2

Nie macie obaw, że Xavi też by trzymał kolesiostwo na boisku ze względu na sentyment z czasów gry z tymi ludźmi w Barcy? On nie wydawał się być typem człowieka, który idzie po prąd.

0

@MontelQ granie sezonu ligi angieskiej w anglii =/= granie pucharu HISZPANI w arabii
Dzień dobry

0

@krzysiek-fcb-17 >szukanie potencjalu u tedasa

0

@Kengo tak wygląda stadion, na którym Barca grając debilny turniej, oddaje sezon

0

@pax O! Dziękuję za info! :)

0

@szymonekk To jeszcze Cię dopytam - nie wiesz kiedy potwierdzą marcowe mecze? Albo przynajmniej godziny?

0

Kiedyś bodajże na hiszpańskim grouponie były zniżki 50% na bilety na mecz Barcy. Jest to nadal, a tylko ja tego nie moge znaleźć, czy już się skończyło?

0

@Janiama o Gruzji, dziekuje za poprawe :)

3

Komentarz usunięty

0

Kiedy i gdzie będzie można kupić bilety na mecz z Napoli na CN?

0



filmik potato ale ciarki mam tak jak w 2007 roku gdy oglądałem

0

@voytoos1989 Źle przeczytałem - zaspanie. Zwracam honor :)

0

To znaczy, że Henry byłby najlepsza opcją. Zawsze wszystko co inaczej niż chcą ludzie tu wychodzi na dobre Barcelonie :V

0

@voytoos1989 xD??? Byles kiedys u ruskich? Poza Moskwą albo na obrzeżach przynajmniej?

0

@Colon prawidłowo się temu typowi dzieje z biznesem. Wybrał sobie taką partie to niech tera dostaje po dupie :)

0

@Artsss 500 yang.

1

Jako, że nigdy nie byłem jakiś into F1, a chcę sobie zacząć przygodę z oglądaniem tego, wyszukałem kalendarz na ten sezon i pierwszy wyscig jest w marcu. Moje pytanie brzmi - czy jest coś, co będzie się działo wcześniej - jakiś "presezon" czy jakkolwiek to się nazywa? Jakieś prezentacje samochodów? Może są jakieś godne strony/fanpage do obserwowania? Za każdą garstkę info która może mnie wprowadzić płacę szeklami :)

0

Jak Wu Lei strzeli to chyba ide na kapuczine

0

@Davvd no ja to wiem przeciez, tak sobie zasmieszkowałem :)

0

@SinMistico Neymar fe bo opluted!!!1

0

@Davvd Dembele xDDD?

0

Suarez jeszcze zlamal linie HAHAHAHAHA

0

Chilera total i utopia

1

De Jong jest najpiekniejszy na swiecie

0

1

Komentarz usunięty

0

Sędzia Trybunału Wannowego

1

3

@AdrianGajewski2005 i w pakiecie zanik słuchu

0

@Chwytliwy Akurat ja zwykle nie narzekam, ale takie coś mnie tyka bardziej, niż te święta, ktore w marketach zaczynaja sie we wrzesniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?