SelloutCrowd
Dołączył/a: czerwiec 2018
Monako
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie macie obaw, że Xavi też by trzymał kolesiostwo na boisku ze względu na sentyment z czasów gry z tymi ludźmi w Barcy? On nie wydawał się być typem człowieka, który idzie po prąd.
0
@MontelQ granie sezonu ligi angieskiej w anglii =/= granie pucharu HISZPANI w arabii
Dzień dobry
0
@krzysiek-fcb-17 >szukanie potencjalu u tedasa
0
@Kengo tak wygląda stadion, na którym Barca grając debilny turniej, oddaje sezon
0
@pax O! Dziękuję za info! :)
0
@szymonekk To jeszcze Cię dopytam - nie wiesz kiedy potwierdzą marcowe mecze? Albo przynajmniej godziny?
0
Kiedyś bodajże na hiszpańskim grouponie były zniżki 50% na bilety na mecz Barcy. Jest to nadal, a tylko ja tego nie moge znaleźć, czy już się skończyło?
0
@Janiama o Gruzji, dziekuje za poprawe :)
3
Komentarz usunięty
0
Kiedy i gdzie będzie można kupić bilety na mecz z Napoli na CN?
0
filmik potato ale ciarki mam tak jak w 2007 roku gdy oglądałem
0
@voytoos1989 Źle przeczytałem - zaspanie. Zwracam honor :)
0
To znaczy, że Henry byłby najlepsza opcją. Zawsze wszystko co inaczej niż chcą ludzie tu wychodzi na dobre Barcelonie :V
0
@voytoos1989 xD??? Byles kiedys u ruskich? Poza Moskwą albo na obrzeżach przynajmniej?
0
@Colon prawidłowo się temu typowi dzieje z biznesem. Wybrał sobie taką partie to niech tera dostaje po dupie :)
0
@Artsss 500 yang.
1
Jako, że nigdy nie byłem jakiś into F1, a chcę sobie zacząć przygodę z oglądaniem tego, wyszukałem kalendarz na ten sezon i pierwszy wyscig jest w marcu. Moje pytanie brzmi - czy jest coś, co będzie się działo wcześniej - jakiś "presezon" czy jakkolwiek to się nazywa? Jakieś prezentacje samochodów? Może są jakieś godne strony/fanpage do obserwowania? Za każdą garstkę info która może mnie wprowadzić płacę szeklami :)
0
Jak Wu Lei strzeli to chyba ide na kapuczine
0
@Davvd no ja to wiem przeciez, tak sobie zasmieszkowałem :)
0
@SinMistico Neymar fe bo opluted!!!1
0
@Davvd Dembele xDDD?
0
Suarez jeszcze zlamal linie HAHAHAHAHA
0
Chilera total i utopia
1
De Jong jest najpiekniejszy na swiecie
0
@Kengo
1
Komentarz usunięty
0
Sędzia Trybunału Wannowego
1
@MajorPolski
3
@AdrianGajewski2005 i w pakiecie zanik słuchu
0
@Chwytliwy Akurat ja zwykle nie narzekam, ale takie coś mnie tyka bardziej, niż te święta, ktore w marketach zaczynaja sie we wrzesniu.