0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jeyx77x dobrze, ze chociaż ty skumałeś :D

0

Raperzy wyglądający jak moda mnie boli

0

@youngsmiec Po prostu tekst "robienie głupich ludzi sławnymi" jest tak śmieszny i nic nie warty w tych czasach, gdzie naprawde wiele głupszych ludzi jest promowanych, od kabaretu fame mma, że nie mogłem się powstrzymać :)

0

@youngsmiec przyznaj, zapiekła Cie tylna cześć ciała, ze patusy dostają większą kase od Ciebie za robienie cyrku i wylewasz frustrację?

0

@sniper16x Polandia nie jest na to gotowa jeszcze, rozkminy kosmiczne są

1

@Janiama W stanach 2 osoby zmartwychwstania doznały? Czy to jest dzienna statystyka o ile przybyło?

1

@KidusFCB Dopóki doją kupę kasy z online, dopóty nie usłyszymy za szybko o nowym GTA od Rockstar.
No chyba, że zapowiedzą, że może nad czymś pracuja, a sam trailer dostaniemy za 2/3 lata :D

1

@PALCIO Przypiąć do maski i niech udaje poroże jelenia.

0

@FC1899Barca Chyba tylko badania Macierewicza i Kaczyńskiego wskazują na to, że samolot koszący las nie zamieni się w kulę ognia pędzącą 300km/h xDDD

0

@tadzik447
>tik tok
>to sie stało naprawdę
wybierz jedno

0

@BarcaInfo no i sikalafą

0

@liberoFCB Dzisiaj to obliczałem. Podejrzewam, że Lewy dał około 7% rocznej wypłaty. Obliczyłem to też odnosnie do polaczków piszących hejty (żeby wyszło proporcjonalnie 7% z 32400 rocznych zarobków) i wyszło mi, że powinni dać gdzieś ~2400zł, żeby móc otwierać mordę i komentowac, że powinien dać więcej.
Oczywiście żadna z tych osób nie byłaby w stanie tyle dać, bo watpię, że mają odłożone 500zł na koncie :)

9

Ładnie Kaczyński rozegrał sobie tą szopke ze złym premierem dla przedsiębiorców i Dudą zbawcą narodu.

0

Na spotify zaczęła lecieć muzyczka z premier league... ehh kiedyś to było kurła

0

Komentarz usunięty

0

@prokofiew bosch to strata kasy obecnie. Lepiej parkside lub jak juz ma dokladac, to niech wyłozy połówkę i makite sobie kupi

0

@YoNoEntiendoNada lekarze na razie operują w chaosie - nie wiedzą z czym mają do końca stycznosc, wiec ich szacunki mozna sobie miedzy kartki wsadzic

0

@dontripe Jakiś tam sens ma :) po prostu chciałem tym przekazac, że nie ma co nadwyraz panikować i uważać, że to koniec świata i kataklizm :)

1

Za rok pewnie koronka zostanie uznany za coś podobnego jak grypa sezonowa, tak jak to w 2010 zrobili ze świńską. O co tyle sraki - ewolucja się dzieje na naszych oczach, słabsze jednostki padają, lepsze przetrwają, organizmy się przyzwyczają i nauczą walczyć. Calm down, bo naprawdę nie spodziewałem się, że w czasach takiej "świadomości" i dostępu do wszelkiej wiedzy, będzie tak średniowieczne panikowanie - to wygląda, jakby niektórzy na siłe chcieli taką atmosferę rozpierduchy i chaosu wytworzyć, co by za nudno nie było.

0

@TheNekro94 u nas w swietokrzyskim tez kilka osob ma, ale niewiadomo czemu nie jest to puszczone w eter

2

@Barca1992 Biorąc pod uwage fakt, że Azjaci nigdy nie mówią całej prawdy, to masz rację - średnio :)

1

@michal26 Mowisz wyborcy konfederacji to tacy debile o ignoranci, ze nie chce im sie chodzic na wybory? No wisz co, prawaki i takie zachowanie?

0

@l0Messini prywatnie 500zł kosztuje.
Pzdr

0

@Barca1992 w Niemczech 13k testów dziennie ;)

1

@DonAndresFCB moglibyśmy sobie oszczędzić ironicznych dogryzek które nikomu nie są potrzebne, szczególnie że po 30sekundach edytowałem, ale całkowicie nieszczerze podziękuję za podrzucenie pomysłu ;)

1

Juz widze :).

0

@culesjasiules ta, znow nakupywac niewiadomo czego i liczyć, że bedzie grało na poziomie. Ludzie sie tutaj nie uczą nic

2

@Mns21 ufff tak myślałem, że ignorancja i chytrość im na to nie pozwolą

0

Macie orient jak wyglada sytucja w Barcelonie w zwiazku z tym wirusem? Kwarantanny, zamykane atrakcje czy raczej spokoj? Prosiłbym o odp osob ktore tam są lub byly na przestrzeni ostatnich tygodni. Pzdr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?