Wszystko co zamawiam jest u mnie w przeciągu 24h.
Dawno, chyba z 10 lat - z ręką na sercu nie zamawiałem nic co szło mi dlużej niż 2 tygodnie.
0
@Wronadlinho Dzięki za odpowiedź, która rozwiewa wszystkie wątpliwości.
7
@MesQueUnClub_87 Myślę, że nie wiem, dlatego pytam czy to poważnie idzie 3 tygodnie. Spięcie masz w mózgu jakieś, że nie potrafisz normalnie odpowiadać na pytania ziomuś?
0
Tak zamawiam na stronie nike pewną rzecz i mi pisze "Otrzymasz produkt przed 18 maja"
Poważnie czeka się 3 tygodnie teraz na paczkę na nike.com? :V
0
@LuisSalvano Morduś, tak jak Cię lubię tak po prostu nie zniosę dłużej takiego glupiego gadania. W tym budżecie co ty mi podajesz z Nike i Adidasa jest gówno czy to wizualne, czy to materiałowe. W życiu nie kupiłbym czegoś co mi się nie podoba, albo ma gówniany materiał tylko przez to że ma niską cenę - to się mija z celem w ogóle.
0
@LuisSalvano za 100zł z nike i adidas to chyba jakieś fejury z rumunii albo inny syf. Dobra bluza z adidasa/nike to jest minimum minimów 220zł...
0
@LuisSalvano a to jest jakaś rakieta kosmiczna, że mam nie posiadać xD?
0
@SonBarcaGoku Dziękuję za odpowiedź na temat. Pozdr
3
@LuisSalvano Standardzik - pytam na LR bo miałem pod ręką. Skąd wiesz, że nie czytam forów, ale na takich najczęściej ludzie sa tak nahajpowani na jakiś ciuch, że nie widzą jego słabych stron. A ja lubię mieć coś co mi się po jednym praniu nie zmechaci jak niektóre bluzy za 2 koła od innych projektantów.
0
@blazeq Dziękuję za stonowanie towarzystwa.
@patry295 wydatek jak wydatek, a że jest tu kilka tysięcy ludzi, sporo z nich ma firmy/ma dobre stanowiska to nie wychodzę z założenia, że cena tych ciuchów to pensja wszystkich osób na tej stronie - jest to chyba oczywiste.
Co kto ile na co wydaje to indywidualna sprawa i prosiłbym o zachowanie komentarzy dla siebie, bo wątek już ich trochę ma a ja nadal nie uzyskałem odpowiedzi na błahe pytanie.
pzdr
0
Miał ktoś ciucha od Maharishi? Jaka jakośc?
0
@Valverde_In Wylęgarni czego?
0
@pluszek masz racje. Po co zadawac pytania - lepiej kupic sluchawki za 700zł, a są lepsze uznajmy za 400zł :)
Dobrze ze koledzy wyzej myślą inaczej i dziekuje za pomoc.
0
Słuchawki do gier potrzebuje misie. Najważniejsze - na usb + mikrofon. help :)
0
@Transu96 Lofki największe
0
https://www.instagram.com/p/B3rQZCShaSt/
Byczki co tu leci w tle, bo chce sobie posłuchać, a kompletnie nie pamiętam nazwy: )
6
@BarcaInfo Czemu akurat od tego sezonu xD?
1
@amek555 Czego dotyczy pytanie? Jak się mają pytasz, czy co? :V