SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Posiada ktoś airpodsy? Opyla się kupować dla "grania", czy tylko funkcjonalność odgrywa tutaj główną rolę? Może są podobne produkty które grają lepiej, a są tak samo fajnie funkcjonalne?
Z tą funkcjonalnością to chodzi mi głównie o zmianę utworów przez stuknięcie w słuchawki, automatyczne włączanie/wyłączanie etc.
Generalnie możecie mi polecić jakieś fajne słuchawony z dobrym graniem - nie będę kłamał - wolę douszne, ale jak ktoś ma coś fajnego nausznego to przeżyję.
1
Jazda z kurłami
2
W sierpniu kłócili sie ze mna ludzie, ze Neymar większą szklanka i mniejsze qulity i ze Bombele sie wyrobi.
ru trippin’
8
10000 komentarzy o tym, że ludzie którzy wywalają Messiego są debilami, a ja nie mogę znaleźć ani jednego komentarza w ktorym ktos chce wywalić Messiego.
Na LR to niektóre rzeczy sie chyba dla zasady pisze xD
0
@Gosciuu W sumie to można w ogóle nie oglądać
0
@Avada Kedavra A co jak ktoś nie lubi polskich komentatorów :
0
@kamilos1214 Myślę, że seria Bad Boys, chyba ze 100 razy oglądałem obydwie części, a na samej trójce byłem już 2 razy :)
0
@PJ777 jak ty nic nie rozumiesz i nie rozumiesz
0
Hodis?
piętnaście znakow
0
@JimMorrisonFCB Oczywiście, że tak. Tylko czemu w tak debilny sposób. Imo plastikowy kubek>>>plastikowa słomka
1
@Jakchcesz ja wziąłem szejkera na miejscu i miałem w plastiku, więc co ty mi gadasz. Colę tez dali mi w plastiku :)
0
@MesQueUnClub96 Taka rozkmina mnie wczoraj własnie w maku naszła - Pijemy papierową słomką z PLASTIKOWEGO kubeczka xD. Mogli odwrócić to i by było pieknie lol.
3
Dużo płaczu, co ciekawe od ludzi którzy w profilach mają wpisane kibicowanie od przeszło 20 lat. Zapomnieliście "złote czasy" Van Gaala, Rijkaarda i ogólnie tego co było na przełomie, no powiedzmy 99-08?
1
@Hushovt Dla mnie to jest całkowicie nienormalne - skąd inaczej wywnioskowałeś? Po prostu zabawne dla mnie jest, jak niektóre osoby jadące Neymara za coś, Rakitića bronią. Ja wiem, że brazol jest tutaj nielubiany przez wielu, ale bez przesady.
4
Ludzie są niewiarygodni. Kiedyś Neymara palono tutaj niemalże na stosie, za podpisanie jakiejś kartki na rozgrzewce bodaj w meczu z Villarealem, a Rakitić siedzący na insta dla niektórych normalną sytuacją.
Niesamowita sprawa
2
@Nano22 no troche wybitny byl bo zdobyl triplete :)
0
Dziś jest dzień, bez słowa na K, wiecie jakiego słowa na K, dzisiaj dzień bez tego słowa, słowa na K. Ciekawe czy sie uda
0
@BarcaKings965212 pilka nozna to nie kwestia „zasługiwania”, tylko zdobycia wiecej goli niz przeciwnik w celu wygrać mecz :)
1
Ci ktorzy piszą, Że Barcelona powinna się uczyć od Valencii gry w piłkę, rozumiem że chodzi wam o to że powinniśmy być na szóstym miejscu w tabeli?
0
@Jaca96 Za kazdym razem kiedy wszyscy tu sie cieszą, to jest kaszana - wiec polecam nie wchodzic za 2h
0
@Artsss nie moge sie powstrzymac:
0
@Lincolm Na mityczną wyspę Amarenę tam gdzie Mesjasz przyszedl na ziemie po raz kolejny po Jezusie i to w postaci deskorolki
6
@Fanatyk666 PL, LL, Serie A - myślę, że o te ligi chodzi :)
0
@tbas zobaczymy ile ten Bombele wytrzyma bez kolejnej kontuzji :V Bo trener może szybko zmienić zdanie
0
@elplacek44 Jak nie chcesz ze rozpieprzyć kręgosłupa, to nie rób 6weirdera
0
@NeroTFP GG nie używałeś z 15 lat temu?
0
@Colon Wilku WDZ i Rychu Peja?
0
@Kengo When it said "CHĘTNIE BY WYJECHAŁ" - i felt that
0
@pax Daj czas czasowi :) Valdek kucał u nas 3 lata, ten jest tydzień raptem.
3
Wielu z was chyba nie pamieta jaka padake gra dembele jak juz jest zdrowy hehe